Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Με τα όσα λέει το κάπως μπερδεμένο Review του IGN,το παιχνίδι είναι αρκετά simulation με απενεργοποιημένα όλα τα driving aids. Με ένα τιμονάκι θα το έπαιζα άνετα εγώ........αρκεί όμως να είναι όντως τόσο καλό simulation κι όχι μια μείξη arcade/simulation (που αυτό στην ουσία είναι το Grand Turismo) το οποίο ονόμασαν simulation. Με απλά λόγια,αν κάποιος γουστάρει τα racing sims δεν βλέπω τον λόγο να χαλιέται από την βαθμολογία (αρκεί πάντα να είναι όσο simulation λένε ότι είναι γιατί εγώ από τα videos άλλα πράγματα είδα :P)

 

μακαρι να ειχες δικιο!

δυστυχως ομως εχουν δικιο αυτοι στο EDGE.

 

το F1 απο presentation τα παει περιφημα, αλλα το driving model ειναι ΜΑΠΑ!

"ψευτικο και χαλασμενο", οπως ακριβως το αποκαλεσε ο reviewer εκει.

 

 

εγω διατηρουσα αμφιβολιες, ειδικα με ολα αυτα που λεγονται για τα βοηθηματα (που και καλα δεν τα βγαζουνε στα μισα τεστ) και τις διαφορες που εχει το τελικο version του F1 στο μοντελο οδηγησης.

 

ετσι λοιπον, στην προσπαθεια μου να καταλαβω αν εχει δικιο το edge ή οχι,

παρακαλεσα ενα γνωστο μου που εχει την τελικη εκδοση του παιχνιδιου,

να παει να βγαλει ολα τα βοηθηματα OFF, να στησει μια φορμουλα οσο πιο επιθετικα γινεται,

και να μου videoσκοπησει ενα drift, απο αυτα που θα περιμενε κανεις απο τα τερατα των 800 ιππων.

 

αρκετη ωρα μετα, το καλυτερο που μου εδειξε ητανε αυτο:

 

:-?

δυστυχως λοιπον εχουν δικιο στο edge, και λαθος ολοι οι υπολοιποι. :neutral:

ωραια γραφικα, περιτυλιγμα, και ΜΑΠΑ το καρπουζι....

 

 

 

 

 

 

 

παμε σε αλλα νεα, οπου συμφωνα με αρθρο στο IGN, παρατηρω οτι ο Ken Kutaragi τα εχει χασει τελειως!!!

 

Sony Computer Entertainment Interactive Chairman Ken Kutaragi was also at today's event and, speaking about Gundam Musou, said "Second generation software has already come out. While a variety of things were said early on, including that development is difficult, we've already crossed into the second generation in half a year."

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://ps3.ign.com/articles/767/767135p1.html

 

σορρυ δηλαδη, αλλα αν ειναι το gundam musou δευτερης γενιας game, τοτε καλυτερα να τα κανουνε οντως γκριλ τα playstation3!!!!

 

 

στο ιδιο αρθρο λεει επισης ο τρελο-προεδρος της sony, οτι εχουνε ΗΔΗ στειλει 1 εκατομμυριο ps3 στην ευρωπη αυτη τη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τι έγινε με τα νέα που έγραψε το Tom's Hardware περί κοψίματος του motion sensing?

 

Πιστεύω ότι ο συντάκτης του Tom άκουσε emotion engine και κατάλαβε motion engine.

 

Emotion engine --> motion engine --> motion sensing.

 

Το έχουν διορθώσει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23decc677832a8581dad8a9eeb00224f.gif

ωπ!!η παλια μου υπογραφη! 8)

 

 

 

epidei exw xasei episodeia.to ps3 tha allaxei apo hardware emulation se software gia meiwsi kostous?

ναι, αλλα "it's a good thing!" :-D

 

 

 

και μερικα νεα sshots του lair

 

foto_f154252.jpg

 

foto_f154251.jpg

 

foto_f154250.jpg

 

foto_f154249.jpg

 

foto_f154248.jpg

 

foto_f154247.jpg

 

foto_f154253.jpg

 

foto_f154244.jpg

 

foto_f154242.jpg

 

foto_f154241.jpg

 

foto_f154240.jpg

 

foto_f154243.jpg

 

foto_f154245.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καθηστε να βγει και αυτο και μετα μιλαμε .....

Mε την Sony δεν μπορεις να εισαι ποτε σιγουρος , ειδικα οταν δεν εχουν κρατησει ΟΥΤΕ ΜΙΑ υποσχεση τους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...