Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να τελειωνουμε με το HDMI ...ειλικρινα πεστε μου επιρεαζει καπου την εμπειρια απο το παιχνιδι ?? αν μη τι αλλο ειπαμε οτι το xbox πανω απ'ολα ειναι παιχνιδομηχανη ..(εγω τουλαχιστον για να παιζω παιχνιδια το πηρα)

Το οτι θα βγαλουν(?) νεα εκδοση με hdmi τωρα , καλα θα κανουν (δουλεια τους ειναι;-) ) αλλα δεν αλλαζει τιποτα ως παιχνιδομηχανη....

Αν αλλαξει κατι σε αυτο το σημειο τοτε τα ξαναλεμε ....

 

Απο την αλλη δεν θα μας ενοχλησει αν το BR παει "απατο" ??

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Εσκασε και αυτο τωρα ....!!!!

 

So don't be alll boo-hooing about the EE&ES being removed from here on for the PAL launch as it's all being done for the right reasons. :]

 

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=59112

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

P3tran σε αυτα που λεει ο φιλος KALLAIR εχει απολυτο δικιο!!!!!Ολα ειναι μια αλυσιδα........εγω ειμαι δυσαρεστημενος απο το αυτο το νταβατζιλικι , δεν ειπα ποτε οτι δεν θα παρω την κονσολα αλλα οταν την παρω θελω να την παρω και να μην νοιωθω οτι καποιος αλλος πατησε πανω στην μεγαλη επυθυμια που εχω να αποκτησω αυτην την κονσολα............Δεν χρωσταω σε κανεναν χρηματα γι αυτο σαν σωστος καταναλωτης που ειμαι σημερα ακυρωσα την προπαραεγγελια που ειχα κανει.....

Ξερω οτι ο τρελο FABIA θα στεναχωρεθει αλλα ενα μηνακι παραπανω δεν θα σε βλαψει να περιμενεις!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο kallair λεει οτι δεν παιρνει 360 γιατι θα του καει!

ego prosopika oses pithanotites k na ipirxan na paro 360' date=' eksanemistikan meta ta problimata pou akouo oti bgazei. den tolmao na ependiso se mia konsola pou tha tremw an tha mou bgalei provlima apo tin epomeni mera tis egguisis[/quote']

για πες μας εσυ ρε spown... συμφωνεις με αυτη τη λογικη? εχει δικιο ο kallair?

 

oσο για το οτι "καποιος πατησε πανω στην επιθυμια σου", την οποια αμα το καλοσκεφτεις ο ιδιος στην καλλιεργησε, αυτα τα λεμε απο περσι και μας βριζεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω οτι ο τρελο FABIA θα στεναχωρεθει αλλα ενα μηνακι παραπανω δεν θα σε βλαψει να περιμενεις!!!!!!!!!!!!

 

 

1,5 χρονο αυτο κανεις αλλωστε ...ας μην ειχες το 360 να σου κραταει παρεα και θα σου ελεγα εγω αν θα περιμενες

;-)...

Παντως αυτη σου η αντιδραση ειναι σωστη ....

 

 

Ως αναφορα το θεμα του emulation -πλεον- toy Ps2 θα επερεπε να το ειχαν ανακοινωσει πριν τις προπαραγγελιες .... (πολυ λαμογια τελικα οι γιαπωνες !!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιτα P3TRAN εγω ειμαι εδω για να λεω αληθειες......Εγω ειμαι αυτος που φωναζει τοσο καιρο για τα προβληματα που παρουσιαζει η κονσολα.....συμφωνω οτι και εγω τρεμω σαν το φιλο μας μην μου καει αλλα αυτη την στιγμη εαν θες να ευχαριστηθεις παιχνιδια ειναι μονοδρομος το ΧΒΟΧ 360 σαφως γιατι εχει προλαβει στον 1.5 χρονο που κυκλοφορει να βγαλει καποιους αξιολογους τιτλους οπως ΚΑΜΕΟ, ΟΒΛΙVION, PGR 3, GEARS OF WAR, CALL OF DUTY 3, FIGHT NIGHT 3, kai kapoia akomi αλλα επισης γιατι εχει ενα πολυ καλο LIVE....Ta PC απο την αλλη εχουν πεθανει περιμενωντας τον ΜΕΣΣΙΑ CRYSIS μπας και δουν ασπρη μερα......απο την αλλη το ps3 δεν εχει καλα παιχνιδια στο ξεκινημα, οπως παντα δηλαδη εκτος απο κανα δυο .... και καποιες καλες μεταφορες απο PC οπως ΟBLIVION......Eαν θες αμεσα να ευχαριστηθεις παιχνιδι το ΧΒΟΧ 360 ειναι μονοδρομος......αλλα το ξαναλεω εαν καποιος παρει τωρα κονσολα και πρεπει να παρει μονο μια γνωμη μου ειναι να παρει PS3 γιατι απλα ειναι πιο πληρες σε θεμα HARDWARE........KAI epishw giati einai PLAYSTATION αυτο τα λεει ολα για το μελλον της κονσολας...........Αυτη ειναι η αποψη μου πανω στο θεμα.......το θεμα ειναι οτι αρχισα να ψιλομιλαω με εσας εδω μεσα ψιλολογικα και αυτο ειναι που φοβαμαι!!!!!Λετε να εφαγα κανενα ΤURBOSPORI BY P3TRAN EDITION REVISION 2 και με πειραξε !!!!!Παω τουαλετα γρηγορα να το αποβαλω το ατιμο!!!!!!XAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"KAI epishw giati einai PLAYSTATION αυτο τα λεει ολα για το μελλον της κονσολας"

 

 

Ετσι ελεγε και η Atari .....καααπποιιαα χρονια πισω .!!!

 

Κατι σχετικα με προβληματα ...

 

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=58016

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να πω και εγω την γνωμη μου,ειχα παει προχτεσ στο carefour , και ειχε συνδεσει το ps3 στην KDL-40X2000 και το παιχνηδη nba 07,τα γραφικα χειροτερα απο PLAYSTATION 2,τοσα λεφτα για να δω αφτο το απαραδεκτο χαλι ειλικρινα δεν το περιμενα,να καταντηση ενασ κολοσοσ οποσ η sony ετση,να βγαζει κατη χειροτερο απο το προηγουμενω και να το λανσαρη ετση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Achievement.aspx?text=Emotion%20Engine%20Graphic%20Synthesiser%20Removed

 

φιλε soeht απλα θα επεσες σε ασχετους, που δεν ξεραν τι να συνδεσουν και που. δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα.

εκτος αν εβλεπες καποιο παιχνιδι ps2 στο ps3, αν και με τα σημερινα νεα πολυ αμφιβαλλω να ειδες κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιτα P3TRAN εγω ειμαι εδω για να λεω αληθειες......

εισαι εδω για να λες αληθειες? πολυ ωραια!

εισαι ενας gamer που δεν εχει nextgen κονσολα. τι παιρνεις?

 

εδω να σε δουμε τι αληθειες λες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loool petran eisai maestros stis parermineies. epeidi exo na bgalo k kapoia timologia tha kano grigora. to mono pou eipa einai oti me problimatizei to gegonos me tis toses polles faulty konsoles k an kanw mia kinisi gia agora 360, auti tha einai meta tin eleusi tou v2.

 

p.s. den eipame pouthena oti empodizei i ellipsi hdmi sto na apolauseis ta paixnidia. opoios omws thelei na aksiopoiisei tin konsola tou san media center, to hdmi gia hd movies einai monodromos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιτα P3TRAN εγω ειμαι εδω για να λεω αληθειες......Εγω ειμαι αυτος που φωναζει τοσο καιρο για τα προβληματα που παρουσιαζει η κονσολα.....συμφωνω οτι και εγω τρεμω σαν το φιλο μας μην μου καει αλλα αυτη την στιγμη εαν θες να ευχαριστηθεις παιχνιδια ειναι μονοδρομος το ΧΒΟΧ 360 σαφως γιατι εχει προλαβει στον 1.5 χρονο που κυκλοφορει να βγαλει καποιους αξιολογους τιτλους οπως ΚΑΜΕΟ, ΟΒΛΙVION, PGR 3, GEARS OF WAR, CALL OF DUTY 3, FIGHT NIGHT 3, kai kapoia akomi αλλα επισης γιατι εχει ενα πολυ καλο LIVE....Ta PC απο την αλλη εχουν πεθανει περιμενωντας τον ΜΕΣΣΙΑ CRYSIS μπας και δουν ασπρη μερα......απο την αλλη το ps3 δεν εχει καλα παιχνιδια στο ξεκινημα, οπως παντα δηλαδη εκτος απο κανα δυο .... και καποιες καλες μεταφορες απο PC οπως ΟBLIVION......Eαν θες αμεσα να ευχαριστηθεις παιχνιδι το ΧΒΟΧ 360 ειναι μονοδρομος......αλλα το ξαναλεω εαν καποιος παρει τωρα κονσολα και πρεπει να παρει μονο μια γνωμη μου ειναι να παρει PS3 γιατι απλα ειναι πιο πληρες σε θεμα HARDWARE........KAI epishw giati einai PLAYSTATION αυτο τα λεει ολα για το μελλον της κονσολας...........Αυτη ειναι η αποψη μου πανω στο θεμα.......το θεμα ειναι οτι αρχισα να ψιλομιλαω με εσας εδω μεσα ψιλολογικα και αυτο ειναι που φοβαμαι!!!!!Λετε να εφαγα κανενα ΤURBOSPORI BY P3TRAN EDITION REVISION 2 και με πειραξε !!!!!Παω τουαλετα γρηγορα να το αποβαλω το ατιμο!!!!!!XAXAXAXAXAXAXA!!!!!!!!!!!!!

 

An to pame etsi i Nintendo gt den kerdise me to N64 to PS1 afou idi i Nintendo tote itan KORYFI? De mporei to Brand na egkiithei kati...

 

PS: To Mercenaries 2 epapse KAI AUTO na einai PS3 Exclusive xa0x0ax0a.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να πω και εγω την γνωμη μου,ειχα παει προχτεσ στο carefour , και ειχε συνδεσει το ps3 στην KDL-40X2000 και το παιχνηδη nba 07,τα γραφικα χειροτερα απο PLAYSTATION 2,τοσα λεφτα για να δω αφτο το απαραδεκτο χαλι ειλικρινα δεν το περιμενα,να καταντηση ενασ κολοσοσ οποσ η sony ετση,να βγαζει κατη χειροτερο απο το προηγουμενω και να το λανσαρη ετση

Καλα τα παραλες λιγο οχι και χειροτερο απο PS2.. ισως στα carefour να το ειχαν συνδεσει με composite(?)..:???: :???: παντως το NBA δε λεει τιποτα Resistance/F1/Motorstorm ειναι τα παιχνιδια που αξιζουν..

 

Ο Spown για πρωτη φορα μιλησε σωστα, καπως ετσι ειναι τα πραγματα..;) Στο μονο που διαφωνω ειναι οτι το brand name "playstation" μπορει να κερδιζει συνεχεια console wars, οπως ειπαν και αλλοι και η Nintendo και η Atari ηταν καποτε στη θεση της Sony..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...