Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kάτι τέτοιες ώρες είναι που αναπολώ παλιότερες επικές συζητήσεις...

 

Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι, κάντε κλικ στα παρακάτω.

 

Κάποιος το είχε πει και κάποιος τον είχε ειρωνευτεί.

 

Και κάποιος άλλος, τον έβαλε στη θέση του και του ζήτησε να μην παραπληροφορεί τον κόσμο.

Και μάλιστα χρησιμοποιώντας bold πληροφορούσε και προστάτευε τον απλό καταναλωτή.

 

PS. We miss you...

 

PS2.

 

PS3. Oooops, sorry, δεν έχει PS3, είναι πολύ ακριβό για τα γούστα μου.

 

Ευχαριστώ. Γράφω σπανια στο forum αλλα ξερω τι γράφω.

Περαστικά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Warhawk

 

What Warhawk has apparently evolved into is a multiplayer-only title featuring ground and air combat that'll be downloadable from PSN. That's definitely not the Warhawk experience I'd imagined when I first saw the trailer two years ago. But that's not to say I've lost excitement over it, either -- for all I know, it could still be pretty freaking cool -- it's just not what I expected.

 

http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=7894167&publicUserId=4561231

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα στειλτε και εσεις εμαιλ διαμαρτυριας.με το να το συζηταμε εδω και να περιμενουμε τα ξενα σαιτς η το πετιτιον,δεν λεει κατι.

εγω εστειλα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην κανουμε και συγκριση με την αμερικη !!!

 

 

659 = 866$

866$-599$ = ......δηλαδη μια διαφορα 267$ !!!!

 

Βεβαια αυτο αφορα σε ολες τις κονσολες και πρεπει να αντιδρασουμε , αλλα στη συγκεκριμενη περιπτωση η διαφορα (καπελλο) ειναι σχεδον το 1/2 !!! της τιμης που πουλήθηκε στις HΠΑ ....Ελεος!!

 

 

Εuropean Consumers WAKE UP ρεεεε !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μήν ξεκ@υλώσετε με το Χ360, που είναι φθηνό?

Ετσι κι αλλιώς δεν είναι η μερα με τη νύχτα με το PS3.

Καί όταν το ps3 ισιώσει σε τιμή, τα ακουμπάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες καλημερα ειμαι ο πρωτος κατοχος ps3 στην ελλάδα.

επαιξα need for speed carbon σε hd tv και μου φυγε η μαγκια.

ειναι μακραν η καλυτερη κονσολα που εχει βγει και ετη φωτος καλυτερη απο το 360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες καλημερα ειμαι ο πρωτος κατοχος ps3 στην ελλάδα.

επαιξα need for speed carbon σε hd tv και μου φυγε η μαγκια.

ειναι μακραν η καλυτερη κονσολα που εχει βγει και ετη φωτος καλυτερη απο το 360.

 

Με γεια η κονσόλα!

Μην ορκίζεσαι όμως ότι είσαι ο πρώτος! :-D

 

Edit: Τώρα είδα το "έτη φωτός". Πρώτο σου post στο topic και έχεις ήδη πει 2 αερολογίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες καλημερα ειμαι ο πρωτος κατοχος ps3 στην ελλάδα.

επαιξα need for speed carbon σε hd tv και μου φυγε η μαγκια.

ειναι μακραν η καλυτερη κονσολα που εχει βγει και ετη φωτος καλυτερη απο το 360.

μπα την πρωτιά στην έχει φάει ο bill λολ ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

borei o filos na ennoei oti einai o prwtos pou pire ELLINIKO PS3...

 

Agapite Vag7os to oti borei na thewreis oti to ps3 einai i makran i kalyteri konsola kai eti fotos brosta apo to ps3 einai apopsi sou kai einai sevasti..

 

Alla gia na katalaveis ti leme toso kairo oti oi perissoteroi ellines tha to paroun kai tha lene "Po po re m@l@k@ ti grafika einai auta mou exei fygei i maggia" xwris na xeroun ton antagwnismo kai ti prosferei autos.. auto sto leo endeiktika giati kaneis tin syggrisi se ena game to opoio exei vgei edo kai arketous mines sto 360 kai malista me kalytera grafika!! An sto elega ego as mou eleges oti einai apla gnwmi mou kai oti den boro na sto apodeixo.. Otan omos sou kanei ektetamena afierwmata diafora sites stin syggrisi grafikon IDION paixnidion kai sto vgazei kalytero sto 360, E den tha katso na pistepso ton kathe ena pou tha leei "eti fotos" brosta apo to allo..

Oriste to site me prwto prwto to afierwmo sto need for speed..http://www.gamespot.com/features/6162742/index.html?q=comparison

Eytyxis pou yparxei kai to internet!!

 

Min to perneis strava apla epivevaiono auta pou leme toso kairo..Dilidi tin ELLEIPSI pliroforion stous aplous polites.. Giati den nomizo na asxoleisai me v.games akoma kai oi pio kollimenoi gnwrizoun oti ta launch games tou ps3 einai xeirotera apo ta antistoixa sto 360 kai as vgikan MINES prin..

 

Ton enthousiasmo tha ton katalavaina an mas eleges gia kapoio allo paixnidi kai gia grafika enos True nex gen game kai oxi enos port..Perimenoume entypwseis apo MotorStorm Resistance kai F1!!!

 

Megeia to PS3!!! O monos eisai mou fainetai pou to parei stin arxi (epeidi sto dwsane tsampa) an den katevasoun tin timi, mexri kai o spOWNED diamartyretai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...