Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εdge ειναι γνωστο θα συνεχομενα καπελα της SONY HELLAS στα προιοντα SONY .....εγω θα την κρατισω την παραγγελια αλλα εαν δεν αλλαξει εγω τα λεφτα μου και ειδικα αυτα τα 60 ευρω εγω προσωπικα δεν τα χαριζω στους λαλακες της SONY HELLAS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εdge ειναι γνωστο θα συνεχομενα καπελα της SONY HELLAS στα προιοντα SONY .....εγω θα την κρατισω την παραγγελια αλλα εαν δεν αλλαξει εγω τα λεφτα μου και ειδικα αυτα τα 60 ευρω εγω προσωπικα δεν τα χαριζω στους λαλακες της SONY HELLAS

 

Ναι, αλλά θα μπορούσε και η μαμά Sony να έχει επιβάλλει τη γνώμη της.

 

Να πει στη Sony Hellas "κόψτε το λαιμό σας, βγάλτε σαν bundle ο,τι θέλετε, βγάλτε όμως αναγκαστικά και απλή έκδοση με αρκετή διαθεσιμότητα". Για μένα το φταίξιμο είναι μισό στη μαμά Sony και μισό στην Ελληνική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αραγε τετοια καπελα δεν ειδαμε στο λανσαρισμα του ΧΒΟΧ360;

 

Αρα ειναι προφανες οτι ειναι σε απολυτη συννενοηση με την Sony...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

welcome to Sony's world...

 

Auta pou leme TOSO kairo gia tin antimetwpisi ton pelaton tis apo tin Sony vgainoun kai pali... Oi anthrwpoi nomizoun oti einai autoi kai kanenas allos...ade re ston diaolo sk@tom@lakes pou thelete kai 60 euro parapano..

Na pate na vreite allou koroida..

 

Poly arnitiki kinisi auti tis Sony Hellas kai an den tin allaxoun SYNTOMA tha xasoun pollous pelates..Akoma kai ta pista "fanboys"..

 

Τι πλακα μας κανουν μωρε το βαλανε το καπελο μην τους παρει ο διaολος και τους συκωσει ολους στην SONY HELLAS.....Kαλα μην φαει εχω γλαροσουπα απλα θα το παρω απο Αγγλια θα μου το φερει ο αδερφος μου....εαν ισχυσει παω αυριο και ακυρωνω παραγγελια....

 

Isos i proti fora pou milaei ligo logika...Les to poly Xbox Live na tou evale myalo...?????

 

Eidomen!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στην Σony hellas ριχνω το φταιξιμο γιατι ξερει οτι εμεις εδω στην Ελλαδα θα κανουμε το σκατο μας παξιμαδι για να το παρουμε!!!!!!!!!!

 

Καλα χαλαρωσε...δεν ειμαστε ολοι σαν και σενα!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sto xeri OLONON MAS einai loipon na deixoume oti DEN tha perasei kati tetoio..

Opos akrivos prin apo ligo kairo o Braveheart eixe vgalei petition gia na min einai auximenes oi times ton paixnidion sto wii, etsi kati prepei na ginei kai edo gia na min perasei..

 

Katalavete to oti OLA krinontai apo emas tous katanalwtes...An den paei kanenas na to agorasei DEN tha rixoun tin timi? DEN tha to pane sta 600 tin apli ekdosi? Ligo logiki...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καταναλωτης μιλαει με το πορτοφολι του, οχι με petition.

αν το καπελο δεν σας αρεσει, ξερετε τι να κανετε.

αφου δεν φορτωνουνε μαζι και καννα psp, παλι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καταναλωτης μιλαει με το πορτοφολι του, οχι με petition.

αν το καπελο δεν σας αρεσει, ξερετε τι να κανετε.

αφου δεν φορτωνουνε μαζι και καννα psp, παλι καλα.

 

Κατσε ..ντε ...νωρις ειναι ακομη ...σιγα σιγα......

Κατα τα αλλα ωραια ανακοινωση ειχαμε γα την ημερομηνια διαθεσης και τις τιμες .....

Κανονικα το Πλαισιο και ολα τα καταστηματα που εχουν προχωρησει σε προπαραγγελιες το λιγοτερο που εχουν να κανουν ειναι να ενημερωσουν εναν εναν τους πελατες που εχουν προπαραγγειλει ....

Και αυτοι -οι πελατες- θα πρεπει να ακυρωσουν ΟΛΕΣ τις προπαραγγελειες γιατι μαλλον πρεπει να αντιδρασουμε και εμεις καποια φορα....

Αλλωστε μη σκατε ..οπως εχει πει η Sony θα υπαρχει επαρκεια σε κονσολες ...τι στο καλο καναν τοσο καιρο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]kαλα μην φαει εχω γλαροσουπα απλα θα το παρω απο αγγλια θα μου το φερει ο αδερφος μου....[...]

 

http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=-1;6;82;-1&sku=529347

 

632 Ευρώ στην Αγγλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω σπουδασει οικονομικα, οταν μου λες 599 ευρω θελω να ειναι τοσο και οχι 659 ευρω.................εγω θα το παρω 599 και ας μην το παρω στην αρχη....που θα ειναι πρωτη φορα γενικα που δεν θα παρω κονσολα στο launch....Δεν τιθεται θεμα χρηματων τα χρηματα τα εχω με το παραπανω το θεμα ειναι με τσαντιζει το νταβατζιλικι της sony hellas.....Οχι δεν χρωσταω σε κανενα πικραμενο να του δωσω 60 ευρω....και 1 ευρω παραπανω να μου το εδινε απο την τιμη της ανακοινωσης και παλι θα με νευριαζε......!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω σπουδασει οικονομικα, οταν μου λες 599 ευρω θελω να ειναι τοσο και οχι 659 ευρω.................εγω θα το παρω 599 και ας μην το παρω στην αρχη....που θα ειναι πρωτη φορα γενικα που δεν θα παρω κονσολα στο launch....Δεν τιθεται θεμα χρηματων τα χρηματα τα εχω με το παραπανω το θεμα ειναι με τσαντιζει το νταβατζιλικι της sony hellas.....Οχι δεν χρωσταω σε κανενα πικραμενο να του δωσω 60 ευρω....και 1 ευρω παραπανω να μου το εδινε απο την τιμη της ανακοινωσης και παλι θα με νευριαζε......!!!!!!!!!

ρε συ αν έχει και ένα extra sixaxis έρχετε ~το ίδιο...(νομίζω οτι αυτό στο play.com δεν έχει..)

πάντως μου φαίνετε οτι μου βγήκε φθηνότερα αυτό που πήρα απο τον γιαπωνέζο πριν τρεις μήνες :-D :-D

και έλεγα να πάρω άλλο ένα pal για να παίζω και τα ps2 παιχνίδια μου..

και να χρησιμοποιήσω το γιαπωνέζικο για προγραμματισμό του cell...

αυτό το mediacenter γυρίζει ακόμα στο κεφάλι μου..

(τρέμε dreambox)

anyway..

ψυχραιμία φίλε αφού γουστάρεις και θα το πάρεις...

ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ !! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...