Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου gabriel απλα σε ενημερωνω οτι ο φιλος μου ειναι product manager στον Γερμανο και μολις ηταν σε meeting με την sony και κανονιστηκε η τιμη και ξεκινανε πωλησεις την Παρασκευη 23 Φεβρουαρίου.

Οσο για το PS3 δεν το θελω ακομα ασε να το τσιπαρουν πρωτα και να αντιγραψουν κανενα blu-ray και μετα βλεπουμε.

Δεν εχεις παρα να κανεις υπομονη μεχρι την Παρασκευη για να πειστεις.

Φιλικα Βαγγέλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παιδια χιλια συγγνωμη ηταν λαθος η συννενοηση με τον φιλο μου και τελικα ειναι 23 Μαρτιου απλα μεθαυριο θα τα εχουν στα κεντρικα τους μεχρι να ξεκινησει η πωληση.

Και θα χανα και ενα ps3 απο τον φιλο μου τον gabriel.

sorry παιδιά

παντως η τιμη θα ειναι 659 ευρά με τα 60gb και τα χειριστήρια 2 και ασύρματα οχι bluetooth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χιλια συγγνωμη ηταν λαθος η συννενοηση με τον φιλο μου και τελικα ειναι 23 Μαρτιου απλα μεθαυριο θα τα εχουν στα κεντρικα τους μεχρι να ξεκινησει η πωληση.

Και θα χανα και ενα ps3 απο τον φιλο μου τον gabriel.

sorry παιδιά

παντως η τιμη θα ειναι 659 ευρά με τα 60gb και τα χειριστήρια 2 και ασύρματα οχι bluetooth.

 

No problem:-D

 

Απλά για να μην αρχίσουν και τρέχουν όλοι.:mrgreen:

 

iparxei periptosi na mathoume tin xondriki timi tou ps3 stin ellada?
Υπάρχει.

 

tha tin exoun bundle me 2 xeiristiria. alitheia to kathe xeiristirio xoria poso kanei? 60 euro i stin timi iparxei kapelo k apo tin sony hellas?
Αυτό γίνεται γιατί τα περιθώρια κέρδουν είναι απίστευτα, μα απίστευτα χαμηλά. Καθαρό κέρδος σε ένα Xbox360 σας λέω ενδεικτικά πως είναι κάτω από 5 ευρώ για το κατάστημα λιανικής.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πλαίσιο πάντως το έχει 599.99 και έτοιμο για προπαραγγελια ;)

 

Και ποιος σου λέει ότι αυτή η τιμή τελικά θα ισχύσει? Κάνεις εσύ την προπαραγγελία σου, και όταν βγει η τελική τιμή λαμβάνεις ένα τηλεφώνημα που σου λέει ότι έχουν αλλάξει τα δεδομένα και αν θέλεις το παίρνεις αλλιώς ακυρώνεται.

 

Βέβαια, διατηρώ επιφυλάξεις για το 659. Όχι βέβαια ότι κάτι τέτοιο θα με εκπλήξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου λέει ότι αυτή η τιμή τελικά θα ισχύσει? Κάνεις εσύ την προπαραγγελία σου, και όταν βγει η τελική τιμή λαμβάνεις ένα τηλεφώνημα που σου λέει ότι έχουν αλλάξει τα δεδομένα και αν θέλεις το παίρνεις αλλιώς ακυρώνεται.

 

Βέβαια, διατηρώ επιφυλάξεις για το 659. Όχι βέβαια ότι κάτι τέτοιο θα με εκπλήξει.

 

Πιστεύω πως το 659 άν ισχύσει θα είναι κάποιο bundle με χειρηστήριο ή game, και όχι η τιμή του PS3 σκέτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως το 659 άν ισχύσει θα είναι κάποιο bundle με χειρηστήριο ή game, και όχι η τιμή του PS3 σκέτου.

 

Εγώ εννοώ πως δεν θα με εκπλήξει αν στην ελληνική αγορά βγει μόνο έκδοση bundle. Ούτε βέβαια αν βγουν 2 εκδόσεις (σκέτο + bundle) αλλά η απλή έκδοση αποδειχτεί δυσεύρετη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Disney Blu-ray EU line up in March

 

 

Disney and Buena Vista Worldwide Home Entertainment have announced that Blu-ray titles will begin launching in Europe on March 19th with the following movies:

 

- Eight Below

- Chicken Little

- Enemy of the State

- Flightplan

- Gone in 60 Seconds

- The Guardian

- Hitchhiker's Guide to the Galaxy

- Hollywoodland

- Pearl Harbor

- Scary Movie 4

- Sky High

- The Wild

 

In addition, Buena Vista stated that Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl and Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest will both be released on Blu-ray in May along the theatrical release of sure box office hit, Pirates of the Caribbean: At World's End.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου λέει ότι αυτή η τιμή τελικά θα ισχύσει? Κάνεις εσύ την προπαραγγελία σου, και όταν βγει η τελική τιμή λαμβάνεις ένα τηλεφώνημα που σου λέει ότι έχουν αλλάξει τα δεδομένα και αν θέλεις το παίρνεις αλλιώς ακυρώνεται.

akrivws(akrivws omws) paromoi skiniko eixe ginei kai me tin elefsi tou psp stin ellada kai tis proparagelies apo plaisio

 

gia na doume pios exei kali mnimi(ektos apo emena:mrgreen: :mrgreen: )

 

poso htan h evropaiki timi tou psp?

poso htan h ellinikh timi tou psp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ολοι ξερουμε οτι και αυτο το πηρα στο ξεκινημα με προπαραγγελια.....και τι εχω να πω οσοι το προπαραγγυλαμε το πειραμε 249 ευρς + την θηκη logitech η οποια ειχε 20 ευρω......Οσοι ομως δεν ειχαν κανει προπαραγγελια το πηραν 275 χωρις δωρο θηκη......Αρα οσοι ειχαν κανει προπαραγγελια το πηραμε 40 ευρω πιο φθηνα απο τους υπολοιπους ελληνες και 20 ευρω απο τους ευρωπαιους.......Αυτα απο Πλαισιο και κανεις δεν μπορει να αμφισβητησει τα λεγομενα μου μπας και ειμα περιβαντολογος του Πλαισιου...ολα απο εκει τα περνω....Απλα το καλυτερο καταστημα και με σεβασμο στον Πελατη...Αντε του κανω και διαφημηση αλλα το καλο πρεπει να λεγεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ante ante na bgainei to ps3...gw prwti fora kanw proparaggelia apo ellada,kai to plaisio.me apasxolei to kapelo alla kai to pws plirwnetai apo tin pistwtiki..anyway tha deiksei se ena mina

 

Είσαι απολύτως σίγουρος???

 

wpa...olorin egw toxw kanei pre order 10 meres.tote to eixan 600e...twra to akribinan..eleos de to eixa dei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πλακα μας κανουν μωρε το βαλανε το καπελο στην Sony Hellas.....kαλα μην φαει εχω γλαροσουπα απλα θα το παρω απο αγγλια θα μου το φερει ο αδερφος μου....εαν ισχυσει παω αυριο και ακυρωνω παραγγελια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...