Προς το περιεχόμενο

voh8eia gia anti-virus.


anesperos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eixa to NOD32 sto laptop kai kapio spyware pi8anws to exei blockarei kai den anigei.

Omws to Kaspersky prostatevei apo to boot twn Windows, einai asfalestero kai sinexws anava8mizomeno.

NOD32 = panalafro alla Kaspersky = extra secure :-D

Γιά δες μήπως είναι αλλού το πρόβλημα καί δεν σού ανοίγει.Δεν μπορεί να μπλόκαρε από spy.Ξέρεις τι λες τώρα με αυτό?Ότι το NOD32 είναι το πλέον άχρηστο αντιβιοτικό.Αλοίμονο να μπλόκαρε τόσο εύκολα.Καλά γιατί δεν κάνεις με κάποιο πρόγραμμα ένα anti-spyware scan γιά να δείς τι τρέχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και δε φταίει το nod32... Το πιο πιθανό να υπήρχε το πρόβλημα πριν από την εγκατάσταση του nod32...

Εγώ πάντως επιμένω: NOD32 + ZoneAlarm + SPybot Search&Destroy

Για το kaspersky δεν είμαι και πολύ σίγουρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καί επειδή ο λόγος γιά antivirus(γιά πολλοστή φορά), το ερώτημα παραμένει.Τελικά με ποιό από τα δύο καλύτερα(κατά γενική εκτίμηση) προγράμματα νοιώθει κανείς πιό ασφαλής.Με Κaspersky ή με NOD32?

Σε ποιά σημεία υστερεί ή υπερτερεί το ένα έναντι τού άλλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμω με τυφλα τα ματια Avast! και στο PC και στο U3. Ελαφρυ παρα πολυ, καμμενος απο Norton..... Και ακομα δεν εχω βρει ψεγαδι. Φιλος μου μου ειπε οτι βρηκε trojan σε dll της Microsoft to windows φακελο (δεν μπορεσε να το καθαρισει) ενω κανενα αλλο προγραμμα δεν το ειχε ανιχνευσει (Norton, Macffee, adaware, spybot). Υπαρχει η μικρη εκδοση και η μεγαλη με πληρωμη. http://www.avast.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πιό ελαφρύ από το NOD32.Αλλά αυτό κάπου με ανησυχεί.Πως μπορεί τόσο ελαφρύ να είναι τόσο αποτελεσματικό σύμφωνα τουλάχιστον με τη γενική απήχηση πού έχει όπως φαίνεται μέσα από τα διάφορα ντόπια καί ξένα forums

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...