Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalo To Xbox 360 Alla Egw Thelw Na Valw Ton 160 Gb Skliro Pou Exw Sto Pc Mou Kai Kathete Sto Ps3 Gia Na Ton Gemisw Me Mp3 Kai Games Ara Apo Tin Arxi To 360 Den Kaliptei Aytin Tin Dinatotita Kathiste Pexte Oso Eine Kairos Giati Molis Erthei Stin Ellada To Ps3 Tha Katalavaite Ti Esti Sony.....

 

APLA ELEOS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
τι εγινε? μας την πεσανε οι νεατερνταλ? :D :D

νομιζα οτι ειχανε εκλειψει πια...

 

Κανανε re-surface, σαν τα locust στο GOW, άστα! Πάμε για πριόνισμα; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανανε re-surface, σαν τα locust στο GOW, άστα! Πάμε για πριόνισμα; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Αν θες να τους αποφείγεις η λυση είναι δοκιμασμενη.. ρίχνεις ενα grenade στην τρύπα για να μην βγούνε άλλοι.. εγώ όμως το βρίσκω πιο διασκεδαστικό να τους αφίσεις να βγουν... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plaka exoune mwre ta paidakia..."molis erthei to ps3 tha katalavete ti esti sony".. les kai o kathenas exei metoxes stis etairies...lol.. einai auto pou leme toso kairo.. o,ti kommatia poulisei to ps3 stin arxi tha einai kathara kai mono logo brandname.. an den elege playstation panw kai eixe ta idia xarakritistika kai timi tote eimai 1000% oti tha eixe idi patwsei i konsola..to oti den exei patwsei akoma einai kathara thema name alla pisteuw oti arketoi tha poun "baa den axizei.." TOULAXISTON AKOMA!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw Ayto Pou Thelw Na Pw Apla Eine Na Perimenei O Kathenas Gia Na Dei Ti Ginete Me To Ps3 Kai Meta As Pei Oti Thelei.exete 2 Forum Gia To Xbox 360 Ti Benete Kai Edw Pera?afiste Mas Na Mathoume Kana Sovaro Neo Kai Oxi Tis Vlakies Tou Kathena Fan Tou 360 Edw Mesa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Egw Ayto Pou Thelw Na Pw Apla Eine Na Perimenei O Kathenas Gia Na Dei Ti Ginete Me To Ps3 Kai Meta As Pei Oti Thelei.exete 2 Forum Gia To Xbox 360 Ti Benete Kai Edw Pera?afiste Mas Na Mathoume Kana Sovaro Neo Kai Oxi Tis Vlakies Tou Kathena Fan Tou 360 Edw Mesa

 

Τώρα εσύ θα το πάρεις ότι σου κάνω επίθεση αλλά δεν είναι έτσι. Απλά μια παρατήρηση. Μην κάνεις Capitalize το πρώτο γράμμα κάθε λέξης είναι ενοχλητικό. Στο θέμα μας τώρα...

 

Μα εγώ δεν ήρθα εδώ να μιλήσω για το XBOX 360 αλλά για το PS3. Στο σωστό topic δεν είμαι; Εμένα πέρασε από τα χέρια μου ένα PS3 (δεν το αγόρασα, είπαμε λόγω δουλειάς) και η εντύπωση που μου άφησε είναι η εξης. Γραφικά αντίστοιχα του Xbox 360, ανύπαρκτο On line play, χειρότερο χειριστήριο. Α και 200 Ευρώ ακριβότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και η εντύπωση που μου άφησε είναι η εξης. Γραφικά αντίστοιχα του Xbox 360, ανύπαρκτο On line play, χειρότερο χειριστήριο. Α και 200 Ευρώ ακριβότερο.

 

Θα συμφωνήσω με αυτό.Πριν μερικές ημέρες ήμουν στα εγκαίνια του Πλαίσιου (Λάρισας) και είχαν και τις τρείς κονσόλες δίπλα δίπλα (σε LCD TVs).

Αν εξαιρέσει κανείς το Wii που δεν είναι "δυνατό" σαν hardware, η πρώτη εντύπωση που είχα από το PS3 δεν ήταν και η καλύτερη.

Σαν παιχνίδι έτρεχε το Need for Speed ενώ στο 360 το Gears of Wars, το οποίο και έτυχε να παίξω σε CRT.

Τι να πώ, ακόμα προσπαθώ να κλείσω το σαγόνι από τα γραφικά που είδα στο GOW σε HD.Τρομερό.

Φυσικά το GOW έχει βγεί αρκετά μετά από την κυκλοφορία του 360 ενώ το NFS είναι από τα πρώτα που -μπορεί να- σημαίνει ότι αργότερα θα δούμε τρομερά γραφικά και από το 3, αλλά η εντύπωση μετράει (και η τιμή).

Να λυθούν και τα προβλήματα με τις κονσόλες της MS, και πολύ φοβάμαι ότι η MS θα "παίζει" μόνη της μιας και το PS3 δεν το βλέπω και πολύ καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα εγώ δεν ήρθα εδώ να μιλήσω για το XBOX 360 αλλά για το PS3. Στο σωστό topic δεν είμαι;

 

Ναι...αλλα καλο θα ειναι να μην ασχολεισαι/στε με τον καθενα(που οντως κανει flame).Περισσοτερο αξια τους δινεται νομιζω...:-|

και χαλιεστε τσαμπα... και γεμιζετε το topic me ανουσιους καβγαδες(κατα τυχη παντα το PS3 topic:-D :mrgreen: )

 

δεν νομιζω οτι χρειαζεται απαντηση αυτο: ''Tha Katalavaite Ti Esti Sony.....'' ή φρασεις τυπου ''θα σας πατησει η sony'' κτλ.

 

Εμένα πέρασε από τα χέρια μου ένα PS3 (δεν το αγόρασα, είπαμε λόγω δουλειάς) και η εντύπωση που μου άφησε είναι η εξης. Γραφικά αντίστοιχα του Xbox 360, ανύπαρκτο On line play, χειρότερο χειριστήριο. Α και 200 Ευρώ ακριβότερο.

 

Μαλιστα....με μια επαφη εχουμε τελικο συμπερασμα για την αξια της κονσολας...:|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα....με μια επαφη εχουμε τελικο συμπερασμα για την αξια της κονσολας...:|

 

Ποιός μίλησε για μία επαφή; Μην βάζεις σε παρακαλώ λόγια στο στόμα μου. Απλά είπα πως δεν την αγόρασα. Την συγκεκριμένη κονσόλα την έχω κάθε μέρα στα πόδια μου ( και όχι δεν δουλεύω στο πλαίσιο :D)

 

δικαιολογημενα ομως...

 

Αν την θές για blue ray player ναι. Για παιχνιδομηχανή σε καμία περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός μίλησε για μία επαφή; Μην βάζεις σε παρακαλώ λόγια στο στόμα μου. Απλά είπα πως δεν την αγόρασα. Την συγκεκριμένη κονσόλα την έχω κάθε μέρα στα πόδια μου.

 

Λεγοντας ''μια επαφη'' εννοω κατα βαση τον καιρο που την εχεις καθε μερα στα ποδια σου.(αν και ειπες ''Εμένα πέρασε από τα χέρια μου ένα PS3'' )

ενας μηνας ασχολιας με την κονσολα και με τα ιδια παιχνιδια ειναι μια επαφη οταν μια κονσολα κραταει 6 χρονια.

Ειδικα στην αρχη της που ξερουμε οτι τα games ειναι απο μετριοτατα εως κακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No Resident Evil 5 Until 2008 (or Later)

Translations of translations point to RE5 in the distant future.

 

It's a translation of a translation of a translation -- what a pain. According to Gamefront via Famitsu Xbox 360 (that's not the same thing as Famitsu) and brought to you by way of Babelfish, it looks like the only-announced-and-then-vanished Xbox 360 and PlayStation 3 game (moneyhats pending) Resident Evil 5 will not make it to store shelves until sometime in 2008. We'd heard rumblings that said "Resident Evil is a long way away," and the Famitsu Xbox 360 interview with Capcom producer Jun Takeuchi confirms just that.

 

Other bizarre translation nuggets included Jun Takeuchi talking about how the hair textures were going to be awesome, hot and cold would be gameplay mechanics, they are targeting 60 frames per second and the game might bring peace in the Middle East (one of these is false).

 

Furthermore, as Resident Evil 5 likely would ship in late-2008, it's not farfetched to think that this game could actually end up shipping in 2009 -- just in time for us to get ready for the next console cycle to begin. Woo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Splinter Cell Double Agent Heading to PS3

Sam Fisher loves him some next-gen.

 

Okay, so you're a new PS3 owner, and you're disappointed you've yet to receive some love from Sam Fisher and Ubisoft. Well, that's about to change, as Splinter Cell Double Agent is heading to PlayStation 3, albeit well after the Xbox 360 and Wii releases, in March 2007. The game will take advantage of the SIXAXIS controller, and provide new maps and skins for multiplayer.

 

"Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent is already a best-seller and has set a new standard for the Splinter Cell series," said Yves Guillemot, CEO at Ubisoft. "I am sure that Double Agent will prove to be a must-have title for PlayStation 3 system."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...