Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

IRONDEMON 1988......Καλα πλακα μας κανεις μου φαινεται, Τι χαμενο παιχνιδι.......Μου φαινεται δεν εχεις παρει ειδηση τιποτα....Εδω κατερευσε η SONY και εσυ ακομα μιλας για το PS3 ..... Την αγοραζει η Microsoft και απο οτι εμαθα απο εγκυρες πηγες απο εδω και στο εξης θα φτιαχνει φριτεζες, και μηχανες του καφε..........

 

εγκυρες πηγες??

oi gnwstoi stayroforoi..........:-D ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
IRONDEMON 1988......Καλα πλακα μας κανεις μου φαινεται, Τι χαμενο παιχνιδι.......Μου φαινεται δεν εχεις παρει ειδηση τιποτα....Εδω κατερευσε η SONY και εσυ ακομα μιλας για το PS3 ..... Την αγοραζει η Microsoft και απο οτι εμαθα απο εγκυρες πηγες απο εδω και στο εξης θα φτιαχνει φριτεζες, και μηχανες του καφε..........

Hahahahaha. mi eparki kommatia, Exclusives toy ps3 pane se X360 ktl. Apo oti fainetai katareei. Ase pou exoun kai problima me tin 1080p analisi Exeis dikio. ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PLAYSTATION 3 UK PRICING LEAKED?

 

Hello tech geeks! The big news of the day is that Littlewoods, the UK's biggest home shopping company, have listed the Sony PlayStation 3 (60GB) for £549 with a game (Motorstorm). It also appears in the next edition of the Littlewoods Home Catalogue.

 

Game bundles are also available, which can take you up to £699. However, it should be noted that Littlewoods are known for adding a 5% premium to all items - meaning that the actual street price for their £549 unit would be more like £520.

 

Μεταφραση τιμων σε ευρω απο http://www.xe.com/ucc

549 gbp --> 813 euros

699 gbp -->1.036 euros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IRONDEMON 1988......Καλα πλακα μας κανεις μου φαινεται, Τι χαμενο παιχνιδι.......Μου φαινεται δεν εχεις παρει ειδηση τιποτα....Εδω κατερευσε η SONY και εσυ ακομα μιλας για το PS3 ..... Την αγοραζει η Microsoft και απο οτι εμαθα απο εγκυρες πηγες απο εδω και στο εξης θα φτιαχνει φριτεζες, και μηχανες του καφε..........

 

 

Παντως εγω δε θα επερνα ποτε Sony φριτεζα ή καφετιερα ....πολλα προβληματα , καλυτερα κινεζικα ..ποιο αξιοπιστα ειναι ... ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και χρονια εχει αποδειχθει οτι ο fanboyσμος βλαπτει! μην το καταδικαζετε,ακομη δεν ηρθε!

Egw den eimai fanboy alla blepw pws proxwra to mellon. oso na einai to PS3 den einai kai toso nextgen (se merika hardware parts isws) gia na mi pareksigoumaste ;-)

 

Thelw na dw poio apo ta formats tha epikratisei HD-DVD or Blu-ray? mexri na katalagiasei i skoni tote tha doume ti pragmatika tha ginei. Btw giati argei toso poli na bgei stin Eurwpi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IRONDEMON 1988......Καλα πλακα μας κανεις μου φαινεται, Τι χαμενο παιχνιδι.......Μου φαινεται δεν εχεις παρει ειδηση τιποτα....Εδω κατερευσε η SONY και εσυ ακομα μιλας για το PS3 ..... Την αγοραζει η Microsoft και απο οτι εμαθα απο εγκυρες πηγες απο εδω και στο εξης θα φτιαχνει φριτεζες, και μηχανες του καφε..........

 

Auto einai pou leme punishment. :mrgreen: Pantos vlepontas to 3rd generation stis konsoles mono san apotixia boro na to dw.

 

To 360 einai san 2.5 generation me mainstream stixia (dvd etc)

To Ps3 apo tin alli, an kai future gen kai @@, argise poli, vazontas ta iposistimata tou(vga) stin skoni kai sto telos menontas aparxeomeno kai panakrivo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Asto Exoskeletor , πλακα μας κανεις και εσυ, δεν ειναι παλιο το ps3??? ...... μονο τις τεχνολογιες να δεις οι περισσσοτερες ειναι περασμενης δεκαετιας.....Τι μα πω για το hdmi 1.3 τωρα πια ειναι παναρχαιο......καλά μην μιλησω για το Blueray το οποιο ειναι πια 10 χρονων.....Πλακα κανουμε ποιος θα αγορασει το ps3 ???? Moνο εαν εισαι συλλεκτης ιστορικων αντικοιμενων κατι σαν αρχαιολογος ενα πραγμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μα πω για το hdmi 1.3 τωρα πια ειναι παναρχαιο......καλά μην μιλησω για το Blueray το οποιο ειναι πια 10 χρονων.....Πλακα κανουμε ποιος θα αγορασει το ps3 ????..

 

 

Φοβερο το hdmi 1.3 ....ευτυχως που υπαρχει και αυτο και παιζουμε κανενα παιχνιδι της προκοπης σε υψηλη αναλυση .....Οσο για το Bluray ...τι να πουμε ....εχω μεινει εκθαμβος ....τοσα πολλα dummy files Που αλλου θα χωραγαν??? ....παιζαμε χθες ολο το βραδυ ..το λιωσαμε...

Τι ?? λεω βλακειες ??? Πως ?? ΔΕΝ εχει κυκλοφορησει ακομη ??? Τι στο καλο ??? Αααα..μαλλον θα εχω μεινει στο Νοεμβριο του 2005 που λεγανε οτι θα κυκλοφορησει τοτε ...βεβαια μετα μας ειπαν Μαρτιο 2006 , Μαιο 2006,Ιουνιο 2006,Σεπτεβριο, Νοεμβριο world wide κυκλοφορια , δεν θα εχει προβληματα στην διαθεσιμοτητα οπως το 360 κ.λ.π.....

Ενταξει μωρε μπορει τιποτα απο αυτα να μην ηταν αληθεια ...

Ενταξει μωρε μπορει κανενα παιχνιδι να μην εχει σχεση με αυτα που μας εδειχναν...

Ενταξει μωρε και τι εγινε που εμεις εδω στην Ευρωπη θα το παρουμε τον Μαρτιο .....πως ??? δεν ειναι σιγουρο ?? μπορει και ΜΑΙΟ ???...'νταξει μωρε δεν πειραζει ..ας το κυκλοφορησουν οποτε θελουν .. it's worth the waiting...

 

Ρε παιδια ειπαμε ...next gen ή οχι , το Δουλεμα εχει και τα ορια του.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλιμονα αγορι μου....βλεπω μια χαρα παει ο μετρητης......Δεν βαζεις και πωλησεις PS2 ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ Η ΨΙΧΟΥΛΑ ΜΟΥ......
Να βαλουμε και τις πωλησεις του Gameboy μηπως αν μας αρεσει να βλεπουμε μεγαλα νουμερα?:-D

 

Ο συγκεκριμενος μετρητης ειναι για τις πωλησεις της νεας γενιας κονσολων απο καθε εταιρια και απο οτι βλεπω συμβαδιζει μια χαρα με τις ανακοινωσεις διαθεσιμοτητας κονσολων που ειχαν κανει η Nintendo και η Sony...

 

Μακαρι η Sony να το ειχε βγαλει περυσι το PS3 με απλο DVD, πολυ πιθανον να ειχε σκισει και σιγουρα δε θα αντιμετωπιζε τα προβληματα που αντιμετωπιζει τωρα και αν εβγαζε το PS4 3-4 χρονια (2008-2009) πιο μετα θα μπορουσε να προωθησει πιο δυνατα το blue ray μετα απο μια επιτυχημενη πορεια του PS3.

 

Οπως εχουμε δει ως τωρα το blue-ray δισκακι δε εχει γεμισει με τιποτα χρησιμο απο κανενα παιχνιδι, απλα το καθυστερει στο φορτωμα των δεδομενων του. Ειναι μαλιστα τοσο δυστροπος ο Cell που αμφιβαλλω ποσο γρηγορα θα δουμε αξιολογα παιχνιδια να παιζονται στο PS3 και να εκμεταλλευονται επαρκως τον διαθεσιμο χωρο που υπαρχει.

 

Η ιστορια παντως εχει δειξει την καταληξη οσων κονσολων ειχαν δυσκολο προγραμματισμο οταν ο ανταγωνισμος προσφορε κατι πιο απλο. Ειμαι περιεργος να δω ποσο θα ισχυσει αυτο και σε αυτη την περιπτωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...