Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οτι δεν μου αρεσει, το λεω

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1376012&postcount=6715

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1386953&postcount=6916

 

λεφτα δεν παιρνω απο κανεναν, υποχρεωσεις δεν εχω σε κανεναν. το αντιθετο μαλιστα!

 

Siga re P3tran 8a balw ta klamata!!!!! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε P3TRAN μπορεις να ηρεμισεις γενικα με το PS3 ολα εχουν προβληματα και φυσικα το ps3 δεν μπορει να κανει αλλιως, εγω διαβαζω τα παντα και ειμαι ηρεμως και δεν περιμενω τα ποστ του prevateer και τα δικα σου να ενημερωθω......Δωσε χρονο στην κονσολα να αναπτυχθει μην εισαι παπατρεχας.....Εαν μετα απο ενα χρονο τα πραγματα ειναι σκουρα εδω θα ειμαι να τα αναλυσουμε παρεα ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wolfidis το ξερω οτι εισαι γκρινιαρης.. πες μας οτι εισαι και κλαψιαρης τωρα :D

 

spown, καλυτερα πουλα το 360 σου. τελικα νομιζω οτι θα επρεπε να ειναι πολυ πιο ακριβο, ωστε να μην το παιρνουν ατομα σαν κι εσενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ypalliloi se paixnidadiko stin ameriki eipan oti kai kala tous listepsan ta ps3 tin paramoni tou launch tis konsolas..ta ps3 ta kratisan gia parti tous..lete na ginei tipota tetoio kai edw???

http://www.ps3land.com/article-1031.php

 

Από το story αυτό ... ένα ενδιαφέρον κομμάτι ....

The PS3s have yet to be recovered. Fortunately for Sony and the police, every PlayStation 3 carries a unique bar code that should reveal the location of every stolen console as it is connected to Sony's PlayStation Network.

 

Είναι κάτι που μπορούν να κάνουν και για τα κινητά ... αλλά δεν θέλουν οι εταιρίες ...

 

OFFTOPIC:

Σχετικά με αυτό ... φανταστείτε τον όγκο πληροφοριών που συλλέγονται από το Xbox Live ... τι ώρα παίζεις ... ποιό παιχνίδι .. με ποιόν μιλάς ... τι ώρα σταμάτησες για φαγητό κλπ κλπ κλπ ... άντε να κρυφτείς ...

Θες να αποφύγεις κάποιον ....

"Ξέρεις, το σαββατοκύριακο ήμουνα εκτός ..."

"μαζί με το 360 ήσουνα εκτός ρε μεγάλε ... και έπαιζες COD3???"

 

Έρχονται δύσκολες μέρες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia edw katantise pragmatiko pedio maxis.

 

telika tha vgei to Final fantasy 7 remake nai i ou?me endiferei auto to paixnidi.

kalitera na vgalete auton ton gelio metriti merikoi edw mesa siga min exei poulisei to ps3 300000 kai to wii 600000.ipotimate tin noimosini sas.

 

EDIT telika to wii toso exei poulisei ara mono to ps3 leei lathos logika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3 Firmware v1.1 Released

dot_clear.gif

Sony has released a new version of the PSP firmware - v1.1. It isn't totally clear what's new and the changes are very minor, rumour has it that the speed in which web pages load up has increased. Thanks to Speedy for the news here.

 

quote:

 

Well looks like it is time to updates again. I was just playing RR7 and wanted to go online and then it says it need a system update.

Downloading now will post what is new once it is installed

 

Well the end user liciense agreement still states 1.0 so i guess it is just a security update. There does not seem to be any thing different otherwise.

 

 

News Source: MaxConsole Forums

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...