Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

p3tran να σε ρωτήσω κάτι? Επειδη δεν μπαίνω κ δε με απασχολει κιολας να σου πω την αλήθεια στο foroum του 360, όταν βρεις κατι αρνητικο για το 360 το λες και το "διαφημίζεις" με τον ίδιο τροπο? Και το θεμα ειναι κ πες μου αν κανω λαθος οτι εδω μεσα δεν εχεις πει την παραμικρή καλή κουβεντα για το ps3.. :-?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Re paidia... de katalavenw giati thn peytete oloi ston Petran. An de symfwneite me ayta pou leei, giati den epixeirhmatologeite ki eseis me stoixeia? Egw mono apo ton Petran kai ton Privateer vlepw edw mesa na to kanoun ayto kai na postaroun kai kati xrhsimo. (sygxwreste me an adikw kapoion) Oloi eseis pou vlepw twra na krazete ton Petran to mono pou lete einai oti einai funboy kai ypalhlos ths m$. Giati epeidh diafwneise se mia topothetish oti to VF tha einai kalytero apo to doa? H epeidh diafwnei oti to resistance tha einai kalytero apo to gow? Oson afora to prwto ta stoixeia (facts) mou dixnoun oti to vf den einai kalytero. Oson afora to deytero, kapoia stigmh tha vgei kapoio game (eite se ps3 eite se 360) pou tha einai kalytero apo to gow, akoma omws den yparxei ayto. An diafwneite, perimenw na me pisete gia to antitheto me stoixeia.

 

Telos, yparxei megalh diafora to na les emena mou aresei perisotero ayto apo to allo, apo to na les pistevw oti ayto einai kalytero apo to allo. Einai dikaioma tou kathenos na goustarei mia konsola h kai na antipathei tis alles, h na tou aresei ena game perisotero apo kapoio allo. Otan omws kaneis mia topothetish se ena forum oti pisteveis oti kati einai kalytero, prepei an xreiastei na eisai se thesh kai na to sthrixeis ayto. ;)

 

p.s. gia to thema tou launch tou ps3 mexri kai h theia mou sto xwrio xerei oti einai provlhmatiko :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia klaigeste oloi oti grafontai mono asxima me to PS3....i SONY ftaiei gi'auto kai kaneis allos....ta launch games itan aisxos,koutsouremenes ekdoseis pou mas eixan priksei oti tha itan apisteutes (RR7),elleipseis ston arithmo ton PS3 kai alla polla....tora vgainoun kai kousouria me ton controller....afiste tis katigories se autous pou grafoun kai kamia eidisi kai an mporeite grafte kati kai eseis oste na antikrousete auta ta epixeirimata.....ok gia sas einai super-duper to PS3 alla psakste kai ligo.....afiste ta "klaps,klaps,eiste oloi kakoi pou thavete to PS3".....exei mazemenes mlkies kai kala tha kanei na sinelthei kai na papsei na paramithiazei ton kosmo....arketa me to HYPE tis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p3tran να σε ρωτήσω κάτι? Επειδη δεν μπαίνω κ δε με απασχολει κιολας να σου πω την αλήθεια στο foroum του 360, όταν βρεις κατι αρνητικο για το 360 το λες και το "διαφημίζεις" με τον ίδιο τροπο? Και το θεμα ειναι κ πες μου αν κανω λαθος οτι εδω μεσα δεν εχεις πει την παραμικρή καλή κουβεντα για το ps3.. :-?

 

οτι δεν μου αρεσει, το λεω

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1376012&postcount=6715

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1386953&postcount=6916

 

λεφτα δεν παιρνω απο κανεναν, υποχρεωσεις δεν εχω σε κανεναν. το αντιθετο μαλιστα!

 

διαφορετικα αντιμετωπιζω το προβλημα απο το ψεμα, και διαφορετικα αντιμετωπιζω τον σωστο απο τον κολλημενο.

οποιος δεν θελει να διαβαζει αυτα που γραφω, μπορει καλλιστα να χρησιμοποιησει τις λειτουργειες του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι δεν μου αρεσει, το λεω

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1376012&postcount=6715

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1386953&postcount=6916

 

λεφτα δεν παιρνω απο κανεναν, υποχρεωσεις δεν εχω σε κανεναν. το αντιθετο μαλιστα!

 

διαφορετικα αντιμετωπιζω το προβλημα απο το ψεμα, και διαφορετικα αντιμετωπιζω τον σωστο απο τον κολλημενο.

οποιος δεν θελει να διαβαζει αυτα που γραφω, μπορει καλλιστα να χρησιμοποιησει τις λειτουργειες του forum.

Ενταξει τοτε πάσο..!! Απλως αθελα σου ισως δινεται καμια φορα η εντυπωση οτι γραφεις λες κ το forum εχει τιτλο " Γραψτε ο,τι αρνητικο βρείτε για το ps3 και τπτ αλλο..." Καλα κανεις κ μας ενημερώνεις απλως αν μπορεις να postareis που κ που και κανα καλο νεο..(Και δυσκολεύμαι να πιστεψω πως δεν υπαρχει κ κανενα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ποσταρει για την αλλαγη σκληρου δισκου στο ps3 την πρωτη ωρα που εγινε. αυτο ηταν πολυ καλο νεο.

επισης ποσταρα αμεσως οταν τα ps3 .iso's κυκλοφορησανε στο διαδυκτιο προκειμενου να σπαστουν.

 

για μενα αυτα ειναι τα καλα νεα μεχρι στιγμης.

 

το ps3 ηταν τοσο overhyped, που για καποιον που εχει ηδη 360 ειναι απλως μια απογοητευση μεχρι τωρα.

 

σιγουρα θα προτιμουσα μια κονσολα που βγαινει ενα χρονο μετα και ειναι πιο ακριβη απο αυτη που ηδη εχω να ητανε καλυτερη.

δυστυχως αυτο δεν εγινε, και εγινε το αντιθετο. ποσο χαρουμενος πρεπει να ειμαι δηλαδη?

επιπλεον κυκλοφορησε με διαφορες ατελειες τις οποιες θα τις λουστουμε στην πορεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω κ εγω διαφορετικα το περιμενα το launch οπως κ πολλα αλλα οσον αφορα το ps3 αν και ακομα ειναι πολυ νωρις.. Σκεψου απογοητευτικα τοσο πολυ που θα παρω Wii.. Εγω απλως σου εξηγησα την εντυπωση που αφηνεις καμια φορα χωρις αυτο να σημαινει οτι το κανεις επιτηδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφορετικα αντιμετωπιζω το προβλημα απο το ψεμα, και διαφορετικα αντιμετωπιζω τον σωστο απο τον κολλημενο.

οποιος δεν θελει να διαβαζει αυτα που γραφω, μπορει καλλιστα να χρησιμοποιησει τις λειτουργειες του forum.

 

Eksigise man ligo filtate pos ksexorizis ton sosto apo ton kolhmeno? poios eine sostos kai poios kolhmenos kata thn gnomh sou? giati apo to proto post pou ekanes edo mesa an kapoios eixe antitheth gnomh apo sena mono sostos den htan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω κ εγω διαφορετικα το περιμενα το launch οπως κ πολλα αλλα οσον αφορα το ps3 αν και ακομα ειναι πολυ νωρις.. Σκεψου απογοητευτικα τοσο πολυ που θα παρω Wii....[/

Min to vrizeis to Wii...An den sou aresei min mas kaneis tin "xari" na to agoraseis....:twisted: Ase kanenan allo pou tha to ektimisei perissotero na to agorasei kai oxi kapoios pou to pairnei epeidi "apogoiteutike" apo to PS3:-D :-D:-D

 

Wii rulez!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...