Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
με το να μη δινεις σημασια σε αυτα που γραφω για τις κονσολες, δεν χανω εγω μικρε βαζελε. ;)

Ναι ξερουμε, ξερουμε... χανει η ανθρωποτητα!! :-D

 

Exoskeletor και ProEvoFan δεν μπορειτε να συμφωνησετε με το p3tran γιατι δεν εχετε επιχειρηματα και αντικειμενικοτητα.

Αν διαβασετε και εσεις ολα τα βιβλια του Bill Gates και κυριως το τελευταιο του best seller "Υπερασπιζετε τυφλα το XBOX" θα αποκτησετε και εσεις την απαραιτητη αντικειμενικοτητα ωστε να συμφωνησει ο p3tran μαζι σας... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουφα το 360. Μη μηλατε αλλο γιαυτο το παρακατιανο πραγμα εδω.Μολυνετε το topic:-D

 

εσυ μαλλον τζουφια διεγερτικα παιρνεις --> frd2137eq6.jpg

αλλα εχεις πλακα. i like you. icon14.gif:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βεβαια δεν εχουμε επιχειρηματα εαν και εγω παπαγαλιζα το τι λεει ο καθε πικραμενος.......και σου εστελνα και ποστ που το αποδεικνυει......

Δεν θα ειχες τιποτα να μου πεις γιατι δεν εχεις την δυνατοτητα να το δοκιμασεις......Αντικειμενικος ειναι αυτος που ξερει να διακρινει τα θετικα και τα αρνητικα σε μια κονσολα και οχι να υπερτονιζει συνεχεια τα αρνητικα....Εαν κοιταξεται τα ΠΟΣΤ tou P3TRAN το 99% ειναι αρνητικα σχολεια κατα του PS3 ...... Εαν θεωρειται οτι ειναι αντικειμενικος απλα ειστε στον δικο του κηπο......Αυτα απο εμενα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ας χαλαρωσουμε λιγο. Ο καθενας θα παρει την κονσολα που θεωρει καλυτερη.Απο κει και περα οτι και να λεμε...

 

εσυ μαλλον τζουφια διεγερτικα παιρνεις --> frd2137eq6.jpg

αλλα εχεις πλακα. i like you. icon14.gif:mrgreen:

 

Προκειται για αριστη ποιοτητα κανεις λαθος!:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακο την επιλογη μου την εχω κανει, εχω ΧΒΟΧ 360 και θα παρω και PS3 .....Αλλα μην λεμε και οτι θελουμε....Επειδη ο P3TRAN προσπαθει να πεισει τον εαυτο του να μην παρει το SONY με ενα σωρο αρνητικα σχολεια και κλεινωντας τα ματια στα τοσα θετικα που εχει το PS3 ΕΕΕΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....Αλλα μην αναφερουμαι την αντικειμενικοτητα......Αυτο ειναι αλλο θεμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι εδω ειναι ενα φορουμ.Ο καθενας λεει την αποψη του οποια και αν ειναι αυτη.Ειναι σαν τις ομαδες που ο ενας την λεει στον αλλο και υπαρχουν και οι πιο μετριοπαθεις που κρατανε μια ουδετερη σταση.Δικαιωμα του καθενος ειναι να ειναι φανατικος.Απλα διαβαζεις ολες τις αποψεις και βγαζεις τα συμπερασματα σου ή κανεις και χαβαλε αν θελεις οπως εγω.Προσωπικα μου αρεσει το ps3 περισσοτερο.Αλλα προς το παρον ειναι νωρις κατα τη γνωμη μου να το παρω.Δε θελω επισης να παρω 360 γιατι μου τη σπαει.Οπως γουσταρω τα αμαξια και μου τη σπαν οι μηχανες, κατι τετοιο :P

Στην τελικη αν ολοι γραφαμε ξερα νεα δεν θα ειχε ενδιαφερον το forum...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Virtual Fighter 5: New gameplay (kalytero apto prohgoumeno, deite to):

http://www.playsyde.com/news_3845_en.html

 

ευτυχως φαινεται τι γραφει ο καθενας...

 

Pali kala pou den grafeis k pola otan den exeis ti na peis kai glitonoume kai meis ligo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ma eilikrina, akoma asxoleiste me ton petran? skopos tou einai na sas pikarei k na tsimpisete k na apantisete. tixaio einai oti oso eleipe eixame isixia k den eixame idriges (alitheia petran pote tha ksanapas diakopes gia na exoume isixia k na min trollaroume k xalame to topic?).

 

p.s. alitheia petran se pio tokyo show tha anakoinosei to 360 exclusive final fantasy? akoma perimenw. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spow Κλωνε του blizardbill ασε τις ιστοριες και απαντα με επιχειρηματα.

 

αυτο που κανει ο petran ειναι οτι γραφει αρνητικα νεα για το ps3 και καλα κανει.το topic ειναι για τα καλα και τα κακα νεα της κονσολας.ο petran δεν εχει τιποτα με το ps3.αλλα πως να το κανουμε η σονυ εχει κανει ενα σωρο μαμακιες με συνεπεια να βγαζει τα απλυτα στη φορα.

 

ο slay δλδ που ποσταρε στο 360 topic καθε λιγο και λιγακι τις πωλησεις τον παιχνδιον του 360?

 

αντε σοβαρευτειτε μωρε.:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλαρακο πλακα κανεις τι με ενδιαφερει τι εκανε ο SLAY και ο καθε SLAY........Το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε και εγω μιλαω για αυτο που γινεται τωρα....Αρα ο p3tran εχει δικιο δηλαδη η κονσολα εχει 15000.000.000.000 κακα και κανενα καλο....ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΤΙ ΧΑΙΡΕΣΤΕ....Πιστευω, και ton BILL GATES ΝΑ ΡΩΤΑΓΑΝΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ νεα κονσολα της SONY ο p3traN ομως ποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...