Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρε spown αγόρι μου χαλάρωσε λίγο!

Αυτό το thread δεν το έχουν φτιάξει για να τσακωνόμαστε αν το ps3 είναι καλύτερο απο το 360 ή όχι, αλλά για να μαθαίνουμε νέα της κονσόλας.

Μπορείς να μας πείς γιατί έχεις φαγωθεί με το blueray? Πες πως μια στο εκατομύριο αυτή η τεχνολογία δεν έχει πέραση, και η sony σταματήσει την παραγωγή blueray δίσκων, τι θα το κάνεις το ps3 τότε?

Το χειρηστήριο της κονσόλας είναι next gen? H μόνη διαφορά με αυτο του ps2 είναι πως είναι ασύρματο και χωρίς δόνηση. Αυτο για εσένα είναι next gen?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

katse theoritike perimene, to 360 eixe kati to next gen? mia aplh beltiosh kai poly kalh kiolas giati thn xreiazotan eixe. Alla kai kati to next gen na min exei den to katalabeno giati prepei na exei. Ean ena xeiristirio to briskis teleio den iparxi logos na perimeneis anabathmisi.

 

Ase pou to oti fortizi me ena aplo usb2 kalodio gia mena eine terastia diafora se sxesh me tou xbox to xeirhstirio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ayto gia thn donhsh pou lete, pragmatika sas endiaferei toso poly? den tha htan toso pexnidara diladi to gow xoris donhsh? h empeiria den tha htan idia?

 

mazi sou....den leo oti kanei tin terastia diafora.....alla oso na'nai einai sta + kai i donisi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

varieme na apantisw ston spown apo auta pou grafei fenete pos ine ena kolimeno atomo, afou arnite oti condemned, kameo,call of duty2 kai pgr3 pou kikloforisan tin prwti mera me to 360 ine game pou tha zileve kai o idios gia to xekinima tou ps3 , kai anti gia estw kai auta tha pezei to rr7 se blue ray drive kai giauto tha ine efharistimenos e ti na pei kaneis?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego omos px pos na to kanoume?.....den thelo to rimado-Blue ray....den thelo tin konsola gia na vlepo taineies...gia gemes tin thelo...AN epikratisei to Blue Ray kai vgoun tainies se 40 xronia tote tha paro ena aplo Blue-Ray player i tha paro ena gia to PC.....to ntavatziliki tis SONY "auto exo,auto tha pareis" den to epikroto oso kai na to poulaei

 

Συμφωνω απολυτα! Το νταβατζιλικι της Sony εχει παραγινει.

Για καθε τι που βγαζει θελει να επιβαλει το δικο της forma.

Απο τις φωτογραφικες μεχρι το PS3.

Και τρεχα μετα αμοιρε αγοραστη να σκασεις διπλη τιμη (π.χ memory stick αντι για SD και παει λεγοντας).

Ειναι στο χερι του καταναλωτη να βαλει ενα τελος σε αυτη τη νοοτροπια.

 

 

 

@spown

1)Hρεμησε λιγακι. Μιλας σαν 15χρονο. Εχεις επιχειρηματα να στηριξεις αυτα που λες ή περιοριζεσαι μονο στα "ουαου θα ειναι γαματο το PS3" και "δεν αξιζει με τιποτα το ΧΒΟΧ360"?

2)Υπαρχει μια χρησιμοτατη δυνατοτητα με το κωδικο-oνομα "edit"!

3)Ποτε εινε τα γεννε8λεια σου να σου παρουμαι ολοι μαζοι ενα λεξεικο δορο?

 

 

 

P.S.Υπαρχει και το Wii...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ ΑΒΑPANO τα παιχνιδια που λες τα εχω τερματησει και 4 στο ξεκινημα της κονσολας ΞΥΠΝΑ.....ΞΥΠΝΑ....ΞΥΠΝΑ....

Αφου δεν εχεις τι να πεις μωρε......

 

βγαλε φωτο το serial no. της κονσολας σου ρε ψευταρε απο μακρια και να φαινεται!!! και βαλε και ενα στυλο επανω στο 360 για να ξερω οτι ειναι το δικο σου.

και σηκωσε και φωτο απο ολα αυτα τα games που τα εχεις original, μιας και HACKS δεν υπηρχανε εκεινη την εποχη.

γραψε και ενα χαρτακι "αφιερωση στον πετραν" και βαλτο μεσα στη φωτογραφια αυτη.

α, και πες μου και σε ποιο gamertag σου τα εχεις <<τερματησει στο ξεκινημα της κονσολας>> ολα αυτα που λες.

 

αϊντααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καθε τι που βγαζει θελει να επιβαλει το δικο της forma.

Απο τις φωτογραφικες μεχρι το PS3.

Και τρεχα μετα αμοιρε αγοραστη να σκασεις διπλη τιμη (π.χ memory stick αντι για SD και παει λεγοντας).

Ειναι στο χερι του καταναλωτη να βαλει ενα τελος σε αυτη τη νοοτροπια.

 

ego file tin eixa patisei kai eixa parei san kopanos Mini-Disc apo ta prota (130.000 drx tote) kai tora exo kai to kamarono...tin kseroume tin SONY

 

P.S.Υπαρχει και το Wii...

 

ksou ksou ksou....tou diavolou pragmata....mporei na vlapsei tin mama SONY :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Πετρο θα συνεχισεις για πολυ αυτο το αστειο..Ελα απο το σπιτι μου να το δεις.....εχω να αποδειξω τιποτα....Την κονσολα την πηρα με τρια παιχνιδια PGR 3, KAMEO, FIFA 2006 και υστερα μετα πηρα OBLIVION , GRAW, MOTO GP, CALL OF DUTY2, FN 3....Τα περισσοτερα μετα τα νοικιαζα και τα τερματιζα....Μολις το hackepsa τα πουλισα ολα...... Εγω φταιω που εισαι Απιστος ΘΩΜΑΣ

CALL OF DUTY 2 ΤΟ τερματησα στο θηριο pc που ειχα τοτε...Πολυ καλυτερο απο του ΧΒΟΧ ειχα και soft shadows ...ασε τις μουφες που λεγανε στο 360 και καλα με 60 fps...ναι χωρις soft shadows χαιρω πολυ.....εγω το επαιξα 1600*1200....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω, spown με απασχόλησε η περίπτωση σου και έψαξα να δω προηγούμενα post σου να δω τι ελεγες στο παρελθόν.

 

Χαλάλι σου λοιπόν αφού ανακάλυψα ότι ήσουν ένα από τα λίγα άτομα που είχαν προβλέψει σωστά την τιμή του PS3. Όταν άλλοι, ακριβώς πάνω από το δικό σου σχόλιο, έκαναν προβλέψεις (γιατί είναι και φοβεροί αναλυτές άλλωστε!!) για 350 ευρώ.

 

Gia to thema tis timhs prepei na einai kaneis toylaxiston afelhs an perimenei na bgoyn konsoles poy tha kostizoyn oso ena PC gia paradeigma, to megisto poy mporeitai na perimenete einai 400 eyro, kai prosopika den pisteyo na xeperasoyn oyte kan ta 350 eyro.

 

Σε ευχαριστώ τουλάχιστον για τη δυνατότητα που μου έδωσες να σκαλίσω το παρελθόν και να βρω διαμάντια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΠΑΙΡΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ .... ΡΕ Π3ΤΡΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΟΨΕΙΣ....

Ρε φιλαρακο εγω ημουν απο τους πρωτους που ειχα πει οτι 180.000 δρχ οσο το PS2 εεε τελικα επεσα για 20.000 δρχ εξω.....Re filimona αγορι μου κοψε τα βαρβιτουρικα,,,διαβασε τι γραφω.....και μετα ξανα ποσταρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ ΑΒΑPANO τα παιχνιδια που λες τα εχω τερματησει και 4 στο ξεκινημα της κονσολας ΞΥΠΝΑ.....ΞΥΠΝΑ....ΞΥΠΝΑ....

Αφου δεν εχεις τι να πεις μωρε......

 

nai eheis dikio den ehw ti na pw... :P lol gia kouna to kefali sou na deis ehei tipota mesa? sou xana lew... esena sou axizei na eheis blue ray drive gia na les oti eheis blue ray drive kai na pezeis to rr7 tou ps3. KATANTIA!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ean ena xeiristirio to briskis teleio den iparxi logos na perimeneis anabathmisi.

Den yparxei to TELEIO giati poly apla den boreis na ikanopoiiseis 15.000.000 anthrwpous tautoxrona o kathenas exei to diko tou gousto. An esy to vriskeis teleio egw to vriskw avolo kai ta daktyla mou kai syggekrimena oi antixeires mou ponousan eidika ta velakia pou eixe aristera..

 

 

Ase pou to oti fortizi me ena aplo usb2 kalodio gia mena eine terastia diafora se sxesh me tou xbox to xeirhstirio

 

Ti akrivws ennoeis?? to asyrmato tilexeiristirio tis MS fortizei me kalwdio usb2 otan teleiwsei i battaria kai min xehnas oti i sony exei tin bataria MESA sto tilexeiristirio kai den vgainei, se antithesi me tin MS pou meta apo kairo opws einai logiko, an xalasei i battaria aplws allazeis battaria kai OXI olokliro tilexeiristirio..Milking the customer for EVERY penny einai to motto tis Sony kai auto to exw katalavei apo OLA ta proionta kai tis after sales ypiresies. Akoma thimamai tin olokainourgia psifiaki pou eixa parei persy 500 eurw kai tin piga gia service (plirwsa 15 eurw mono gia na tin anoixoun) kai mou eipan oti i episkeui kostize PARAPANW apo oti KAINOURGIA!!!! kai otan rwtisa giati mou eipan oti to kanei auto i sony wste na auxisei tis pwliseis stis psifiakes.... Etsi eiste lew? Casio loipon k egw gia kainourgia, glytwsw 100 eurw giati i antoistoixi sony toso ekane kai glitwsa kai alla tosa se karta mnimis giati i SD einai poly pio fthines..(1GB) Einai asxeto auto pou lew alla deixnei tin NOOTROPIA tis epixeirisis kai poso poly APWTHEI tous katanalwtes...

 

http://community.teamxbox.com/xbox/1771/The-Customer-is-God/p1/

diavaste ena wraio arthro gia tin NOOTROPIA autis tis etairias..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...