Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φιλε το blue ray δεν ειναι για ταινειες μονο .....ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ....Και θα το εμπολωτιζουν με πολλα βιντεακια τα παιχνιδια .... και σε HD και οχι συμπιεσμενα....Εγω τα βιντεακια τα γουσταρω.....Φιλαρακο παιξε GEARS OF WAR και θα καταλαβεις τιποτα απο βιντεακια....εδω ευχαριστω τους λεμε που εβαλαν και βιντεο τελους......Ρε ΞΥΠΝΑΤΕ....αλλα ξεχασα και flopy να ειχε το ΧΒΟΧ θα γουσταρατε το GEARS OF WAR se 15.000.000.0000.0000 δισκετες....Ρε η τεχνολογια προχωραει....Για εμενα το ΧΒΟΧ δεν ειναι next gen μηχανημα μονο και μονο επειδη εχει καποια χαρακτηριστικα περασμενης 10 ετιας......Για να χαρακτηριστει μια κονσολα next gen ολα τα χαρακτηριστικα που εχει πρεπει να ειναι next και οχι old.....ΞΥΠΝΑΤΕ ΩΡΕ ΓΙΑΟΥΡΙΔΕΣ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ego den exo provlima na po oti einai mlkia auto me ton skliro,oute kai i MS einai Aggelos.....alla kai i SONY den einai kai o litrotis pou tha mas eleutherosei apo tin sklavia kai to monopolio tis MS....kaloi einai kai autoi me tis gifties tou 1e/demo

 

next-gen einai to PS3 pou den exei kan donisi ROOOOOFL.....girisame piso epoxes SNES....aaaa,mporei na skeftei kati eksipno kai na valei ena matsouki apo kato kai na doneite opos eixe kanei i N sto N64.....oso gia to Blue-ray sta paixnidia perimeneis na deis amesa apotelesmata?...giati eida to Riiiiiidge Raaacer gi'auto sou leo.......OOOOOOOOOOTAN kai AAAAAAAAN doume apisteuta paixnidia pou na ekmetaleuontai to Blue-ray kai na exei ametrita videakia,pame na to paroume parea to PS3 :mrgreen: (an den to exeis parei apo tin proti mera)

 

PS kala asto gia to GOW......otan 'megalosei' to resistance kai troei to fai tou,tha thelei na tou moiasei poli :twisted:

 

 

me ta sinexomena Posts sou xasame tin mpala...ena-ena gia na vgazoume akri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν καταλαβαινεις δεν ειναι νταβατζιλικι ...ειναι κατι next gen δεν μπορει να διχασει την αγορα με την υπαρξη 2 πακετων ενα με blue ray και ενα με οχι .....γιατι εαν το MEDAL GEAR ειναι se dual blue ray εσυ φιλαρακο τι θα κανεις θα το παρεις 7 dvdakia......η να αναγκαστει η sony να βγαλει 2 εκδοσεις σε καθε παιχνιδι......

Αλλα εσεις βλεπεται την ΣΟΝΥ σαν δικτατορα που επιβαλει την γνωμη της....Τα ιδια ελεγε και η SEGA ΜΕ ΤΟ DREAMCAST ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΕΙΤΟ gd rom KAI οτι τα παιχνιδια δεν θελουν το DVD , alla eidate ti egine ΤΟ 2005 τα περισσοτερα παιχνιδια βγαινανε σε dual dvd....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν βλεπω την SONY ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟ....Ειδη εχω ΧΒΟΧ 360 και στο μελλον θα παρω και ενα PS3 .....αλλα επειδη εδω μεσα εχουν μαζευτοι πολλοι ΖΟΥΛΟΥ πρεπει να μπει μια ταξη επιτελους....Προσπαθουν να παρουσιασουν το ΧΒΟΧ 360 σαν υπερμηχανημα.... το οποιο αεχει πολλοι απο την πραγματικοτητα....Για εμενα εαν χαρακτηριζα το ΧΒΟΧ θα το χαρακτηριζα σαν μια παλια κονσολα με αρκετη δυναμη....ενω το ps3 ειναι καθαρα κατι καινουριο με νεες ιδεες τεχνολογικα εφαρμοσμενες.....Το πιο θα πετυχει στο τελος θα το δουμε...Εγω παντως θα εχω και τις δυο και θα ειμαι καλυμενος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα εαν χαρακτηριζα το ΧΒΟΧ θα το χαρακτηριζα σαν μια παλια κονσολα με αρκετη δυναμη....

 

e tora me auto pou eipes kai einai kai proi mporo na po kati???...tipota......mallon epaizes polla paixnidia san to Dead Rising,to GOW kai to Lost Planet sto PS2....imarton re file mou

 

ενω το ps3 ειναι καθαρα κατι καινουριο με νεες ιδεες τεχνολογικα εφαρμοσμενες.....Το πιο θα πετυχει στο τελος θα το δουμε.

 

Bill:confused: ....esi eisai? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα καταλαβα ...... μαζι μιλαμε χωρια καταλαβαινομαστε.....Ρε ΖΟΥΛΟΥ

το ΧΒΟΧ 360 το πηρα πριν απο ολους σας οταν εσυ περιμενες το ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΕΓΩ ΤO ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΚΙΖΑ....δεν ανεχομαι τετοιους υπαινιγμους ναι φυσικα και το ps3 θα το παρω και μαλιστα νωριτερα απο το lanch ... αλλα θα εχω παιχνιδια να παρω μην φοβασαι....ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΠΣ3 MOY EINAI ADIAFORA....Εγω θα παρω HEAVENLY SWORD kai FORMULA 1..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spown, για slow down a bit.

 

Παλιά κονσόλα το 360? Έχεις δίκιο, μέχρι να βγει το PS3 το 360 πρόλαβε και πάλιωσε! Μην ξεχνάς όμως ότι και το PS3 αν έβγαινε στην ώρα του τώρα θα είχε παλιώσει. Και όπως λες και εσύ, ΨΥΠΝΑ ΩΡΕ!!

 

Μην με παρεξηγήσεις, καλά? Άλλωστε ένας Ζουλού είμαι και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia na katalavo kirie politismene giati ego eimai ZOULOU kai den katalavaino,to oti exeis XBOX360 simainei oti mporeis na les oti sou katevei kai asinartisies????.....exoun dei ta matakia sou kalitera grafika apo to GOW kai les oti to XBOX gia esena einai mia palia konsola?.....kai xalarose ligaki giati den sou epitethike kaneis frastika kai mas les ZOULOU.....ektos an se xalaei pia toso poli to XBOX,opote poula to rimadi kai pare ena Japaneziko PS3 na paizeis Riiiiiidge Racer kai Giant Crabs gia na ertheis sta isia sou

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πιστευω οτι τα παιχνιδια οπως και τα γραφικα θα βελτιωθουν με το περασμα καποιων μηνων.....Εγω πιστευω οτι μεχρι να ερθει το ps3 στην Ευρωπη θα δουμε παιχνιδια με καλυτερα γραφικα.....Πιστευω οτι ειναι ανουσιο να ασχολουμαστε απο τωρα, οταν η Ευρωπαικη κυκλοφορια του PS3 ειναι ακομη στον αερα...... κατσε να βγει και βλεπουμε τα παιχνιδια που θα παρουμε.....παντα στο lanch καθε ps τα παιχνιδια τους ηταν χαλια εκτος απο της SONY ..... Παιδια αυτα τα παιχνιδια τα πρωτα μεχρι στιγμης δεν μου δειχνουν αδυναμια του PS3 αλλα δυσκολου οντως προγραμματισμου....Εαν δεν μπορει το ps3 να κανει ενα ridge racer τοτε ειναι για τα μπαζα.....Οπου αυτο δεν ισχυει........Παιδια περιμενεται λιγο, δωστε χρονο στην κονσολα....και να μην ΧΟΡΕΥΕΤΑΙ σαν ZOΥLOY ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟ PS3 .....Ηρεμια.......Να ειστε σιγουρη εαν με το περασμα 1 χρονου δεν εχουν βελτειωθει τα πραγματα να ειστε σιγουρη οτι εδω θα ειμαι να τα ξαναπουμε.....

Μην ξεχναμε οτι και το ΧΒΟΧ 360 τωρα αρχισε να βγαζει παιχνιδια με σπουδαια γραφικα και σταθερο frame rate...μην αρχιζω να λεω ποσα ειναι τα προβληματικα παιχνιδια στο 360......γιατι εχω παιξει γυρω στους 40 τιτλους......

Πολλες φορες που τα λεω υπερ του PS3 τοσο πολυ το κανω μονο και μονο γιατι τρεχεται απο site σε site για να αποδειξεται οτι το ΠΣ3 ειναι για τα μπαζα...κατι που κατα την γνωμη μου δεν ισχυει...βεβαια το κοντινο μελλον θα το επιβεβαιωση ...... εγω θελω η πιτα να ειναι χωρισμενη στην μεση.....η δικια μου γνωμη για το ps3 ειναι οτι ειναι ενα ολοκληρωμενο next gen μηχανημα .....δεν λεω για την δυναμη γιατι αυτην θα την δουμε με το περασμα του καιρου ...αλλα για ολα τα αλλα χαρακτηριστικα που εχει......

Να ειστε σιγουρι πολυ γουσταρα να ειχα ενα ΧΒΟΧ 360 me HD DVD και ας ειχε και αυτο 600 ευρω, και οχι σαν περιαφερειακο, εγω δεν ειμαι υπερ του extra αλλα θελω η κονσολα μου να εχει ολες τις δυνατοτητες απο την αρχη και οχι κουτσουρεμενες και να αρχιζω να προσθετω ....γιατι ας παρω το extra HD DVD ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΗΦΕΙΑΚΗ ΕΞΟΔΟ ΕΙΚΟΝΑΣ και βεβαια δεν εχει 7.1 καναλια ηχου.επισης δεν μπορει να χρησιμοποιηθει για παιχνιδια... Εδω το gears δεν εχει καθολου videakia ολα ειναι με το σταγονομετρο...Αυτο μου το σπαει, γιατι ειμαι φαν των βιντεο...που το ps3 τα εχει και τα τρια...τα λεφτα δεν τα κοιταω στις κονσολες γιατι παιρνει μια τεχνολογια που σου κραταει αρκετα χρονια χωρις αναβαθμησεις και επιπλεον εξοδα.....

Καλα μην μιλησω για την μεγιστη απατεωνια της MICROSOFT που μου εχει βαλει το σκληρο δισκο 20 GB (13 GB ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ) = 100 ευρω ....Αυτο ειναι σκανδαλο , εχει κλεψει τον κοσμο, οσα χανει απο το hardware τα βγαζει απο την πωληση του σκλιρου δισκου......Αλλα αυτα δεν τα λεει κανεις , ολοι μουγκα,..... ΑΑΑΑ βεβαια η MICROSOFT ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΞΟΥΡΑΝΟΥ....Μου εχει βαλει μεσα τις ΠΑΠΑΤΖΕΣ και μου τα πουλαει χρυσαφη....Ρε ΞΥΠΝΑΤΕ....

Ρε φιλε το blue ray δεν ειναι για ταινειες μονο .....ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΟΥΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ....Και θα το εμπολωτιζουν με πολλα βιντεακια τα παιχνιδια .... και σε HD και οχι συμπιεσμενα....Εγω τα βιντεακια τα γουσταρω.....Φιλαρακο παιξε GEARS OF WAR και θα καταλαβεις τιποτα απο βιντεακια....εδω ευχαριστω τους λεμε που εβαλαν και βιντεο τελους......Ρε ΞΥΠΝΑΤΕ....αλλα ξεχασα και flopy να ειχε το ΧΒΟΧ θα γουσταρατε το GEARS OF WAR se 15.000.000.0000.0000 δισκετες....Ρε η τεχνολογια προχωραει....Για εμενα το ΧΒΟΧ δεν ειναι next gen μηχανημα μονο και μονο επειδη εχει καποια χαρακτηριστικα περασμενης 10 ετιας......Για να χαρακτηριστει μια κονσολα next gen ολα τα χαρακτηριστικα που εχει πρεπει να ειναι next και οχι old.....ΞΥΠΝΑΤΕ ΩΡΕ ΓΙΑΟΥΡΙΔΕΣ.....

Μα δεν καταλαβαινεις δεν ειναι νταβατζιλικι ...ειναι κατι next gen δεν μπορει να διχασει την αγορα με την υπαρξη 2 πακετων ενα με blue ray και ενα με οχι .....γιατι εαν το MEDAL GEAR ειναι se dual blue ray εσυ φιλαρακο τι θα κανεις θα το παρεις 7 dvdakia......η να αναγκαστει η sony να βγαλει 2 εκδοσεις σε καθε παιχνιδι......

Αλλα εσεις βλεπεται την ΣΟΝΥ σαν δικτατορα που επιβαλει την γνωμη της....Τα ιδια ελεγε και η SEGA ΜΕ ΤΟ DREAMCAST ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΕΙΤΟ gd rom KAI οτι τα παιχνιδια δεν θελουν το DVD , alla eidate ti egine ΤΟ 2005 τα περισσοτερα παιχνιδια βγαινανε σε dual dvd....

Εγω δεν βλεπω την SONY ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΟ....Ειδη εχω ΧΒΟΧ 360 και στο μελλον θα παρω και ενα PS3 .....αλλα επειδη εδω μεσα εχουν μαζευτοι πολλοι ΖΟΥΛΟΥ πρεπει να μπει μια ταξη επιτελους....Προσπαθουν να παρουσιασουν το ΧΒΟΧ 360 σαν υπερμηχανημα.... το οποιο αεχει πολλοι απο την πραγματικοτητα....Για εμενα εαν χαρακτηριζα το ΧΒΟΧ θα το χαρακτηριζα σαν μια παλια κονσολα με αρκετη δυναμη....ενω το ps3 ειναι καθαρα κατι καινουριο με νεες ιδεες τεχνολογικα εφαρμοσμενες.....Το πιο θα πετυχει στο τελος θα το δουμε...Εγω παντως θα εχω και τις δυο και θα ειμαι καλυμενος....

A..καλα καταλαβα ...... μαζι μιλαμε χωρια καταλαβαινομαστε.....Ρε ΖΟΥΛΟΥ

το ΧΒΟΧ 360 το πηρα πριν απο ολους σας οταν εσυ περιμενες το ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΕΓΩ ΤO ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΚΙΖΑ....δεν ανεχομαι τετοιους υπαινιγμους ναι φυσικα και το ps3 θα το παρω και μαλιστα νωριτερα απο το lanch ... αλλα θα εχω παιχνιδια να παρω μην φοβασαι....ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΠΣ3 MOY EINAI ADIAFORA....Εγω θα παρω HEAVENLY SWORD kai FORMULA 1..............

Ρε διαβαστε τι γραφω προσεχτηκα...γιατι δεν ξερεται να διαβαζεται μου φαινεται...ΚΟΛΑΕΙ Το ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γράφεις στα Ελληνικά (ο Θεός να τα κάνει Ελληνικά αυτά βέβαια), γι'αυτό δεν τα καταλαβαίνουμε εμείς οι Ζουλου. Δεν ξεπετάς μια μετάφραση σε Ζουλέδικα να μπούμε στο νόημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πιστευω οτι τα παιχνιδια οπως και τα γραφικα θα βελτιωθουν με το περασμα καποιων μηνων.....Εγω πιστευω οτι μεχρι να ερθει το ps3 στην Ευρωπη θα δουμε παιχνιδια με καλυτερα γραφικα.....Πιστευω οτι ειναι ανουσιο να ασχολουμαστε απο τωρα, οταν η Ευρωπαικη κυκλοφορια του PS3 ειναι ακομη στον αερα...... κατσε να βγει και βλεπουμε τα παιχνιδια που θα παρουμε.....παντα στο lanch καθε ps τα παιχνιδια τους ηταν χαλια εκτος απο της SONY ..... Παιδια αυτα τα παιχνιδια τα πρωτα μεχρι στιγμης δεν μου δειχνουν αδυναμια του PS3 αλλα δυσκολου οντως προγραμματισμου....Εαν δεν μπορει το ps3 να κανει ενα ridge racer τοτε ειναι για τα μπαζα.....Οπου αυτο δεν ισχυει........Παιδια περιμενεται λιγο, δωστε χρονο στην κονσολα....και να μην ΧΟΡΕΥΕΤΑΙ σαν ZOΥLOY ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΠΕΘΑΜΕΝΟ PS3 .....Ηρεμια.......Να ειστε σιγουρη εαν με το περασμα 1 χρονου δεν εχουν βελτειωθει τα πραγματα να ειστε σιγουρη οτι εδω θα ειμαι να τα ξαναπουμε.....

Μην ξεχναμε οτι και το ΧΒΟΧ 360 τωρα αρχισε να βγαζει παιχνιδια με σπουδαια γραφικα και σταθερο frame rate...μην αρχιζω να λεω ποσα ειναι τα προβληματικα παιχνιδια στο 360......γιατι εχω παιξει γυρω στους 40 τιτλους......

 

αντε ρε κανε κανα ΝΤΟΥΖ!!! μπας και συνελθεις!!!!!

 

το 360 βγηκε με CALL OF DUTY 2 @60FPS LOCKED,

βγηκε με GOTHAM RACING 3,

με ΚΑΜΕΟ,

με CONDEMNED,

και ετσι αλλα launch παιχνιδια οπως το RIDGE RACER, παρ'ολο που ηταν τεχνικα ΑΡΤΙΟΤΑΤΑ, περασανε στα ψιλα!!

 

τι πας να συγκρινεις?? τα ασυγκριτα??

προβληματικο ειναι το ματι σου αμα νομιζεις οτι καποιο απο τα παραπανω LAUNCH GAMES του 360 ειχε το παραμικρο ΨΕΓΑΔΙ

 

στο χω πει οτι εισαι ενας playstationaκιας που πηρε ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ 360.

εσυ λες οχι, αλλα καθε φορα που γραφεις αυτο ειναι ηλιου φαϊνοτερο.

 

δηλωνεις αμεροληπτος και υπερανω, αλλα καθε φορα που γραφεις ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ τι εισαι και τι σκεφτεσαι.

 

 

σε ποιον λες να περιμενει 1 χρονο ακομα? ΚΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ?

στους φανατικους σαν κι εσενα ή μηπως σε αυτους που ακουσανε τι ελεγε η sony το 2005 και απο τοτε περιμενουνε να δουνε το φως το αληθινο?

 

κι αλλο να περιμενουνε? γιατι? πες μου ΕΝΑΝ λογο.

 

 

 

 

και πιο κατω που πας και κανεις ΑΝΑΛΥΣΗ ΣΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ...

 

το μελλον ειναι το bluray ή το hddvd? ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ!!!

το μελλον ειναι digital distribution, καμια σχεση με δισκους και δισκακια.

(edit: και για να καταλαβεις καλυτερα τι ειναι digital distribution, θα στο φερω με παραδειγμα στα μετρα σου: digital distribution ειναι αυτο που κανεις εδω και τοσο καιρο, και το λες "θειο", μονο πολυ πιο γρηγορα και οχι σε 7 ωρες που κανεις τωρα!)

δες τι θα ξεκινησει η m$ στις 22 και θα παρεις μιαν ιδεα..

 

next gen ειναι το bluray που ΣΕΡΝΕΤΑΙ και καθε παιχνιδι θελει Install στο σκληρο δισκο? γιατι? επειδη τελιωνουνε τα royalties της sony απο CDROM μετα αποο 25 χρονια σε λιγους μηνες? ε αντε παρτο.

σορρυ αλλα δεν καταλαβαινεις τι λες.

 

οσο για αυτο:

εαν χαρακτηριζα το ΧΒΟΧ(360?) θα το χαρακτηριζα σαν μια παλια κονσολα με αρκετη δυναμη....ενω το ps3 ειναι καθαρα κατι καινουριο με νεες ιδεες τεχνολογικα εφαρμοσμενες.....

μηπως σου 'χει κανει σεξ o bliz χωρις προφυλαξεις και κολλησες τιποτα βρε αγορι μου???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti sigrinete games re pedia, afou eine gousta tou kathenos ayta, se alous aresoun, se alous oxi.

Ayto gia thn donhsh pou lete, pragmatika sas endiaferei toso poly? den tha htan toso pexnidara diladi to gow xoris donhsh? h empeiria den tha htan idia?

 

Petran say more about digital distribution

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 360 βγηκε με CALL OF DUTY 2 @60FPS LOCKED,

βγηκε με GOTHAM RACING 3,

με ΚΑΜΕΟ,

με CONDEMNED,

και αλλα launch παιχνιδια οπως το RIDGE RACER, παρ'ολο που ηταν τεχνικα ΑΡΤΙΟΤΑΤΑ, περασανε στα ψιλα!!

XAXAXAXAXAXA

MALLON ΕΣΥ χρεαιζεσαι ΝΤΟΥΖ και μαλιστα με ΚΡΥΟ νερο.....

ΜΑΛΛΟΝ εχεις προβλημα στα ματια σου......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 360 βγηκε με CALL OF DUTY 2 @60FPS LOCKED,

βγηκε με GOTHAM RACING 3,

με ΚΑΜΕΟ,

με CONDEMNED,

και ετσι αλλα launch παιχνιδια οπως το RIDGE RACER, παρ'ολο που ηταν τεχνικα ΑΡΤΙΟΤΑΤΑ, περασανε στα ψιλα!!

XAXAXAXAXAXA

MALLON ΕΣΥ χρεαιζεσαι ΝΤΟΥΖ και μαλιστα με ΚΡΥΟ νερο.....

ΜΑΛΛΟΝ εχεις προβλημα στα ματια σου......

 

:mrgreen: εισαι τελειως ΣΤΟΚΟΣ!!!

αντε περιμενε την ανοιξη για να παιξεις CALL OF DUTY 3 στα 30 καρε και με σπασιματα.

ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!!

 

 

p.s. exoskeletor, digital distribution με απλα λογια = download.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...