Προς το περιεχόμενο

Έσπασα την lcd samsung τηλεόραση μου...


BadCluster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 2 χρόνια αργότερα...
Μηπως ακουσαμε τιποτα για τον BadCluster να χρειαζεται αιμα στον Ευαγγελισμο; :)

 

Μετά απο πολύ καιρό επανήλθα

 

 

-----Προστέθηκε 1/10/2008 στις 02 : 58 : 14-----

 

 

BadCluster zeis?????????

Ti lete na epathe(na ton ekanan)diladi?

Egw proteino na kanei o kathenas to senario tou gia to ti epathe o BadCluster kai na to grapsei edw...Meta tha mas pei o BudCluster ti egine...Na doume poios tha pesei poio konta...

 

Ego leo pantos pos ton timorise o pateras tou kai den ehei oute ipologisti oute tileorasi oute prosvasi se ilektronikes siskeyes genika...

 

 

χαχαχαχα

αν θέλετε σας λέω την συνέχεια με μια μικρή καθυστέρηση 2 χρόνων βέβαια

 

 

-----Προστέθηκε 1/10/2008 στις 02 : 59 : 53-----

 

 

προφανως θα εσπασε και την οθονη του pc!!!:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

έχω λιώσει στο γέλιο με όσα γράφετε,

να είστε καλά μο φτιαξατε την ημέρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα πες μας τι έγινε.... Δυό χρόνια περιμένουμε.

 

Διάβασε λίγο πιο κάτω :D

 

ρε θηριο ζεις?

Ζω και βασιλεύω !!!

 

Λοιποοοοον, όπως είχα γραψει η τηλεόραση είχε αγοραστεί απο τον father για να δει το Μουντιάλ. Επέστρεψε το ίδιο βράδυ απο τη δουλειά και είχα φροντίσει να είναι κλειστή η τηλεόραση ώστε να του το φέρω σιγά σιγά.

Τον υποδέχομαι με χαμόγελο κ μια αγκαλιά, παραξενεύτηκε λίγο μιας κ δε τα συνηθίζω αυτά για αυτό και με ρώτησε αν έγινε κάτι, Του απάντησα ότι υπάρχει ένα θεματάκι αλλά καλύτερα να φάει πρώτα κ θα του πω μετά, όπως και έκανε.

Τρώει κ καπάκι πάει κ θρονιάζεται στο καθιστικό, εκεί τον προλαβαίνω και του λέω father έχω να σου πω κάτι που δεν θα ξέρεις αν θα πρέπει να στεναχωρηθείς ή να νευριάσεις. Άρχισε να με ρωτάει τι έγινε κ να μου λέει τα άσχετα, μήπως τράκαρα, μήπως έστειλα την γκόμενα(αυτό έγινε πιο μετά αλλά εκείνη έστειλε εμένα :P), του κάνω όχι, έχει σχέση με το Μουντιάλ κ με μια καινούρια αγορά του. Μου λέει τι? θα έρθουν οι φίλοι σου να δείτε τους αγώνες??? Του λέω πάλι όχι και για να μην τον έχω άλλο σε αγωνία του λέω να ανοίξει την τηλεόραση.

Την ανοίγει κ μέχρι να ανέβει η φωτεινότητα του το πετάω: FATHER, ΜΑΛΛΟΝ ΑΧΡΗΣΤΕΥΣΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ....

Εκεί με κοιτάει κ βάζει τα γέλια, καπάκι κοιτάει την τηλεόραση και μένει ,,,,παγωτό. Μου θύμισε σαν κάτι παιδάκια που παίζουν με ένα παιχνίδι και ξαφνικά κάποιος τους το παίρνει κ η μούρη τους απο χαρούμενη καπάκι γίνεται τελείως χαζή(σαν τον Λιγνό στο Χοντρός και Λιγνός).

Βγάζει μια κραυγή με το ονομά μου και με ρωτάει πως το έκανα, πριν του απαντήσω αρχίζει το Jose Cuervo: ....και γαμώ τον Ολυμπιακό σου και τα νεύρα σου και και και :D

Τον άφησα να τελειώσει κ μετά αφού είχε μείνει άφωνος του εξήγησα τι έγινε και του πρόσφερα ένα panadol για τον πονοκέφαλο που άρχισε να τον πιάνει.

Την επόμενη μέρα του είπα ότι ήταν μια καλή ευκαιρία να πάρει την τηλεόραση που γούσταρε(μια Sony) μιας και αυτήν την διαλέξαμε εμείς(τα παιδιά του) και δεν την πολύ γούσταρε(και είχε δίκιο...στα κορνερ και τα φαουλ τα κοντινα ήταν για σφαλιάρες), εκεί μου πέταξε 3-4 καντιλάκια και μου είπε ότι θα πληρώνω τις υπόλοιπες δόσεις μέχρι την λήξη τους και αυτός θα πάρει μια άλλη, όπως και έγινε.

 

 

Το μεσοδιάστημα που δεν απάντησα ήμουν στο Dubai, είχα πάει για 2-3 μηνιάτικα να βγάλω την τηλεόραση αλλά μου καλ' άρεσε και έκατσα πιο πολύ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας θυμήθηκα και γέλασα με τις απαντήσεις σας οπότε ένιωσα ότι έπρεπε να δώσω και την συνέχεια και μαζί να σας κάνω να γελάσετε.

 

υγ: έχω και άλλα περιστατικά με τον πατέρα μου και την πρώτη του επαφή με το web λόγω στοιχήματος :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας θυμήθηκα και γέλασα με τις απαντήσεις σας οπότε ένιωσα ότι έπρεπε να δώσω και την συνέχεια και μαζί να σας κάνω να γελάσετε.

 

υγ: έχω και άλλα περιστατικά με τον πατέρα μου και την πρώτη του επαφή με το web λόγω στοιχήματος :D

 

 

για πες :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υγ: έχω και άλλα περιστατικά με τον πατέρα μου και την πρώτη του επαφή με το web λόγω στοιχήματος :D

 

Ανέβασέ τα όλα! :-D

 

Καλώ σύσσωμη τη συντακτική ομάδα του εν λόγο thread να ανασκουμπωθεί! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε απίστευτη...εχω σοριαστεί στο πάτωμα απο τα γέλια...και καθώς γελούσα(δεν θα το πιστέψετε)έσπρωξα καταλάθος την τηλεόραση απο το έπιπλο και έπεσε κ΄σπασε.

Ευτυχώς ήταν μια παλιά Philips τύπου μπαούλου(εδω που τα λέμε έψαχνα μια ευκαιρία να πάρω την Philips την Cineos:-D).

Keep going μεγάλε,έγραψες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε απίστευτη...εχω σοριαστεί στο πάτωμα απο τα γέλια...και καθώς γελούσα(δεν θα το πιστέψετε)έσπρωξα καταλάθος την τηλεόραση απο το έπιπλο και έπεσε κ΄σπασε.

Ευτυχώς ήταν μια παλιά Philips τύπου μπαούλου(εδω που τα λέμε έψαχνα μια ευκαιρία να πάρω την Philips την Cineos:-D).

Keep going μεγάλε,έγραψες...

 

STOOOOOOP!!!!!!!!

Φύγε για κανα δυο χρονια στο εξωτερικό και μετά έλα να μας πεις τι έγινε!!!!!

 

Φιλικά πάντα ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...