Προς το περιεχόμενο

Έσπασα την lcd samsung τηλεόραση μου...


BadCluster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Βλάκες ή απλά σωστούς και νόμιμους υπαλλήλους που δεν μπορούν να σου πούν ότι επειδή το κινιτό έχει γρατσουνιές χάνει την εγγύηση. :-/

 

 

Ανάλογα με την περίπτωση... μου είχε καεί επεξεργαστής εντός εγγύησης, χωρίς να του κάνω "μαϊμουδιές", τον πήγα πίσω στο μαγαζί και επειδή είχε μαυρίσει ελαφρώς από κάτω με ενημέρωσαν πως δεν έχω εγγύηση επειδή σίγουρα του έκανα o/c για να μαυρίσει από κάτω :evil:

 

Στην Ελλάδα τουλάχιστον εξαρτάται από την καλή διάθεση του καταστηματάρχη / σέρβις το αν θα σου αλλάξουν το προϊόν ή θα τρέχεις σε ΙΝ.ΚΑ.

 

btw μπορεί απλά ο BadCluster να είναι τιμωρημένος και να μην έχει net μέχρι το 2007 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw μπορεί απλά ο BadCluster να είναι τιμωρημένος και να μην έχει net μέχρι το 2007 :P

Βαλε καλυτερα ως το 2010' date=' στο επομενο Μουντιαλ στη Νοτιο Αφρικη! :roll::?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα με την περίπτωση... μου είχε καεί επεξεργαστής εντός εγγύησης' date=' χωρίς να του κάνω "μαϊμουδιές", τον πήγα πίσω στο μαγαζί και επειδή είχε μαυρίσει ελαφρώς από κάτω με ενημέρωσαν πως δεν έχω εγγύηση επειδή [b']σίγουρα[/b] του έκανα o/c για να μαυρίσει από κάτω :evil:

 

E ρε καραγκιόζηδες... αυτοί δεν θέλουν ΙΝΚΑ...Ξύλο θέλουνε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BadCluster zeis?????????

Ti lete na epathe(na ton ekanan)diladi?

Egw proteino na kanei o kathenas to senario tou gia to ti epathe o BadCluster kai na to grapsei edw...Meta tha mas pei o BudCluster ti egine...Na doume poios tha pesei poio konta...

 

Ego leo pantos pos ton timorise o pateras tou kai den ehei oute ipologisti oute tileorasi oute prosvasi se ilektronikes siskeyes genika...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθει παραληρημα.

 

O αγωνιστης BadCluster βλεπωντας πως η καινουρια τηλεοραση ειχε περιορισει τον πατερα του σε ενα κυκεωνα υπερκαταναλωσης (ειχε προγραμματισει και αλλες αγορες) θελησε να τον απελευθερωσει απο αυτη τη συγχρονη σκλαβια. Το κατεστημενο ομως (ο πατερας του) αντεδρασε βιαια και χρησιμοποιωντας την εξουσια καταστολης και τιμωριας, αλλοτριωμενος και απο το εκφυλιστικο συγχρονο περιβαλλον, προσπαθησε να περιορισει την αγωνιστικη δραση του BadCluster. Εις ματην ομως, ο αγωνας συνεχιζεται. Λευτερια στον αγωνιστη BadCluster!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prin 3 xronia to kinhto moy eixe pesei apo trapezi kai h othonh eixe arxisei na xalaei. Ta grammata diakrinontan axna. To phga sto service kai mou thn allaxan mesa sto plaisio ths eggyhshs xoris na moy poun kati.

 

Kai mia enhmerosh oson afora thn aimodosia kai to opoio to ematha prin liges meres. Den xreiazetai na exeis idia omada aimatos me ton paralhpth gia na prosfereis aima. Molis doseis aima gia logariasmo tou aytomatos dinetai kai to antistoixo aima ston paralhpth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι ο Badcluster είναι μια χαρά και διασκεδάζει με την απορία μας για το τι να έπαθε....:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

LL_NEO τι νέα από το άλλο topic?Ξέρεις φαντάζομαι ποιο λέω...Συνεχίζουν να στα πρήζουν????:mrgreen: :mrgreen: Βάστα γερά!!!!:twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...