Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεχνικός του ΟΤΕ κηφισιάς μου είπε οτι τελειώνουν οι αναβαθμίσεις στίς 30 νοεμβρίου και απο εκεί και έπειτα θα δούν που έχουν προβλήματα διότι με τα ΖΤΕ (κινέζικα) DSLAM αντιμετωπίζουν προβλήματα και θα τα αλλάξουν σε ALCATEL ή SIEMENS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και επιστρεφω μετα απο μερικες μερες παλι να επιβεβαιωσω οτι η συνδεση μου παει ακομα μια χαρα... Αυτο ειναι καλο παιδες , πιστευω οτι σιγα σιγα θα φτιαχνουν τα πραγματα για ολους. Τι διαολο δεν μπορει να ειμαι ο μονος που του εφτιαξε η συνδεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα 512 και με το διπλασιασμό έγινα 1 mbit.Ενω κατέβαζα σταθερα με 512 στα 53kb/sec από την μέρα που διπλασιάστηκα έπαιζα με μέσο όρο 18kb/sec και στα καλύτερα του με 30kb/sec.Την τελευταία εβδομάδα όμως από το πρωί μέχρι τις 3-4 το μεσημερι παίζω με 95+ και μετά με 45-52.Λέτε να άρχισε ο ΠΟΤΕ την αναβάθμιση και των DSLAM και να δούμε το φώς μας?Μένω Αμπελόκηπους Θεσσαλονίκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααααα, δεν νομίζω γιατί εγώ, μετά το 2σμο, είμαι σταθερα στα 20-30 και μπορεί να πέσω και χαμηλότερα!

 

ΟΤΕΝΕΤ 512/128 --> 1024/256

DSL modem Sagem - από το πακέτο

 

Αλλά δεν μπορώ να έχω παράπονο από upload, full!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ...

512/128 ----> 1024/256 Forthnet

 

ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΩ 20-30 ΤΟ ΠΟΛΥ...

...ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΩ ΜΕ 20-30 ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ....ΜΟΝΟ ΤΟ Upload ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΑΝΕ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με 768 (υποτιθεται) εχω ενα μονιμο κοφτη στα 40 το πολυ (συνηθως παιζω στο 30) εδω και 2 βδομαδες τωρα. Τι σκατα να κανω? Πηρα στην τελλας να τους πω να την πουν στον οτε και ειχε μιση ωρα αναμονη και τελικα βαρεθηκα να περιμενω στην αναμονη. Ως ποτε πλεον θα παει αυτη η κατασταση...? :evil: Δε νομιζουν εκει στον οτε οτι παρατραβηξε το παραμυθι με τις υποτιθεμενες αναβαθμισεις..? :evil:

Γ@μω την πουτ@ν@ μου κιολας δε καλυπτει το zisto εδω Χαλκιδα ακομα αλλιως θα την ειχα κανει με τη μια. Αντε στο διαολο ολοι τους εκει στον οτε πλεον γ@μω τα μαμημενα μονοπωλια τους. Εννοια σας ομως ρε ****** του οτε, κοντοζυγωνει το τελος του μπουρδελο-οργανισμου σας :evil: ...Κανω υπομονη μερικους μηνες (ελπιζω) να ερθει και δω το zisto.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια ειμαι καταενθουσιασμενος. Οι ταχυτητες πανε απο το κακο στο χειροτερο οσο πλησιαζει η μερα της αποκαταστασης. Τωρα κατεβαζω με 20 με 2mb. Ειμαι τυχερος!!!!!!!! (Νομιζω οτι κατι δεν παει καλα με μενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ola kala, ola an8hra me tellas 768

kai grammh ote.

Se torrents bebaia mporei na paizei kai 4-5Kb/sec pio katw merikes fores.

 

To cap egine 13:30 ergasimhs (xtes), kai h diakumansh sthn taxuthta htan ligotero apo 2K, apo arxh ws telos. Anaba8mismenh grammh panw apo ena mhna, sta idia epipeda e3 arxhs.

An exei analogh apodosh kai h zisto, zhtw zhtw!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι αρχίζει να γίνεται.σήμερα στη δουλειά(χαλκιδική,από 1024 σε 2048)μετά από πολύ καιρό είδα 204/sec(για καμιά ωρίτσα βέβαια,αλλά είναι μια αρχή).ελπίζω κ σπίτι(από 512 σε 1024)να δω κάνα 100άρι σύντομα γιατί έχω τρελαθεί με τα 30άρια.όπα πατάω το οχτώ(8)κ βγαίνει φατσούλα?lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ...

512/128 ----> 1024/256 Forthnet

 

ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΩ 20-30 ΤΟ ΠΟΛΥ...

...ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΖΩ ΜΕ 20-30 ΔΛΔ ΕΛΕΟΣ....ΜΟΝΟ ΤΟ Upload ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΑΝΕ???

 

ase man kai gw 512/128-->1024/256 otenet

dld eleos etsi mas doulevoun.tha to kopsw mou fainetai kai tha valw kamia nova:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia pws paei se esas? 10 meres prin to ypotithemeno telos twn anabathmisewn oi taxites mou pane apo to kako sto xeirotero, tin teleftea bfomada enw exw 1024 theoritika katebazw me 17 - 20 kbs, xeirotera kai apo 384 dld. Pantos perimenw na paei 1 Dekembriou kai an den ginei kati mexri tote, pou den pistebw oti tha ginei, tha arxisoun ta tilefona ston OTE kai ta pesoun mpinelikia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...