Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Paidia Kalispera!thelw Na Rwtisw An Einai Kanenas Apo Panorama Pou Na Exei Ginei Anabathmisi Sth Grammh Tou.emena Egine Apo 1024 2048 Alla Serntai Katholi Th Diarkeia Ths Hmeras,milame Gia 40-45 Max!bebaia Yparxoun Kai Oi Exsaireseis,dhladh Kapoia Prwina,gyrw Stis 7-8 Exw Piasei Kai 200 (se Torrent) Alla Gia Kamia Wra,oxi Parapanw!!

Akomh Kanw Ypomonh Bebaia,exw Parei Kai Kana 2 Tilefwna Sto 121,me Grapsan Kanonika!an Kai Mexri Mesa Noembrh De Dw Prokoph Tote Ta Leme Me Ton Ote (ths Plakas).

 

Parakalw Kai Pali An Einai Kapoios Apo Panorama Thessalonikis Me Dsl As Mou Apantisei.eyxaristw Poly.

 

Stay Sic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ΡΕ ΟΤΕ !!! Ξέρουμε πότε θα τελειώση η αναβάθμιση. Εδώ Μεσολόγγι αναβαθμίστηκα σπριν 16μέρες (1mb->2mb), για καμιά βδομάδα ήταν πραγματικά αναβαθμισμένη η σύνδεση, απο 'κεί και πέρα μόνο ονομαστική αναβάθμιση έχω. Τί γίνεται ;; ..ΑΜΩ ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ ΟΤΕ ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Etsi gia na gelasoume kai ligo....

Den einai palka auto pou tha po.

 

OTENet DSL 512/128 ---> 1024/256

 

Loipon xtes kata tis 7 to apogeuma eida kati kai trelathika. Kratise molis 5 duterolepta..... download me 1024kbps!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τ.κ βαρνας εισαι ;;;

 

O τ.κ. einai **625...

 

εχω απο μεσα πληροφοριες οτι ο οτε μετανιωσε για τα update και ξαναριχνει τις γραμμες στα ταρταρα,αν δεν το πιστευεται ριχτε μια ματια στην συνδεση σας

afto pou to akouses?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o isp mou einai h otenet.basika de xserw se poion na parw gia parapona.mallon ston ote alla aytoi xwria pou tis perissoteres fores einai asxetoi,lene tha to doune oi texnikoi k tha me enimerwsoun.twra poioi texnikoi tha to doun afou exoun meinei 3 k o koukos meta tis ethelousies exsodous enas theos xserei...

HMARTOOOON!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pantos an isxiei auto pou eipe o georgemclaren tote paidia makari na pesoume pali stin arxiki mas taxitita kai na min fame kamia ipobathmisaraaaaa!

 

An kapoios mathei kati pio sigouro parakalo as kanei ena post!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορθνετ 512/128 ---> 1024/256 = 384/256. Μετά την αναβάθμηση λοιπόν η γραμμή μου πάει χειρότερα απο παλιά. Απο φορθνετ μου ειπαν πως το πρόβλημα είναι πανελαδικο και οφείλεται στις αναβαθμίσεις του πΟΤΕ. Έχει δοθεί χρονοδιάγραμα απο πλευράς οτε μέχρι τέλος νοεμβρίου, μέχρι τότε δεν μπορουν να κανουν κατι.. (έτσι μου είπαν τουλάχιστον)

 

ΥΓ. Θεσσαλονίκη, σταυρούπολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι μέχρι μέσα Νοέμβρη [ πρώτα ο Θεός ], θα είμαστε όλοι με τις κανονικές ταχύτητες... :???:

 

By the way... Πάρτε και ένα δωράκι 1024-256 για το δρόμο

 

TCP/Web100 Network Diagnostic Tool v5.2.1e

click START to begin

Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done

running 10s outbound test (client to server) . . . . . 212.94Kb/s

running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 821.25kb/s

Your PC is connected to a Cable/DSL modem

 

click START to re-test

 

Καλή όρεξη :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...