Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις και ερωτήσεις για τιμονιέρα


citizen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανώς και όχι αλλά από την άλλη δεν υπάρχουν και πολλά παιχνίδια που να τον αξιοποιούν σωστά. Αφήστε δε που (καλώς ή κακώς) τους καλούς χρόνους είναι συνήθως ευκολότερο να τους κάνεις με αυτόματο συμπλέκτη (μιλάω από ιδία εμπειρία, στο LFS χρησιμοποίησα το συμπλέκτη της G25 για μερικούς γύρους και μετά τον παράτησα, ήμουν πολύ μακρυά από τους χρόνους μου...)

 

Λογικά όσοι θέλουν ντε και σώνει συμπλέκτη, είναι περισσότερο hard core από το μέσο χρήστη και δεν τους πειράζει για να πάρουν μια τιμονιέρα των 200+ ευρώ για να κάνουν το κομμάτι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άρα καλύτερα μια χωρίς συμπλέκτη...

 

Αυτή δηλαδή που πρότειναν??? :)

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0359921&catid=070300

 

Kαι μην σε απασχολει που λεει οτι ειναι για PS3 ,παιζει κανονικα και στο PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τιποτα δεν χρειαζεται με USB συνδεεται και απλα κατεβαζεις τους drivers απο το site της logitech.Ουτε με τα 7 νομιζω πως θα αντιμετωπισεις καποιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

θα ηθελα να μου προτεινεται μια τιμονιερα που να κοστιζει μεχρι 40 ευρω...το πολυ 50.

 

θα ηθελα να εχει διαφορα κουμπακια πανω (για ταχυτητες,καποια εξτρα που τα θελω για οπλα) και τα πενταλια (γκαζι,φρενο)

 

θα προτειμουσα να μην ειναι απο το ιντερνετ για να μπορεσω να το δοκιμασω.και αν υπαρχει κανενα με κανενα μεγαλο τιμονι.

 

 

 

Link

 

 

 

 

τι λετε για αυτο?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

overpower αυτη που λες στο 1o post πρεπει να ειναι ο,τι πιο καλο σε αυτα τα χρηματα. Η προταση του stavroulis1985 δεν ειναι ασχημη για τα χρηματα της αλλα εχει πολυ μικρο τιμονι... ειναι γενικα λιγο "mini" η ολη φαση... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά για το logitech μπορώ να εγγυηθώ επειδή το έχω.

Στην κατηγορία του ήταν από τα καλύτερα, μετά ανεβαίνει πολύ το κόστος και δυστυχώς δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα για προϊόντα που κοστίζουν λιγότερα.

Από την άλλη 80Ε για το mono ίσως πλέον είναι αρκετά. Αλλά για κάτι ποιοτικό προς τα εκεί πρέπει να κινηθείς. Μια καλή ιδέα είναι να κάνεις λίγο υπομονή ώστε μαζέψεις αυτό το budget.

 

Σε περίπτωση που χτυπήσεις το πρώτο, υπάρχει εδώ με 45Ε

 

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/6856/Thrustmaster-Ferrari-GT-Experience-Racing-Wheel-Vibration-Feedback-3-IN-1-PlayStation-3-PlayStation-2-PC-%CE%A3%CE%B5%CF%84-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B1%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CE%B5%CE%BD%CF%84

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε περίπτωση που χτυπήσεις το πρώτο, υπάρχει εδώ με 45Ε

 

http://www.ebw.gr/el...%B5%CE%BD%CF%84

 

τα μεταφορικα εδω περιπου ποσα ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μεταφορικα εδω περιπου ποσα ειναι?

 

Κανε μια εγράφη και πριν ολοκληρωθεί η παραγγελία θα σε ενημερώσει. Δε χάνεις τίποτα να δεις ;)

 

Υ.Γ γενικά δες στο skroutz θα βρεις καλές τιμές.

 

http://www.skroutz.gr/s/53345/Thrustmaster-Ferrari-GT-Experience-Racing-Wheel-PC-PS2-PS3.html?keyphrase=Ferrari+GT+Experience+Racing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον προχωραω σε παραγγελια?εχετε τιποτα αλλο να μου προτεινετε?

 

και κατι αλλο για να μην ανοιγω αλλο θεμα.πηρα το ps3 τηλεχηριστιριο και θελω να παιξω nfs,αλλα στο L3 αμα παω να στριψω δεξια πας αριστερα και αμα παω να στριψω δεξια παω αριστερα πως το φτιαχνω? κατι απο τις ρυθμισεις ειναι αλλα δεν ξερω απο που...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...