Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις και ερωτήσεις για τιμονιέρα


citizen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

~120€ για μια πληρως λειτουργικη,σε καλη κατασταση G25 και ~220€ για μια G27 η οποια θα ειναι εντος εγγυησης (δε νομιζω να χει περασει 2ετια απο τοτε που βγηκε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Logitech G25 προβλημα

 

Γεια σος παιδια εχω την τιμονιερα logitech g25 και πριν απο λιγες μερες επεσε το πευμα στο σπιτι και απο τοτε εχει παθει ενα προβλημα δηλαδη να σας πω να καταλαβετε, ολα λειτουργουν κανονικα δηλαδη και γκαζι και φρενο και οι ταχυτητες το μονο που δεν λειτουργει ειναι το τιμονι το στριβω και δεν στριβει στο παιχνιδι τα κουμια που εχει πανω στο τιμονι λειτουργουν κανονικα και τα αυτακια απο πισω μονο αυτο δεν λειτουργει μηπως ξερετε τι μπορω να κανω για να το φτιαξω?Ευχαριστω εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το εκανα απεγκατασταση και μετα εγκατασταση και τιποτα παλι δεν στρειβει το τιμονι ολα τα αλλα λειτουργουν :rolleyes:

Επεξ/σία από alex_paok4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με σένα.

 

Μήπως τα έπαιξε το τροφοδοτικό; Σκέφτομαι ότι τα κουμπιά θα παίρνουν ρεύμα από τη usb, ενώ το τιμόνι από το τροφοδοτικό (το μετασχηματιστή). Το λαμπάκι Power πάνω στο λεβιέ σου ανάβει κανονικά ή αμυδρά; Εμένα ίσα που ανάβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου ακριβως οπως τα λες αμυδρα αναβει το power αλλα σε εμενα επεσε πρωτα το ρευμα στο σπιτι και μολις ηρθε το ρευμα δεν δουλευε οποτε σκεφτηκα μηπως φταιει το ρευμα και εχει καει τιποτα μεσα στο τιμονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο θα πάω το μετασχηματιστή μου σε ένα μαγαζί με ηλεκτρονικά και θα σου πω αν έφταιγε αυτός και τι έκανα. Αν βρεις κι εσύ κάποια λύση, πες μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες αυτο πρεπει να ειναι καθως αν τον βγαλεις τον μετασχηματιστη τα κουμπια δουλευουν κανονικα.

αν εΧετε καποιο γνωστο με την ιδια δοκιμαστε να βαλετε τον δικο του να δειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου δικιο εχεις ετσι πρεπει να γινει αλλα εγω δεν εχω καποιο παιδι που να εχει την ιδια οποτε δεν μπορω να το κανω αν εχει το αλλο παιδι που εχει το ιδιο προβλημα με εμενα καλως.Εγω παντως νομιζω οτι πρεπει κατι να εχει καει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου είπαν ότι ο μετασχηματιστής είναι ΟΚ (δυστυχώς! ήλπιζα να είναι αυτός το πρόβλημα) και τους άφησα την τιμονιέρα να τη δουν και περιμένω να με ειδοποιήσουν.

 

Οπότε, στην αναμονή προς το παρόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Προβλημα με την τιμονιερα μ..!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

dsc02731x.jpg

παιδια εχω αυτην την τιμονιερα..και εχω προβλημα...την πηρα απο εναν φιλο μ και δεν ξερει πως την ενεργοποιεις για να δουλευει.. δν ξερω αν θελει drivers ή οχι..και δεν μπορω να βρω τιποτα..ουτε την μαρκα δεν ξερω μονο ενα ELLKOR γραφει απανω...την δοκιμασα σε ps2 και δουλευε μια χαρα...αν ξερει καποιος λυσει ας απαντηση εδω..ή ας μου στελει ενα πμ..Αυτη ειναι για pc.ps2.xbox...στο ps2 μια χαρα αλλα στο pc δεν δουλευει

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...