Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωωω καλά κάθε τρεις και λίγο θα ήμουν σκαστε ρεεε και τέτοια.

 

Κ βασικά θα μετακομίζα μετά από λίγο καιρό. Δεν μπορώ την φασαρία και τέτοια σκηνικά.

 

Οι φαρσες με αυτο τον κλόουν είναι οι καλυτερες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι υπέρβαρες, παραμορφωμένες από το λίπος και ιδιαίτερα άκομψες γυναίκες

που δουλεύουv στα ταμεία των super market

και επιδιώκουν με μανία να προσέξεις και να θαυμάσεις τη κατάντια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χααχχα ... καλά και η μουσική μέσα στο μεσημέρι - αργά το βράδυ είναι αρκετή για να σου σπάσει τα @@ 

εμένα χθες μεσημέρι η μια γειτόνισσα είχε βάλει κλαρίνα , η άλλη ούρλιαζε σαν ψυχασθενής στο γιο της , σε φάση λες και άκουγα επ απο την 10η εντολή , απ την άλλη πλευρά του σπιτιού άκουγες τις κόρες μιας άλλης γειτόνισσας να πλακώνονται και απ την άλλη άκουγες ένα πιτσιρίκι να σκούζει 

 

Περίμενα τους κλόουν και τους ελέφαντες αλλα τίποτα.. απογοήτευση ...

σκέφτηκα να ντυθώ εγώ κλόουν

 

clowns.png

 

 

αλλα δεν είχα μπογιές 

 

xaxaxaxaxa :cry: :cry:

Οι υπέρβαρες, παραμορφωμένες από το λίπος και ιδιαίτερα άκομψες γυναίκες

που δουλεύουv στα ταμεία των super market

και επιδιώκουν με μανία να προσέξεις και να θαυμάσεις τη κατάντια τους.

 

Μια ταμιας γεματούλα μου ειπε τις προαλλες να πάω στο διπλανο ταμειο της κανω γιατι να πάω? :cry:  λεει θα κλεισω σας το ειπα δεν μου το ειπες της λεω :cry:  μετα επειδη ειδε οτι το διπλα αργουσε μου λεει αντε ελατε απο εδω λεω ειδες που στο ειπα? :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα

 

Εγώ να ρωτησω κάτι άλλο; Όσες είναι χοντρες πολύ χοντρες όμως γιατί φοράνε κολαν ή φούστες κοντές ή μπλούζες ανοιχτές; Απλά δεν τους νοιάζει ή απλά θέλουν να τραβανε τα βλέμματα;

 

Μιας που αναφέρατε το θέμα αυτό...(offtopic βέβαια αλλά το έχω απορία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα

 

Εγώ να ρωτησω κάτι άλλο; Όσες είναι χοντρες πολύ χοντρες όμως γιατί φοράνε κολαν ή φούστες κοντές ή μπλούζες ανοιχτές; Απλά δεν τους νοιάζει ή απλά θέλουν να τραβανε τα βλέμματα;

 

Μιας που αναφέρατε το θέμα αυτό...(offtopic βέβαια αλλά το έχω απορία)

 

Δεν ξέρω. Αρκει να καταλαβουν γρηγορα οτι αυτο που κανουν στην υγεια τους ειναι άσχημο. Και να κοψουν την σαβουροφαϊα. Μερικές γεματουλες ειναι πολυ καλές εμφανισιακα πάντως τους πάνε τα κιλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει όταν βράζω κανένα αυγό , και πάω να το καθαρίσω και δε μπορεί να ξεκολλήσει το τσόφλι από το ασπράδι. τελικώς καταλήγεις να τρως το 1/3 του αυγού. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει όταν βράζω κανένα αυγό , και πάω να το καθαρίσω και δε μπορεί να ξεκολλήσει το τσόφλι από το ασπράδι. τελικώς καταλήγεις να τρως το 1/3 του αυγού.

Αυτό συμβαίνει συνήθως όταν είναι πολύ φρέσκα.

Αν θες να τα τρως βρασμένα και να μη συμβαίνει, άφηνέ τα τρεις τέσσερις μέρες στο ψυγείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει όταν βράζω κανένα αυγό , και πάω να το καθαρίσω και δε μπορεί να ξεκολλήσει το τσόφλι από το ασπράδι. τελικώς καταλήγεις να τρως το 1/3 του αυγού. 

Αυτό συμβαίνει συνήθως όταν είναι πολύ φρέσκα.

Αν θες να τα τρως βρασμένα και να μη συμβαίνει, άφηνέ τα τρεις τέσσερις μέρες στο ψυγείο.

 

Ο ένας με τα φλωροπροβλήματά του κι ο άλλος με τη λύση...δεν τραβάτε για κάνα μανικιούρ, λέω 'γω;

 

...ο άντρας ο σωστός, ο πρόστυχος, το αυγό το τρώει με το τσόφλι, ρε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Όσες είναι χοντρες πολύ χοντρες όμως γιατί φοράνε κολαν ή φούστες κοντές ή μπλούζες ανοιχτές; Απλά δεν τους νοιάζει ή απλά θέλουν να τραβανε τα βλέμματα;

...

 

Μάλλον τις μπερδεύει η συνήθεια πολλών να καταναλώνουν πατσά και παχουλά ποδαράκια

ή γενικότερα λιπαρά και παραφουσκωμένα κρέατα.

Ίσως και να νομίζουν, ότι όπως προτιμάς το αφράτο κρέας για φαγητό

θα έχεις και την ίδια όρεξη για «αφρατούλες».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα

 

Εγώ να ρωτησω κάτι άλλο; Όσες είναι χοντρες πολύ χοντρες όμως γιατί φοράνε κολαν ή φούστες κοντές ή μπλούζες ανοιχτές; Απλά δεν τους νοιάζει ή απλά θέλουν να τραβανε τα βλέμματα;

 

Μιας που αναφέρατε το θέμα αυτό...(offtopic βέβαια αλλά το έχω απορία)

Γιατί είναι ελεύθερες να το κάνουν αυτό και δεν θα δώσουν λογαριασμό σε κανέναν. Καθένας φοράει τα ρούχα με τα οποία νιώθει άνετος. Δεν σημαίνει ότι η άλλη που βάζει το κολάν το κάνει για να την κοιτάνε τα πλήθη. Το κολάν είναι απ'τα πιο άνετα ρούχα, είτε για αδύνατες είτε για χοντρές. Όσοι έχουν παραπάνω κιλά δεν θα τους κάνει κανείς κουμάντο τί να φοράνε!

Αυτό έλειπε δηλαδή!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε nenya μην αρπαζεσαι απλα μια απορια ειχα

 

και εγω σωματικα δεν είμαι και σπαλιαρας :)

 

ποτε δεν κρινω κανεναν για τα κιλα του η οτιδήποτε άλλο.

 

απλα μ κανει εντυπωση πως μερικες γυναικες με παρα πολλα παραπανω κιλα φορανε ρουχα που νομιζω κατά 90% οι περισσοτερες αφηνουν επίτηδες εξω μπούτια η στηθος και τετοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αρπάζομαι καλέ! Το γραπτό ύφος παρεξηγείται εύκολα. Όρεξη νομίζεις έχω να αρπάζομαι σε ένα φόρουμ :P

Απλά εξηγώ ότι πολλές φορές βάζουμε τα ρούχα με τα οποία νιώθουμε εμείς οι ίδιοι άνετα χωρίς να μας ενδιαφέρουν τα σχόλια του κόσμου.

Βέβαια υπάρχουν και οι περιπτώσεις που λες εσύ, γκόμενες που φοράνε συγκεκριμένα ρούχα για να προκαλέσουν σχόλια κλπ.

 

Αλλά....

 

200_s.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...