Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αναγκαζεσαι ετσι να πετάξεις τα σκουπίδια σου στον δρόμο

Αναγκάζεσαι να τα κουβαλάς περισσότερο το να τα ρίξεις στο δρόμο είναι από επιλογή.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Και μια αναφορα στην τηλεοραση

Οι  ατελειωτες εκπομπες μαγειρικης και τα xfactor show με Ανιτες Ρουλες....

 

Ας προσθεσω το σιχαμα αυτο

 

Το Λαζοπουλο που το εγραψε

Επισης ολες τις κραγμενες που εχουν κατακλυσει ολες τις εκπομπες οπως και τις καθε ειδους αγραμματες γλαστρες παρουσιαστριες

Γενικα αποφευγω να ανοιγω τηλεοραση μην πεσω πανω τους

Επισης αυτον (-ην)

 

news-menios-fourthiotis-big-brother.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζει οταν παω να κανω συζητηση με ορισμενους ανθρωπους και δεν ξερουν να κανουν διαλογο. Ειδικα αν εχουμε διαφορετικες αποψεις και μιλανε με εγωισμο και απολυτο υφος το βρισκω εκνευριστικο, ποσο μαλλον αν λενε και κατι λαθος κι επιμενουν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζει οταν παω να κανω συζητηση με ορισμενους ανθρωπους και δεν ξερουν να κανουν διαλογο. Ειδικα αν εχουμε διαφορετικες αποψεις και μιλανε με εγωισμο και απολυτο υφος το βρισκω εκνευριστικο, ποσο μαλλον αν λενε και κατι λαθος κι επιμενουν.

αυτο με τρελαινει,χανω τον ελεγχο οταν γινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζει οταν παω να κανω συζητηση με ορισμενους ανθρωπους και δεν ξερουν να κανουν διαλογο. Ειδικα αν εχουμε διαφορετικες αποψεις και μιλανε με εγωισμο και απολυτο υφος το βρισκω εκνευριστικο, ποσο μαλλον αν λενε και κατι λαθος κι επιμενουν.

 

Αμα ειναι και 5-6 χρονάκια μεγαλύτεροι κάνεις και φόνο ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι και 5-6 χρονάκια μεγαλύτεροι κάνεις και φόνο ε ?

Τους σκοτώνω στο μυαλό μου.

 

 

αυτο με τρελαινει,χανω τον ελεγχο οταν γινετε

Τι κανεις τοτε; Εγω αλλαζω συζητηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζει οταν παω να κανω συζητηση με ορισμενους ανθρωπους και δεν ξερουν να κανουν διαλογο. Ειδικα αν εχουμε διαφορετικες αποψεις και μιλανε με εγωισμο και απολυτο υφος το βρισκω εκνευριστικο, ποσο μαλλον αν λενε και κατι λαθος κι επιμενουν.

 

Ισχυει. Συμβαινει συχνα και στα φορουμς. Σου επιτιθονται με βρισιες και προσβολες και μετα βγαινουν κι απο πανω. Απλα επειδη δε τους αρεσει αυτο που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει. Συμβαινει συχνα και στα φορουμς. Σου επιτιθονται με βρισιες και προσβολες και μετα βγαινουν κι απο πανω. Απλα επειδη δε τους αρεσει αυτο που λες.

ασε ρε που συμβαινουν αυτα,δεν ξερεις τι λες μου φαινεται, τα εχεις χαμενα ,αντε φυγε απο δω που εχεις το θρασος κ γραφεις,μπηκες να πεις την χαζομαρα σου να μας χαλασεις το θεμα

 

:P  :P  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα στο θέμα του διαλόγου με εκνευρίζει το να είναι ο άλλος απότομος ή να με ειρωνευτεί , φεύγει μπουνιά στα δόντια τελείως αντανακλαστικά. Δέχομαι να μου πει κάποιος είσαι λάθος και να μου εξηγήσει και σε τι είμαι λάθος , θα είμαι κ ευγνώμον , αλλα θα πρέπει να με σέβεται με τον τρόπο που το λέει.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσθέσω κι αυτούς που παπαγαλίζουν για τα του εαυτούλη τους και δε νιώθουν ν' αφήσουν χώρο στον άλλο. Αφόρητη η αλληλεπίδραση (με πολλή απλοχεριά το "αλληλεπίδραση", αφού περισσότερο παίζει το "μονόλογος") μαζί τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσθέσω κι αυτούς που παπαγαλίζουν για τα του εαυτούλη τους και δε νιώθουν ν' αφήσουν χώρο στον άλλο. Αφόρητη η αλληλεπίδραση (με πολλή απλοχεριά το "αλληλεπίδραση", αφού περισσότερο παίζει το "μονόλογος") μαζί τους.

δεν αφηνουν τον αλλον να παπαγαλισει κ αυτος για τον εαυτο του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αφηνουν τον αλλον να παπαγαλισει κ αυτος για τον εαυτο του?

 

Δεν αφήνουν χώρο, ώστε να υπάρξει ουσιαστική αλληλεπίδραση, θα έλεγα. Εκεί χάνεται η έννοια του "παπαγαλίζειν", που είναι κάτι ασφυκτικό και δεν μπορείς να υποφέρεις.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...