Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καινούριο που με εκνευρίζει, επειδή ο ήλιος αρχίζει τέτοια εποχή να σπανίζει εδώ που βρίσκομαι, τελευταία κάνει κατι αναπάντεχα ωραίες μέρες και έχουν όλοι ξεχυθεί έξω...

Είχα και εγώ ελεύθερο χρόνο στις 3 το μεσημέρι, βγήκα στο πάρκο, βρήκα χώρο για ξάπλα, έβγαλα ζακέτα, άνοιξα βιβλίο....

Ξαφνικά περνάει τεράστιο γκρίζο σύννεφο, σκιά παντού, και ταυτόχρονα πιάνει αέρας (θερμοκρασία δεν έχουμε πάνω από 20 πλέον).

Περνάω μία μίζερη ώρα, στις 4 σηκώνομαι να φύγω γιατί έπρεπε να πάω κάπου.

Oh wait!

Ως εκ θαύματος το μεγάλο γκρίζο σύννεφο αποφασίζει να απομακρυνθεί, και ξαναρχίζει η λιακάδα και η ζέστη.....

 

hqdefault.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω και εγω..Εκνευρίζεται ο τρελομπάιτ;;;

Αυτος φαινεται χαλαρο τυπάκι!

 

Hopelesscase πρεπει να αρχισεις να συντονιζεσαι με το υπολοιπον συμπαν.

Τον τελευταιο καιρο μου φαινεσαι αρκετα ευερεθιστη!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ censOred τα λόγια σου είναι

 

 

PucVxAN.gif

 

 

 

 

(seriously αν μένεις κάπου που ο ήλιος θα εξαφανιστεί για κάνα 6μηνο, κάτι τέτοιο αρχίζει να μετράει ως πλήγμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω και εγω..Εκνευρίζεται ο τρελομπάιτ;;;

Αυτος φαινεται χαλαρο τυπάκι!

 

Eίναι μέχρι τη στιγμή που κάτι θα μου τη δώσει οπότε και επέρχεται η πλήρης μεταμόρφωση.  :devil:

 

 

(seriously αν μένεις κάπου που ο ήλιος θα εξαφανιστεί για κάνα 6μηνο, κάτι τέτοιο αρχίζει να μετράει ως πλήγμα)

 

Είθε ο ήλιος του μεσονυχτίου που έχω για avatar να σου δίνει δύναμη και γαλήνη τέκνον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα αν έχει ποσταριστεί πρόσφατα ή και γενικά στο θρεντ, αλλά αυτοί οι άκυροι αριθμοί που έπαιρναν και το έκλειναν, κυρίως πριν κάνα χρόνο, εξακολουθούν και σε 'σας να το κάνουν;

 

H το άλλο, ιδιωτικές σχολές που πρήζουν κάθε λίγο για να παρακολουθήσεις το ένα και το άλλο τμήμα. Γι'αυτό βεβαίως ευθύνομαι κι εγώ επειδή είχα ενδιαφερθεί κάποια στιγμή αλλά τους είχα ξεκαθαρίσει πως θα πάρω πάλι εγώ αν το αποφασίσω.

Αυτοί το βιολί τους φυσικά, δεν το σηκώνω πλέον αλλά μου φαίνεται μια από τις επόμενες που θα είμαι σε φάση θα τους το κάνω όσο πιο σαφές γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

~Μ'εκνευρίζουν τα άτομα που γκρινιάζουν συνεχώς για μία κατάσταση την οποία όμως μπορούν ν'αλλάξουν.

 

~Μ'εκνευρίζουν αυτοί που πετάνε τις τσίχλες τους κάτω ή τις κολλάνε σε καθίσματα.

 

~Μ'εκνευρίζουν όσοι καυχιουνται για τις γκομενες που έχουν πηδήξει.

 

~Μ'εκνευρίζουν οσοι/ες είναι τσακωμενοι/ες με το σαπούνι τους.

 

~Μ'εκνευρίζουν τα ανοργανωτα άτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με εκνευρίζουν οι παντρεμενοι κυριως που λενε χτες μαμησα τι γυνναικα μου κλπ.

 

Ειδικα αυτοι που εχουν κορες τις προσεχουν, αλλα αν δουν καμια κοπελιτσα τους τρεχουν τα σαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευριζει αυτοι που πανε σε μια καφετερια η σε σουπερμαρκετ η στη λαικη η δε ξερω και γω που και μιλανε επιδηκτικα για τη ζωη τους και αυτα που κανουν, για να τα ακουνε και οι αλλοι.Δηλαδη αυτοι που πουλανε μουρη

Επισης μου τη δινει στα νευρα στη κυριολεξια μιλαμε να πηγαινεις σε καταστημα, να τους σκας λεφτα, και να σε μιλανε αναγωγα ,η ετοιμοι να στη μπουν.Ειχα δωσει παλια να μου φτιαξουν τη καμερα μου γιατι βρωμισαν οι αισθητηρες.ο τυπος στην αρχη με μιλησε με υφακι οταν το ξαναρωτησα για τη τιμη <δε το θυμομουν καλα> λεγοντας μου ΕΙΠΑΜΕ τι ειπαμε ρε μ@@#@   ξαναπεστο.πελατης ειμαι...

και μετα οταν πηγα να τη παρω μου αρχισε το κυριγμα τι δεν επρεπε να κανω λες και δε τοξερα αλλα    accidents happens          που λενε...και μου μιλουσε λες και ειμουν στο σχολιο και αυτος ηταν ο καθηγητης και γω δεν ειχα διαβασει.. :whistle: .

και τα εσκασα στο τελος...οταν μετα ξαναπαρουσιασε το ιδιο προβλημα η καμερα .πηγα σε ενα αλλο μαγαζι μου τη κανανε ηρεμα και καλα και πληρωσα λιγοτερα.Εννοειται δε ξαναπατησα σε εκεινον.

το ιδιο το βλεπω και σε καφε να θες να παρεις ενα καφε να μη το καλαβαινουν οι υπαλληλοι και να τσατιζονται απο πανω.

αλλα αυτο με σερβιτορους υπαλληλους σε καφε ειναι καθημερινο φαινομενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζουν

α) η ηλιθιότητα (με εξαίρεση την περίπτωση να έχει σοβαρό και πραγματικό πρόβλημα),

β) οι ξερόλες

γ) οι ανάγωγοι

δ) οι παρτάκηδες

ε) οι αναξιοπρεπείς (αν και πρόβλημα τους αυτό)

ζ) οι κάγκουρες

η) τα "ψώνια"

θ) το χρήμα ως αυτοσκοπός

ι) η υποκρισία

κ) τα στερεότυπα και οι κοινωνικές πεποιθήσεις

λ) το trolling και το flame

μ) το marketing

(και πολλά πολλά άλλα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει όταν σε ένα thread γίνεται διάλογος μεταξύ δύο ατόμων επί πολλά ποστ, αλλά κανείς από τους δυο τους δεν φέρει avatar.

 

Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος, αλλά αυτό συχνά με κάνει να αφήσω τη συζήτηση και να πάω στην επόμενη σελίδα. Σαν να με κουράζει ένα πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...