Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1)Οταν καποιος ειναι αχαριστος για αυτα που εχει και απληστος για αλλα πραματα οταν ποσα ατομα ανα την υφηλιο δεν εχουν ουτε τα μισα απ'οσα εχει ηδη αυτος.

 

2)Οταν δεν εισαι ενταξει με ανθρωπους που ειναι ενταξει μαζι σου.Γενικα οταν καποιος φερεται ασχημα σε ατομα που μονο το καλο θελουν για αυτον/ην.

 

3)το παντογνωστιλικι.κανεις δε τα ξερει ολα.ολοι εχουν ταλεντα σε διαφορετικους τομεις οποτε δε γινεται εσυ να εισαι υπερανω απλα επειδη εχεις ταλεντο σε κατι το οποιο ειναι πιο διεθνως αναγνωρισμενο/σεβαστο (π.χ να εχεις ταλεντο στα μαθηματικα και να νομιζεις πως τα ξερεις ολα ενω ξερεις μονο οσα για τα οποια κατεβαλες υπομονη και αφοσιωση/πειθαρχια και επενδυσες προσπαθεια για να τα τελειοποιησεις.Ολοι το κανουν αυτο απλα σε διαφορετικη ειδικοτητα ο καθενας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω αναρωτιεμαι γιατι υπαρχει αυτο το θεμα....

 

 

 

μελετη της κοινωνιολογιας με σκοπο την προωθηση μελλοντικων υποσυνειδητων μηνυματων κατα τη διαρκεια των διαφημισεων..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει το νέο λογοτυπο της Google.Φέρτε πίσω το παλιο λογοτυπο του 1999

 

 

Ανα για σου...το νεο λογοτυπο ειναι σαν να αντιπροσωπευει την LGBT κοινωτητα -_- τοσα χρονια παραδοσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μελετη της κοινωνιολογιας με σκοπο την προωθηση μελλοντικων υποσυνειδητων μηνυματων κατα τη διαρκεια των διαφημισεων..

το 95 εισαι???... μαλιστα..... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο ολων πιστευω ειναι να πληρωνεις εσυ τα λαθη και τις λαλακιες αλλων και αυτοι να τη γλιτωνουν

Ειτε ειναι στη δουλεια πχ καποιος λουφαρει και σου φορτωνουν εσενα αυτα που επρεπε να κανει

ειτε να σου ζηταει το κρατος να πληρωσεις παραπανω γιατι καποιοι κλεβουν και τους χαριστηκαν κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τη σπάνε και μένα οι αχάριστοι. Παράδειγμα, ατομάκι που υπο-απασχολείται, δεν έχει στερηθεί ποτέ τίποτα και όμως όλα του φταίνε, μου λέει τις προάλλες: "Ουφφφ, τόσες διακοπές πήγα και δεν έφτιαξε καθόλου η διάθεσή μου"

 

 

εγω αναρωτιεμαι γιατι υπαρχει αυτο το θεμα....

Για να γκρινιάζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τη σπάνε οι μπαστουνόβλαχοι που κατέβηκαν απ'τα χωριά τους και την είδαν αστοί και πέρνουν σκυλιά σαν να αγοράζουν λαμπατέρ και πιστεύουν ότι οι τους υποχρεώσεις τους απέναντι τους αρχίζουν και τελειώνουν σε ένα πιάτο σκυλοτροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου τη σπάνε οι μπαστουνόβλαχοι που κατέβηκαν απ'τα χωριά τους και την είδαν αστοί και πέρνουν σκυλιά σαν να αγοράζουν λαμπατέρ και πιστεύουν ότι οι τους υποχρεώσεις τους απέναντι τους αρχίζουν και τελειώνουν σε ένα πιάτο σκυλοτροφή.

 

Το να δίνουν σκυλοτροφή στο λαμπατέρ, πρώτη φορά το ακούω. Να δίνουν ένεργεια για να φωτίζει ξέρω

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γκρινιάζεις in real life όσο στα ποστ σου,δεν τις αδικώ που σε γειωνουν :)

 

Δεν γκρινιάζω IRL, αντίθετα στοϊκά αποδέχομαι τα πάντα. Δεν ξέρω γιατί μου βγαίνει εδώ μέσα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...