Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Οι άνθρωποι που δεν είναι ανεξάρτητοι και βασίζονται διαρκως στους αλλους για τα πιο συνθετα εως τα πιο απλα ζητηματα. Το βρισκω άκρως εκνευριστικό οταν το διαπιστώνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που δεν νοιάζονται για τους άλλους ανθρώπους.<br />

Όλοι εκείνοι οι απατεώνες, που ψάχνουν με ένα σωτο τρόπους να κλέψουν και να μαζεψουν οσο περισσοτερα χρήματα μπορούν, που παρκάρουν όπου βρουν, που βρωμίζουν το περιβάλλον, που κάνουν θόρυβο με τα οχήματα τους και όχι μόνο, που περιφρονούν, χλευάζουν και κοροϊδεύουν.<br />

Και με εκνευρίζει που στην Ελλαδα έχουμε πολλούς τέτοιους ανθρώπους, γι αυτό και δεν έχουμε πεζοδρόμια, ποδηλατοδρόμους και έχουμε πυρκαγιές απο εμπρησμούς, βρώμικες θάλασσες, καυσαέριο.<br />

Η ζεστη μ αρέσει όμως, το κρύο με εκνευρίζει αφόρητα.</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκνευριζομαι οταν στη συσκευασια λεει αναλωση κατα προτιμηση πριν απο και πρεπει μετα να ξεψαχνισεις ολη την συσκευασια για να βρεις την ημερομηνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκνευριζομαι οταν στη συσκευασια λεει αναλωση κατα προτιμηση πριν απο και πρεπει μετα να ξεψαχνισεις ολη την συσκευασια για να βρεις την ημερομηνια

 

Μηπως εκνευριζεσαι περισσοτερο οταν βρεις ευκολα μεν την ημερομηνια, αλλα ληγμενη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει ο σκύλος μου (ναι, αυτός στο avatar μου..) όταν περπατώ τις νύχτες στο σπίτι μου (στα σκοτάδια) και αυτός ξαπλώνει ατάραχος, βλέποντας να τον πλησιάζω και τελικά σκοντάφτω επάνω του και τρώω τα μούτρα μου καθώς προσγειώνομαι σε κάθε λογής έπιπλο...

 

και τελικά αφού φεύγω βρίζοντας και βογκώντας αυτός εξακολουθεί να ξαπλώνει σαν να μην έγινε τπτ...

 

το γαϊδούρι

 

Σκυλος ειναι τλκ η γαϊδούρι... Μη μας μπερδευεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κρατησου και συ μωρε λιγο παραπανω

Εντάξει, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Αλλά θα ήταν πιο ενδιαφέρον να διαρκουσε λιγάκι παραπάνω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γκευ και οι τρεντυ. εξαπλωνονται σαν τον ιο της γριπης! θα χαιρομουν να καθαριζα μερικους.

 

Αρα ο φιλος μας ο Τοξοβολος πρεπει να φυλαγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γκευ και οι τρεντυ. εξαπλωνονται σαν τον ιο της γριπης! θα χαιρομουν να καθαριζα μερικους.

 

Μόνο αυτούς?

 

Να καθαρίσουμε και όλους τους αρρώστους,τους διανοητικά καθυστερημένους,τους ανάπηρους,τυφλούς κλπ.Και να απομείνουν μόνο οι υγιείς για να είναι σωστό και καθαρό το έθνος.Χίτλερ φάση.

 

Αν έκανες γιο γκέι θα τον καθάριζες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...