Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eμενα παλι με εκνευριζει που σε ολα τα topics απαντανε οι ιδιοι και οι ιδιοι π@π@ρες,και επικρατει μονο η δικη τους αποψη,νομιζοντας πως εχουν παντα δικιο η οτι τα γνωριζουν ολα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι εξατμίσεις απο ηλίθια παπόνια και μηχανές όταν προσπαθώ να κοιμηθω!!!

 

Το περίεργο ειναι πως δεν αντιλαμβάνονται πως ενοχλούν και νομιζουν πως γουστάρει όλος ο κόσμος. ΖΩΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει όταν γριές απαιτούν με άσχημο τρόπο να τους παραχωρήσω θέση σε λεωφορείο/τράπεζα/σουπερμαρκετ.

Με εκνευρίζει ο τρόπος που συμπεριφέρονται και ντύνονται τα 12χρονα-15χρονα. Μου έρχεται να τα πνίξω :devil:

Με εκνευρίζουν τα selfie sticks. Αν μπορούσα θα τα έσπαζα και θα τους τα έχωνα με το αιχμηρό σημείο :ph34r:

Με εκνευρίζει η τσιγκουνιά, ειδικά από άτομα που έχουν οικονομική δυνατότητα.

Με εκνευρίζει η ζέστη. Είμαι σαν ζόμπι, ιδρώνω, κολλάω και δεν αντέχω.

Με εκνευρίζει η ακαταστασία και η έλλειψη σωστής οργάνωσης και διαρρύθμισης ενός χώρου.

Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που πατάνε ξυπόλυτοι και μετά ανεβαίνουν σε καναπέδες/κρεβάτια.

Με εκνευρίζουν οι χίπηδες και οι τζιβάτοι.

Με εκνευρίζει όταν βλέπω να φτύνουν στο δρόμο. Σιχαίνομαι τη ζωή μου ειδικά όταν τους ακούω κιόλας.

Με εκνευρίζει όταν βλέπω άτομα να μην τιμούν το ΑΠΛΕΤΟ πεζοδρόμιο αλλα να περπατάνε στην άκρη του δρόμου.

Με εκνευρίζει όταν συμβαίνει το αποπάνω και έχουν παιδιά από την έξω μεριά.

Με εκνευρίζει όταν άτομα τρώνε με ανοιχτό το στόμα. Και κάνουν θορύβους. Θέλω να τους μπήξω το πιρούνι στο μάτι. Ή το μαχαίρι.

 

Με εκνευρίζει που με εκνευρίζουν αυτά και άλλα περισσότερα :-D

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, ξέχασα να προσθέσω δύο σημαντικά πράγματα.

 

Με εκνευρίζει η σημερινή έννοια του φεμινισμού, γιατί δεν είναι φεμινισμός στυλ δεκαετίας 50-60, αλλά κάτι σαν feminazi. Δεν ζητάνε ισότητα, ζητάνε παραπάνω -άστοχα- δικαιώματα από αυτά που ήδη έχουν. Και ο τρόπος που τα ζητάνε... Headshot!

 

Με εκνευρίζει που είναι της μόδας είναι η ωραιοποίηση του πάχους. Δυστυχώς, δεν είναι καθόλου ωραίο. Όχι τόσο για το αισθητικό θέαμα, αλλά περισσότερο που περνάνε μηνύματα στα παιδιά του στυλ "Τι κι αν είσαι χοντρός, φτάνει να είσαι καλά με τον εαυτό σου", ΑΣΧΕΤΑ αν δεν του λένε για τα οργανικά προβλήματα που φέρνει το πάχος. Δεν με νοιάζει αν είσαι χοντρός, αρκεί να μην γυρίσεις να μου πεις πως "σου αρέσει το σώμα σου και νιώθεις μια χαρά", γιατί δεν νιώθεις και θα είσαι υποκριτής. Επίσης, μην ξεσπάς και μην βρίζεις πιο αδύνατα άτομα από σένα. Αν θες, γίνε σαν κι αυτούς, σίγουρα μπορείς.

 

Κάτι τελευταίο. Δεν μπορώ να βλέπω γυναίκες με τόνους κυτταρίτιδας με στρινγκ/μπραζίλιαν στην παραλία :fear:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-2 1-2 CHECK CHECK , TEST TEST

1 Με εκνευρίζει όταν γριές απαιτούν με άσχημο τρόπο να τους παραχωρήσω θέση σε λεωφορείο/τράπεζα/σουπερμαρκετ.

2 Με εκνευρίζει ο τρόπος που συμπεριφέρονται και ντύνονται τα 12χρονα-15χρονα. Μου έρχεται να τα πνίξω :devil:

3 Με εκνευρίζουν τα selfie sticks. Αν μπορούσα θα τα έσπαζα και θα τους τα έχωνα με το αιχμηρό σημείο :ph34r:

4 Με εκνευρίζει η τσιγκουνιά, ειδικά από άτομα που έχουν οικονομική δυνατότητα.

5 Με εκνευρίζει η ζέστη. Είμαι σαν ζόμπι, ιδρώνω, κολλάω και δεν αντέχω.

6 Με εκνευρίζει η ακαταστασία και η έλλειψη σωστής οργάνωσης και διαρρύθμισης ενός χώρου.

7 Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που πατάνε ξυπόλυτοι και μετά ανεβαίνουν σε καναπέδες/κρεβάτια.

8 Με εκνευρίζουν οι χίπηδες και οι τζιβάτοι.

9 Με εκνευρίζει όταν βλέπω να φτύνουν στο δρόμο. Σιχαίνομαι τη ζωή μου ειδικά όταν τους ακούω κιόλας.

10 Με εκνευρίζει όταν βλέπω άτομα να μην τιμούν το ΑΠΛΕΤΟ πεζοδρόμιο αλλα να περπατάνε στην άκρη του δρόμου.

11 Με εκνευρίζει όταν συμβαίνει το αποπάνω και έχουν παιδιά από την έξω μεριά.

12 Με εκνευρίζει όταν άτομα τρώνε με ανοιχτό το στόμα. Και κάνουν θορύβους. Θέλω να τους μπήξω το πιρούνι στο μάτι. Ή το μαχαίρι.

 

Με εκνευρίζει που με εκνευρίζουν αυτά και άλλα περισσότερα :-D

1)εμένα δεν με πλησιάζουν οι γέροι κ οι γριές , με αποφεύγουν κ είναι επιφυλακτικοί , νόμιζα οτι είναι η ιδέα μου αλλα το έχουν προσέξει κ φίλοι μου. Προχθές ήμουν τράπεζα με ψύξη στην πλάτη και περίμενα όρθιος χωρίς εισιτήριο καμια ώρα , ήθελα να δαγκώσω και να κόψω με τα δόντια μου την καρωτίδα του ενός ταμεία που έπαιζε μπάλα slow motion , περνούσαν 10 νούμερα στον ένα και 1 σε αυτόν, όλα για πληρωμές γέρων, αρχίζουν κάτι γριές να βρίζονται για τη θέση , η μια ήταν πίσω μου , γυρνάω κ τους λέω βουλώστε το γαμώ την π@......για σας και για τα επόμενα 10-20 λεπτά δεν ακούστηκε τίποτα(ούτε στο ταμείο που επειδή είχα τσαντιστεί έβγαζα τις πέντε πιστωτικές μια μια και με το πάσο μου γιατι σκυφτός μπροστά με βόλευε και για την πλάτη , δεν με ενοχλούσε τόσο.  

2) Εχουν μαλακιστεί τα σημερινά 15χρονα ναι, αλλα και εμείς μαλακισμένα ήμασταν , ίσως φταίει οτι ξεκινήσανε τα χασίσια νωρίς 

3) Α γιαυτό τα τσουγκρίσατε με τον spect , γιατι μονίμως με ένα selfie stick γυρνάει , ε καλά πως κάνεις έτσι ? κ εσύ βγάζεις τα φρύδια σου
4) Ωχ ... αν και δεν νομίζω να έχει να κάνει με τον spect , φαίνεται να ζει τη ζωή του , δεν τον κόβω για καρμίρη , θα συμφωνήσω όμως οτι η τσιγκουνιά είναι μιζέρια.
5) Μια απο τα ίδια
6)επίσης
7) Να τους πεις οτι υπάρχουν οι σαγιονάρες 
8) Εμένα δεν με εκνευρίζουν αλλα θα έκανα παρέα μόνο για άραγμα 
9) αηδία , σάλια με μύξα , αυτό που λέμε χλέπα
10) περίεργο , ίσως νομίζουν οτι είναι ποδήλατα 
11) ανεύθυνοι μπαμπουίνοι , καλύτερα να νομίζανε οτι ειναι ποδήλατα 
12) κ εμένα , συνήθως τους προσβάλω και το κλείνουν 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει η οικογενειοκρατία. ....

Ο καθε κλαψιαρης μιζερος που τον βλέπεις και τον λυπασαι, και μαθαίνεις ότι δεν ξέρει τι έχει. .....

Οι απλυτοι στα μεσα μαζικής μεταφοράς,  ειδικά όταν έρχονται και κολλάνε δίπλα μου.....

Τα μαλακισμενα επίσης που μιλανε ακατάπαυστα στα κινητα στα λεωφορεία. .....

Οι αγενεστατοι ταριφες που όταν δεν τους αρέσει η διαδρομή που πας μουρμουριζουν, να τους ανοιξω το κεφάλι. ....

Όταν υποχρεωνομαι να  κατεβαινω στον δρόμο γιατί το καθε πουτανας γεννημα έχει παρκαρει στο πεζοδρομιο.....

Οι αδιακριτες ερωτήσεις τύπου που δουλευεις ποσα παίρνεις κτλπ, τους λεω είμαι σωματεμπορας και κόβεται ο βηχας...

Ακαταστατοι και μη καθαροι χώροι. ....τα νεύρα μου.

Οι αχαριστοι άνθρωποι που τους έχει βοηθήσει στην δυσκολια τους και κάνουν πως δεν σε ξέρουν μετά. ....

Τα τσοκαρα που σιχαινονται τις γατουλες στην γειτονια και ξεχνανε το χωριό τους που δεν υπάρχει στον χάρτη. ...

 
Και άλλα τα οποία μου διαφεύγουν,  φυσικα με εκνευρίζει και ο χαρακτήρας μου καποιες στιγμες που δεν είμαι τόσο γάιδαρος όσο οι άλλοι. ..

Το τελευταίο και καλυτερο ειναι που άφησαν ελεύθερο τον καρακλεφτη Παπαγεωργόπουλο....εκεί να δείτε εκνευρισμό και καντήλια. ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους λεω είμαι σωματεμπορας

 

Αυτό το έλεγα κι εγώ παλιά και, μέχρι να εξηγήσω ότι δούλευα σε εταιρεία εμπορίας σωμάτων καλοριφέρ, διασκέδαζα με τις αντιδράσεις. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...