Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α και κάτι άλλο. Με διαολίζει όταν πηγαίνω για φαγητό με παρέα, παραγγέλνει ο καθένας το δικό του, οι κοπελίτσες της παρέας τρώνε τα σαλατικά τους, και όταν πάω να καταβροχθίσω την μπριζόλα μου, απλώνουν τα κωλόχερα τους να μου αρπάξουν κάνα κομμάτι. ΘΑΝΑΤΟΣ ΜΕ ΠΙΡΟΥΝΙ. Είμαι χειρότερη και από τον Joey. Κανείς μα κανείς, δεν ακουμπά το φαγητό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εννοειτε... Εμενα μου την δινει οταν παω για φαγητο με την παρεα μου, ερχεται ο σετβιτορος ρωταει τι θα παρετε. Ολοι κοιτανε εμενα και περιμενουν να παραγγειλω.

 

Αν δεν μιλησω εγω θα καθονται να με κοιτανε..

 

Τελειωνει η ρετσινα. Δεν λεει κανεις να φερει αλλη. Παω εγω να γεμισω το ποτηρι μου και μου λενε πες να φερει γιατι τελειωσε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζουν:

1)Οι μ@λακες που παιρνουν τηλ και το αφηνουν να κτυπαει οσο μπορει να κτυπησει...

2)Οι διαφημισεις

3)Οι διαφημισεις του jumbo

4)Οσοι αργουν σε ενα ραντενου, και το κανουν συνεχεια

5)Οι αμαξοκαγκουρες

6)ΟΙ αμαξοκαγκουρες με τερμα την μουσικη

7)Τα κ@λοπαιδα με πειραγμενες εξατμισεις στα μηχανακια

8)Οταν ειμαι για φαγητο με μεγαλη παρεα και καποιος μιλαει στα 100dB (που αυτος ο καποιος συνηθως λεει και μ@λακιες) για να ακουγεται σε ΟΛΟΟΟ το εστιατοριο.

9)Ο Πρετεντερης, Ο Δ. Γιαννακοπουλος

10)Τα ΜΑΤ

11)Οι γονεις που νομιζουν οτι τα παιδια τους ειναι οι αρχοντες αυτου του πλανητη

12)0soi.gR4foUn.3Tc.

13)Τα club

14)Η dubstep, η house, τα καψουροτραγουδα, τα σκυλαδικα

15)Οσοι δεν εχουν χιουμορ

16)Οσοι στο fb/skype μου μιλανε ΚΑΘΕ φορα που ειμαι μεσα χωρις να κανουμε ιδιαιτερη παρεα

17)To duckface και οι "γκομενες" του στυλ "Ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια" χωρις ομως να ειναι λεσβιες

18)Οι "γκομενες" που περιμενουν τον "πριγκιπα" (βλ. βαζελους :P)

 

Αυτα μου ρθαν τωρα, αν υπαρχουν κι'αλλα θα κανω edit/postαρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζουν:

1)Οι μ@λακες που παιρνουν τηλ και το αφηνουν να κτυπαει οσο μπορει να κτυπησει...

2)Οι διαφημισεις

3)Οι διαφημισεις του jumbo

4)Οσοι αργουν σε ενα ραντενου, και το κανουν συνεχεια

5)Οι αμαξοκαγκουρες

6)ΟΙ αμαξοκαγκουρες με τερμα την μουσικη

7)Τα κ@λοπαιδα με πειραγμενες εξατμισεις στα μηχανακια

8)Οταν ειμαι για φαγητο με μεγαλη παρεα και καποιος μιλαει στα 100dB (που αυτος ο καποιος συνηθως λεει και μ@λακιες) για να ακουγεται σε ΟΛΟΟΟ το εστιατοριο.

9)Ο Πρετεντερης, Ο Δ. Γιαννακοπουλος

10)Τα ΜΑΤ

11)Οι γονεις που νομιζουν οτι τα παιδια τους ειναι οι αρχοντες αυτου του πλανητη

12)0soi.gR4foUn.3Tc.

13)Τα club

14)Η dubstep, η house, τα καψουροτραγουδα, τα σκυλαδικα

15)Οσοι δεν εχουν χιουμορ

16)Οσοι στο fb/skype μου μιλανε ΚΑΘΕ φορα που ειμαι μεσα χωρις να κανουμε ιδιαιτερη παρεα

17)To duckface και οι "γκομενες" του στυλ "Ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια" χωρις ομως να ειναι λεσβιες

18)Οι "γκομενες" που περιμενουν τον "πριγκιπα" (βλ. βαζελους :P)

 

Αυτα μου ρθαν τωρα, αν υπαρχουν κι'αλλα θα κανω edit/postαρω

Εγω ξερω πως οι γκομενες ειναι οι γαυροι ,ολοκληρος στολος περασε απο εκει εξου και το απογονοι του στολου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω πως οι γκομενες ειναι οι γαυροι ,ολοκληρος στολος περασε απο εκει εξου και το απογονοι του στολου.

15)Οσοι δεν εχουν χιουμορ

Δεν ειδα κανα γαυρο ομως να περιμενει τον Τσακα και τους πριγκιπες του...

Επισης νομιζω πως ηταν εμφανες οτι εκανα πλακα λογω του :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

γενικα πολλα πραγματα αλλα σημερα με εκνευρισε ο βλαμμενος στο ΙΚΑ που για να δει ποσο χρονων ειμαι απο την ταυτοτητα πηρε κομπιουτερακι και εκανε την πραξη 2013-1989! ελεος!! (και δεν ηξερε και να κανει τη δουλεια του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειδα κανα γαυρο ομως να περιμενει τον Τσακα και τους πριγκιπες του...

Επισης νομιζω πως ηταν εμφανες οτι εκανα πλακα λογω του :Ρ

Εσυ περιμενες τον Κοσκωτα 10 χρονια  εκτος αν εισαι πιτσιρικι  και δεν τα εζησες.Επισης πλακες να κανεις  με τα φιλαρακια σου οχι σε  φορουμ  χαρακτηριζοντας "γκομενες"   τους αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ περιμενες τον κοσκωτα 10 χρονια  εκτος αν εισαι πιτσιρικι  και δεν τα εζησες.Επισης πλακες να κανεις  με τα φιλαρακια σου οχι σε  φορουμ  χαρακτηριζοντας "γκομενες"   τους αλλους.

Δε σε χαρακτηρισα γκομενα ουτε εσενα, ουτε καποιον αλλον βαζελο/παναθηναικο. Γκομενα χαρακτηρισα αυτες στο fb (αν εχεις) που περιμενουν καποιον να τους "αγαπησει για αυτο που ειναι" και κλαψουριζουν ολη την ωρα βαζοντας κατι γελοιες εικονες με λεζαντες και κατι τετοια. Η παρενθεση πηγαινει στο 2ο μερος της προτασης (περιμενουν πριγκιπες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζουν αυτοί που μιλάνε για ομάδες στο πρώτο πληθυντικό. «Σήμερα παίξαμε καλά» και τέτοια. Εκτός και αν μιλάω με αθλητή, για τους υπόλοιπους είναι απλά καθυστερημένο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει να μην καταλαβαίνουν τι λεω
όποτε ανοίξω το στόμα μου πρέπει να επαναλάβω αυτό που είπα
δηλαδή ελεος !!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξερω πως οι γκομενες ειναι οι γαυροι ,ολοκληρος στολος περασε απο εκει εξου και το απογονοι του στολου.

 

 

Εσυ περιμενες τον Κοσκωτα 10 χρονια  εκτος αν εισαι πιτσιρικι  και δεν τα εζησες.Επισης πλακες να κανεις  με τα φιλαρακια σου οχι σε  φορουμ  χαρακτηριζοντας "γκομενες"   τους αλλους.

 

Σε πείραξε το "γκομενες" και αποκαλείς απόγονους στόλου απ΄την άλλη.

 

Σωστά ψήφισα τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελοσ του καθε μηνα που ερχοντε οι λογαριασμοι και εργοδοτησ που σε πληρωνη οποτε του καπνιση που θα παη θα γυριση και ο τροχοσ να  γ-----ι   τα ευκολοσ ενοουμενα παραλειποντε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...