Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με εκνευρίζει που πάντα, και στο πιο ερημικό σημείο να πάω να χέσω, ΠΑΝΤΑ θα περάσει κάποιος.

Με εκνευρίζει που πάντα, και στο πιο ερημικό σημείο να πάω ν αράξω, ΠΑΝΤΑ θα βρίσκω κάποιον να χέζει.

 

ΕΓΡΑΨΕΣ ρε π___η.. ακόμα γελάμε..

 

Υ.Γ: Labyrinth έχω τα δικαιώματα να το κάνω ανάρτηση στη Χολή; xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τοξο...... εισαι καλα;

 

Μια χαρά είναι αφού γράφει για σεξουαλικές φαντασιώσεις πετάει.

 

Θα ανησυχούσα μόνο αν διάβαζα δημοσίευση του που δεν είχε τέτοιο περιεχόμενο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει μια πατσαβούρα γύφτισσα στο φανάρι πριν φτάσω στο γραφείο μια φορά την εβδομάδα.

Κρατάει μονίμως ένα γ_ω-πανο το οποίο δεν θα το άγγιζε ούτε ο πακιστανός που βάζει λάδια στο πιο τελειωμένο σερβισάδικο, και κάνει το δικό της κοινωνικό έργο.

 

Επιλέγει, η γα__λα, ένα random σημείο που θέλει να καταστρέψει, το οποίο πάντα βρίσκεται στην ΠΡΟΣΟΨΗ του αυτοκινήτου κυρίες και κύριοι και χωρίς καν να σε κοιτάξει στα μάτια ξεκινάει και κάνει μια WAX-AROUND ONLY κίνηση για 3-4 φορές approx. Μετά έρχεται στο παράθυρο, τείνει το ένα βρομόχερο και σου ζητάει χρήματα.

 

ΤΗ ΦΑΡΑ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΝΟΣΟΥΣΑ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟ ΜΟΥ ΔΡΟΜΟ ΜΕΤΑΦΡΑΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΛΥΝΤΉΡΙΟ. ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ.. ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΤΟ ΚΑΜΠΡΙΟΛΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΔΙΚΑ ΚΩΛΟΠΑΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΣΟ ΑΡΑΧΝΙΑΣΜΑ ΕΣΩΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ 4s, Μ___ΚΑ ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΕ!

 

πάντως μια φορά που ο φίλος μου είπε ότι οι γύφτοι είναι ζώα μαλώσαμε άσχημα...

 

 

αν θες να σας γνωρισω γιατί μεταξύ μας δεν τα πάμε καλά... δεν ταιριάζουμε βλέπεις...

 

εσείς μια χαρά θα τα πάτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε στάβι, το να μην προσβάλλουν τους κωλόγυφτους σε μάρανε, 30 χρονών μεγαλοκοπέλα έφτασες, μαγκούφα στο ράφι θα μείνεις, δεν μπορείς να βρεις έναν κακομοίρη εκειπέρα να ταιριάζετε να νοικοκυρευτείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε στάβι, το να μην προσβάλλουν τους κωλόγυφτους σε μάρανε, 30 χρονών μεγαλοκοπέλα έφτασες, μαγκούφα στο ράφι θα μείνεις, δεν μπορείς να βρεις έναν κακομοίρη εκειπέρα να ταιριάζετε να νοικοκυρευτείς;

 

δε γουστάρω ρε, είμαι κομπλεξικιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άντρες μ'αρέσουν αλλά αυτοί που γνωρίζω αντί για άντρες είναι εξωγηινοι που φοράν σαν κουστούμι το κορμιά τους, ενώ εχουν φάει το μυαλό τους και δεν μπορούμε να επικοινωνήσουμε.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mftHSnHjhhQ&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ακούω φίλες μου να το λέν αυτό τους απαντώ : "Μήπως δεν ειναι μόνο αυτοί το πρόβλημα";

 

(βλεπε το κομικάκι με την κοπέλα που γκρινιάζει για τους αλήτες τραμπούκους παλιοχαρακτήρες και πως της συμπεριφέρονται, αλλά όταν την ρωτάνε "Γιατί πας και μπλέκεις με δαύτους" απαντάει γιατί αυτοί της αρέσουν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...