Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παω σιγα σιγα απο πισω τους και αμα δεν καταλαβαινουν τραβαω δυο τρεις ξερογκαζιες.Χεζονται πανω τους.Μεχρι στιγμης εχω επιτυχια 100 τα 100 :P

 

Α εσυ εισαι αυτος ο μαλακας?! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψήφισα οι ολυμπιακοί και συγκεκριμένα δύο φίλοι μου οι οποίοι μου έχουν σπάσει τα νεύρα με αυτήν την ομάδα Όποτε κερδίζουν οι διαιτητές είναι καλοί και δεν υπάρχει καμία παράβαση ή κάποιο λάθος αλλά μόλις χάνουν βρίζουν ασύστολα και είναι πουλημένο το παιχνίδι. Get a life. Επίσης με τρελαίνουν :angry: οι γέροι που σου κλέβουν την σειρά στην τράπεζα για παράδειγμα. Σήμερα ήμουν στην τράπεζα και ήμουν σε ένα απο τα γραφεία μπαίνει ένας παππούς έρχεται και στέκε τε πάνω από το κεφάλι μου και αρχίζει να μασουλάει σαν κατσίκα ένα κουλουράκι τα άκουσε η αλήθεια είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι πολλοί γέροι στις διάφορες υπηρεσίες είναι πολύ εριστικοί και συχνά έχουν μια πολύ άσχημη συμπεριφορά πχ βρισίδι στα καλά καθούμενα :shifty:

Λες και τους κάναμε κάτι εμεις οι υπόλοιποι ή τους χρωστάμε :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κι εγώ για αυτό του τα είπα ήμουν εκεί μέσα 2 ώρες σχεδόν κι αυτός με το που μπήκε πήγε να κάνει την δουλειά του και να ενοχλήσει άλλους κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

- Τα 10άδες κολλημένα αυτοκόλλητα τελών κυκλοφορίας στο παρμπρίζ από ποιός-ξέρει-πότε. Εντάξει, τα πλήρωσες, δεν έχουν δεύτερη ζωή ως ταπετσαρία, και μπλοκάρουν και την ορατότητα.

- Το μαύρο αδιαφανές μπουκάλι του Baileys που δεν δείχνει πόσο έχει ακόμη μείνει. Και βασικά να ανακαλύπτω ότι τελείωσε αφού ο καφές μου είναι έτοιμος και αναποδογυρίζω με ελπίδα το μπουκάλι.

- Το ότι η Μοζίλα έστειλε στον άλλο κόσμο την ανάπτυξη του FF x64. Τα σχόλια είναι περιττά.

 

ΔΕΝ ξύπνησα καλά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

- Το μαύρο αδιαφανές μπουκάλι του Baileys που δεν δείχνει πόσο έχει ακόμη μείνει. Και βασικά να ανακαλύπτω ότι τελείωσε αφού ο καφές μου είναι έτοιμος και αναποδογυρίζω με ελπίδα το μπουκάλι.

 

 

οπα για εξηγα το λιγο αυτο :-D αναλογιες και ειδος καφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα για εξηγα το λιγο αυτο :-D αναλογιες και ειδος καφε

 

Α, μην τρελαίνεσαι, απλά πράγματα: στιγμιαίος Dough Egberts βανίλια, μια μυτιά [sic] της κουταλιάς ζάχαρη και λίγο Baileys αντί για γάλα. Εγώ βάζω πάνω κάτω μια κουταλιά σούπας.

Just like momma used to make 'em :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, μην τρελαίνεσαι, απλά πράγματα: στιγμιαίος Dough Egberts βανίλια, μια μυτιά [sic] της κουταλιάς ζάχαρη και λίγο Baileys αντί για γάλα. Εγώ βάζω πάνω κάτω μια κουταλιά σούπας.

Just like momma used to make 'em :)

 

εχω φερει «τον φουντουκι» απο ελλαδα αλλα παντα μου βγαινει ενα νερουλο πραμα χωρις αφρο. μαλλον κανω κατι λαθος. θα το εχω υποψην παντως :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου βγαίνει πολλές φορές χωρίς αφρό. Αλλά αφενός δεν το χτυπάω πολύ γιατί βαριέμαι (από ό,τι έχω καταλάβει θέλει πολύ χτύπημα), αφετέρου δεν βάζω πολύ καφέ γιατί μου έρχεται βαρύς. Επίσης άρχισα να έχω και την υποψία ότι για κάποιο λόγο ο αφρός "κόβει" με το αλκοόλ του Baileys, χωρίς να είμαι σίγουρος για αυτό. Οπότε το απέδωσα κάπου από όλα αυτά, εκεί και δεν το έψαξα παραπάνω να δω γιατί δεν αφρίζει. Πάντως το Baileys την "ανεβάζει" πολύ τη γεύση του καφέ (οποιουδήποτε καφέ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η βλακεια ,

 

τα ατομα που επειδη ξερουν οτι λενε βλακειες σου μιλανε με αγενη και προσβλήτικο τροπο , για να παρουν ταχα το αιμα τους πισω . Και εσυ σκεφτεσαι κελεπουρι .. και αγενης και βλακας..

 

τα ατομα που στην προσωπικη τους ζωη ειναι κοτες και ξεσπαθωνουν μεσω διαδικτυου..

 

τα χαζοτουρκικα σειριαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...