Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η αργοπορια ομως των φιλων σπαει αρχιδια, οωθηκες και λοιπα ευαισθητα οργανα. σου λενε μια ωρα και υπολογιζεις εσυ οτι θα σου ερθουν εκεινη την ωρα +1 ωρα. το κερατο μου, σεβασμος στον προσωπικο χρονου του αλλου αφαντος. :mad: :mad: :mad: :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αργοπορια ομως των φιλων σπαει αρχιδια, οωθηκες και λοιπα ευαισθητα οργανα. σου λενε μια ωρα και υπολογιζεις εσυ οτι θα σου ερθουν εκεινη την ωρα +1 ωρα. το κερατο μου, σεβασμος στον προσωπικο χρονου του αλλου αφαντος. :mad: :mad: :mad: :mad:

 

 

Αν έχεις εσύ όμως το μεταφορικό μέσο, τους επιστρέφεις την αργοπορία στα μούτρα.

 

Μου έτυχε σκηνικό το περασμένο Σάββατο.......πάω να πάρω μια φίλη και ήταν ακόμα με το βρακί. Ούτε μπάνιο, ούτε ντύσιμο, ούτε φτιάξιμο, τίποτα. Την παρατάω όπως είναι και της κάνω όταν είσαι έτοιμη πάρε με. Εν τω μεταξύ παίρνω έναν άλλο φίλο από τα μέρη της και πάμε για καφέ. Με παίρνει μια ώρα και ένα τέταρτο μετά....μου κάνει είμαι έτοιμη!!!! Της λέω τώρα πίνω καφέ, θα έρθω όταν τελειώσω και πήγα να την πάρω μια ώρα + αργότερα. Κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα, priceless. Άμα θέλει ας ξαναείναι με το βρακί.....θα της το βγάλω για spanking μέχρις εσχάτων:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις εσύ όμως το μεταφορικό μέσο, τους επιστρέφεις την αργοπορία στα μούτρα.

 

Μου έτυχε σκηνικό το περασμένο Σάββατο.......πάω να πάρω μια φίλη και ήταν ακόμα με το βρακί. Ούτε μπάνιο, ούτε ντύσιμο, ούτε φτιάξιμο, τίποτα. Την παρατάω όπως είναι και της κάνω όταν είσαι έτοιμη πάρε με. Εν τω μεταξύ παίρνω έναν άλλο φίλο από τα μέρη της και πάμε για καφέ. Με παίρνει μια ώρα και ένα τέταρτο μετά....μου κάνει είμαι έτοιμη!!!! Της λέω τώρα πίνω καφέ, θα έρθω όταν τελειώσω και πήγα να την πάρω μια ώρα + αργότερα. Κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα, priceless. Άμα θέλει ας ξαναείναι με το βρακί.....θα της το βγάλω για spanking μέχρις εσχάτων:lol:

 

 

καλα της εκανες, αξιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που σου μιλάει ακόμα :confused:

 

Ναι βέβαια.....έπρεπε να καθόμουν να περίμενα.

 

Είμαι και μισή ώρα απόσταση με την συγκεκριμένη.

 

Κλείσαμε το τηλέφωνο, της λέω μπαίνω για μπάνιο, ντύνομαι και ξεκινώ. Είχε δηλαδή στην διάθεση της 1'30 ώρα περίπου (ναι όταν μπαίνω για μπάνιο πλατσουρίζω για ώρα:-p).

 

Δεν θα γκρινιάξω για αργοπορία 5-10 λεπτών. Αλλά όταν βλέπω ότι δεν έχεις κάνει τίποτα και ειδικά όταν η έξοδος κανονίστηκε μετά από δική σου πρόταση ε άντε και....ντύσου.

 

Πλάκα πλάκα από το Σαββάτο δεν έχουμε μιλήσει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την σπαει που ολος ο χρονος περασε πολυ γρηγορα και η τελευταια βδομαδα που απομενει για τις πανελληνιες,φαινεται αιωνας.

Επισης με τσαντιζει τοοοσο πολυ οταν καποιος με ξυπναει.Και η διοικηση επιχειρησεων(το μαθημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γκόμενα είπε στον chill να βγούνε. Αυτός πήγε σπίτι της, την πέτυχε με το βρακί και την παράτησε και πήγε για καφέ με φίλο του.

 

ultra-gay.png

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πρώην ρε......τι σκατά ξαναζεσταμένο φαγητό θα τρώμε;

 

Εντάξει σε περιόδους πείνας δεν είναι κακό, αλλά αυτήν την περίοδο δεν πεινάω ιδιαίτερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...