Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η "κυρία" είδε οτι σκοτωνόμουν ένα δίωρο και αδιαφόρησε."Την δουλειά μου να κάνω και να πάνε να συνουσιαστούν οι άλλοι".Αυτή δέν είναι και η λογική σου,τρολάκο του ελέους;

B)

όχι φίλε, αυτή ακριβώς είναι η δική σου λογική!

 

κι εμένα μ εκνευρίζει όταν μου συμβαίνει αυτό που περιγράφεις.

Αλλά δεν είμαι τόσο εγωκεντρικός και αυτοερωτευμένος ώστε να κατηγορώ τον άλλον για παντελή ασέβεια στον κόπο και τον χρόνο μου. Αυτό μας έλειπε τώρα να καθορίζει ο καθένας το πρόγραμμά του με βάση εσένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι το πότε,άλλα το πώς είναι το ζήτημα.Κατα τ'άλλα κοιτάς το δέντρο και έχεις χάσει το δάσος.

Και μετά κατηγορούμε το "κακό" καπιταλιστικό σύστημα για την κατάντια μας.Τσκ...over and out...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αυτοκινητο απαγορευεται να το πλενουμε στο δρομο

οπως επισης και απαγορευεται οι υδροροες απο τα μπαλκονια να πεφτουνε στο δρομο σα κατρουλιο συντριβανιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που νομίζουν πως είναι το κέντρο του κόσμου και πως πρέπει να τους παίρνουμε υπόψιν και να τους δίνουμε λογαριασμό για οτιδήποτε άσχετο κανουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το πραμα ρε παιδια με τα μπαλκονια ποτε δεν το καταλαβα. το κανει και η μανα μου. γτ ρε χριστιανη μου δεν μπορεις να παρεις την ηλεκτρικη σκουπα να το σκουπισεις σαν ανθρωπως και μετα να του ριξεις και δυο σφουγγαρισματα οπως θα εκανες στο σαλονι σου; 3 φορες λιγοτερος χρονος και κοπος απο την μαλακια με το λαστιχο και τα κυματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παραπάνω είναι μερικοί απλοί τρόποι αντιμετώπισης των συγκεκριμένων προβλημάτων, προκειμένου να μην αρχίσεις τα χάπια...

βασικά κανένα από τους παραπάνω τρόπους που ανέφερες δεν γίνεται να τους χρησιμοποιήσω για να αντιμετωπίσω τα προβληματάκια . πρώτο τα ακούστηκα είναι ασύρματα άλλα πάλι μπερδεύονται .δες την φώτο για να καταλάβεις Link. Εκεί που δουλεύω δεν έχει καθόλου σήμα . μια λύση είναι να βάλω άλλη εταιρεία το οποίο δεν γίνεται (λόγο του watch up). οπότε κάθομαι στα αυγά μου . τρίτο το player στο youtube δεν γίνεται να το αλλάξω οπότε δεν υπάρχει λύση στα κολλήματα που πετάει (δεν φταίει σίγουρα η ταχύτητα του internet) . τέταρτο , τρεις είναι οι λύσεις : πρώτο να φύγω σε άλλη χώρα το οποίο δεν γίνεται , δεύτερο να πηγαίνω ποιο αργά το οποίο και αυτό είναι εκνευριστικό και τρίτο να το συνηθίσω το οποίο πάλι δεν γίνεται . πέμπτο πάλι δεν γίνεται να το κάνω mute διότι μπορεί να γίνει κάποια σημαντική κλήση και θα πρέπει να το σηκώσω . ποτέ δεν το βάζω σε mute . αυτά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Το sent from my iphone που γράφουν κάποιοι, λες και είχαμε σκασίλα αν διαθέτουν iphone ή όχι.

 

 

είναι αυτόματο το κείμενο αν δεν κάνω λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που νομίζουν πως είναι το κέντρο του κόσμου και πως πρέπει να τους παίρνουμε υπόψιν και να τους δίνουμε λογαριασμό για οτιδήποτε άσχετο κανουμε

έπιασες γκόμενα ρε μπαγάσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...