Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

από ότι βλέπω πολλούς τους ενοχλεί ο καπνός ^_^

με το δίκιο τους φυσικά, για εμένα αυτό είναι πρώτη προτεραιότητα (υγεία), και ύστερα οτιδήποτε άλλο. ;)

Ούτε εγώ καπνίζω αλλά ούτε μου αρέσει να καπνίζουν δίπλα μου. Όταν ήμουν φοιτητής όσοι θέλανε να καπνίζουν τους σούταρα στο μπαλκόνι, δεν τους άφηνα μέσα στο σπίτι για κανένα λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να έχουμε βγει για καφέ/whatever και μερικές να είναι όλη την ώρα με το κινητό στο χέρι να παίζουν.

 

Άι στο διάολο δηλαδή με τα smartphone σας θέλετε όλη την ώρα fb, εφαρμογές παιχνιδάκια τραγουδάκια και τα λοιπά. Στο ίδιο τραπέζι καθόμαστε και δεν έχεις σηκώσει κεφάλι τόση ώρα ffs

 

 

ωω φίλε βλέπω μερικές φορές κάτι πιτσιρίκια που ασχολούνται με το κιν. μόνο και δε σηκώνουν κεφάλι και πραγματικά νευριάζω.. και θα μου πεις τί σε νοιάζει δεν είναι στην παρέα σου... ε, ναι ,είναι εντελώς παράλογο αλλά τσαντίζομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βρίσκω όντως χαριτωμένο.

 

Kαι αν ειναι μεγάλη η μπουκια? Και αν ήταν σε εκεινο το σημείο που το ενα μπεικον ειχε καλύψει το άλλο και ήταν σαν διπλή στρώση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με εκνευρίζει πρώτο όταν μπερδεύετε το καλώδιο των ακουστικών .

δεύτερο = το σήμα της cosmote

τρίτο = η νέα εμφάνιση του youtube και ο player .

τέταρτο = κάθε 5 μέτρα και από μια λακκούβα στο δρόμο .

πέμπτο = όταν παίζω online θα χτυπήσει το τηλέφωνο .

είναι πολλά ακόμα άλλα δεν τα θυμάμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με εκνευρίζει πρώτο όταν μπερδεύετε το καλώδιο των ακουστικών .

 

παίρνεις ασύρματα...

 

δεύτερο = το σήμα της cosmote

 

φορητότητα αριθμού...

 

τρίτο = η νέα εμφάνιση του youtube και ο player .

 

έλα ρε, τώρα! νευριάζεις (!) γι' αυτό; που να συμβεί και τίποτα σοβαρό, δηλαδή...

 

τέταρτο = κάθε 5 μέτρα και από μια λακκούβα στο δρόμο .

 

ακόμα να συνηθίσεις και να το αποδεχθείς ως δεδομένο; είναι μια από τις σταθερές αξίες...

 

πέμπτο = όταν παίζω online θα χτυπήσει το τηλέφωνο .

 

το βάζεις στο mute...

τα παραπάνω είναι μερικοί απλοί τρόποι αντιμετώπισης των συγκεκριμένων προβλημάτων, προκειμένου να μην αρχίσεις τα χάπια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H παντελής ασέβεια στον κόπο και τον χρόνο του διπλανού σου.

Εχω να πλύνω το αμάξι σχεδόν 2 μήνες,έχει πιάσει μάκα απο τα λασποβρόχια και επιτέλους οι Θεοί,ο καιρός, τα ζώδια και οι πλανήτες μου δίνουν το ok για να ασχοληθώ ένα 2ωρο.

Τελειώνω,πάω να κάνω ένα μπάνιο για να φύγει η μπίχλα απο πάνω σου,ξανακατεβαίνω για να πάω και εκείνη την πολυπόθητη Σαββατιάτικη βόλτα.Και εκεί συνειδητοποιώ οτι η καριόλα στον 3ο αποφάσισε να πλύνει τα μπαλκόνια και να ποτίσει όλα τα λουλούδια της,επαναφέροντας το αμάξωμα στην αρχική του κατάσταση.FML...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπότε σε εκνευρίζει η ασέβεια που δείχνεις εσύ στον κόπο και τον χρόνο της γειτόνισσάς σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α, γιατί προς στιγμή νόμιζα πως περίμενες να μην ποτίζουμε τα λουλούδια ή το μπαλκόνι επειδή έπλυνες τ' αμάξι και να μην κλάνουμε όταν έχεις κατεβασμένο το παράθυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά να επισημάνω οτι το γρασίδι και το "χόρτο" δέν είναι το ίδιο πράγμα οπότε σταμάτα να το βάζεις στα χαρτάκια της Rizla.(Wiki says so)

Εκτιμώ οτι εσύ δημιουργείς τεχνητά κύματα στο μπαλκόνι σου,αδιαφορόντας αν κάποιος περνάει απο κάτω, έτσι;

Παρεμπιπτόντως,το αμάξι είναι το λιγότερο,αφού θα λερωνόταν ούτως ή άλλως.Σε 5 μέρες,σε 10 μέρες,λίγη σημασία έχει.

 

Η "κυρία" είδε οτι σκοτωνόμουν ένα δίωρο και αδιαφόρησε."Την δουλειά μου να κάνω και να πάνε να συνουσιαστούν οι άλλοι".Αυτή δέν είναι και η λογική σου,τρολάκο του ελέους;

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...