Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

να σου εχουν ριξει το λαπτοπ των 1500€ ενώ έλειπες...

...ΠΟΤΕ σε προσβάσιμο από τον οποιονδήποτε σημείο, τα ακριβά/σημαντικά αντικείμενα, όταν δεν είσαι παρών! Το εφαρμόζω ευλαβικά και έχω σωθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μουλτιτάσκιν και μαλακίες. Για να πάω από το ένα παράθυρο στο άλλο γαμιέται το σύμπαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την δινει οταν νομιζουν οι αλλοι οτι δεν τους καταλαβαινω οτι πανε να μου το παιξουν εξυπνοι.

 

Με δικες μου ενεργεις περηφανευονται σε ολους..Φυσικα οταν δεν ειμαι εγω μπροστα..

 

Κι μου την δινει παρα πολυ η αχαριστια που υπαρχει.

 

Μου την δινει που εκει που κανω πρκτικη λεει σε ολους στο τηλεφωνο οτι με πληρωνει και οταν ειπα οτι δεν πληρωνομαι στραβοσαι..

 

Και τωρα οποιοι με ρωτανε τους το λεω..Ολοι οι Ελληνες ετσι μαθαμαι με τα ψεματα..Φτου μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου την δινει οταν νομιζουν οι αλλοι οτι δεν τους καταλαβαινω οτι πανε να μου το παιξουν εξυπνοι.

 

Με δικες μου ενεργεις περηφανευονται σε ολους..Φυσικα οταν δεν ειμαι εγω μπροστα..

 

Κι μου την δινει παρα πολυ η αχαριστια που υπαρχει.

 

Μου την δινει που εκει που κανω πρκτικη λεει σε ολους στο τηλεφωνο οτι με πληρωνει και οταν ειπα οτι δεν πληρωνομαι στραβοσαι..

 

Και τωρα οποιοι με ρωτανε τους το λεω..Ολοι οι Ελληνες ετσι μαθαμαι με τα ψεματα..Φτου μας..

 

Μπορει να τον ρώτησαν τι εφιάλτη είδε το προηγούμενο βράδυ φίλε :D

μην νομιζεις οτι το ελεγε πραγματικα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να τον ρώτησαν τι εφιάλτη είδε το προηγούμενο βράδυ φίλε :D

μην νομιζεις οτι το ελεγε πραγματικα !!!!

Πραγματικα το ελεγε γιατι μετα πηγαμε να του κανουμε μια δουλεια σε αυτον που μιλουσε..

 

Αστα να πανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα το ελεγε γιατι μετα πηγαμε να του κανουμε μια δουλεια σε αυτον που μιλουσε..

 

Αστα να πανε..

 

Και τελικά τι κάνατε? τον ρουφιανέψατε? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στους χίπστερ-διαδηλωτές που βγαίνουν στις πορείες με τα σκυλιά τους έχω ξαναναφερθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δουλεύεις σε τηλεφωνικό κέντρο, του αεροδρομίου στην περίπτωση μου και να σε παίρνει τύπος άγριος και καλά και από πίσω του να γκαρίζει η άλλη να του λέει τι να σε ρωτήσει λες και είναι μόγγολος.

Ή και το αντίστροφο, να παίρνει η ηλίθια ελληνίδα και να τις υπαγορεύει τις ερωτήσεις ο μάγκας από πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αντικαπνιστες που οταν εισαι εξω για ποτο και αναψεις τσιγαρο αρχιζουν να βηχουν επιδεικτικα.

 

Ο Justin Bieber.

 

Oι hipsters.

 

Tα επιπλα που παντα χτυπας το μικρο σου δαχτυλακι του ποδιου και χοροπηδας στο ενα ποδι απο τον πονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O εαυτος μου, που ενω κανονικα δεν θα επρεπε να ανεχομαι διαφορα πραγματα, παρ'ολα αυτα τα ανεχομουν και για καιρο. Θα ηθελα να εχω πιο δυνατη γνωμη να πω τα θελω μου και οτι γινει. Τουλαχιστον μετα θα ειμαι πιο ηρεμη γιατι θα ξερω οτι αυτο θελω.

 

Ξερω οτι δεν καταλαβατε σε τι αναφερομαι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γεγονος οτι τον τελευταιο καιρο, 2μηνο για την ακριβεια, ειτε μου συστηνουν ειτε γνωριζω ειτε μαθαινω για διαφορες γνωστες , οτι ειναι λεσβιες. Δν τσατιζομαι για αυτες,ας κανουν οτι θελουν, αλλα για το οτι νομιζα πως ειναι λιγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...