Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ισχύει αυτό που λές. Κι εγώ 4 χρόνια είμαι με την κοπέλα και την υπεραγαπάω (και πιστεύω οτι η σχέση μου είναι πολυ πιο υγιείς πο την δικιά του) και ο κολλητός μου 3 χρόνια με την δικιά του. Και ένας άλλος πολυ καλός φίλος μου ένα χρόνο και κάτι. Αλλα αυτό σου λέω. Δεν παίζει ρόλο αν είσαι ή όχι σε καλή σχέση, σημασία έχει το πώς βλέπεις τα πράγματα.Αν κάνεις την σχέση θρησκεία και φοράς παροπίδες και προχωράς σαν το ζώο, τότε κακό του κεφαλιού σου, απλα θα μείνει μόνο σου (απο άποψη φίλων).

 

Σιγα μη μεινει μονος... μια μερα να ριξει ενα "παιδια... η κοπελα μου θα φερει φιλες οποιος θελει ερχεται" το ξαναφτιαξε

το πραγμα!!!

Περα απο αυτο ομως εσυ δεν θα ξαναμιλουσες ποτε σε καποιον μονο και μονο επειδη ειναι προσκoλλημένος στην δικιά του? :D

δηλαδη αμα καμια μερα μαθαινες πως ενας φιλος σου πηγε με την δικια σου θα είχαμε φόνο? :D

εσενα προσωπικα δεν σε βλαπτει με αυτο που κανει το μονο που βλαπτει ειναι την εικονα του σε εσενα.

 

ειπαμε ειναι ανιαρό και φαινεται και ασχημο στους περισσοτερους. Αλλα νταξει ειναι για καμια καζουριτσα και να βγαινεις μαζι τους

μια - δυο φορες το χρονο μαξ και τα υπολοιπα απο το τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε καλα μια - δυο φορές το χρόνο βγαίνω και με την θειά μου αλλα δεν λέω οτι κάνουμε παρέα. Καλά εννοείται αυτό, άμα τον δώ στο δρόμο λογικά θα τον κεράσω και καφέ. Αλλα εγω έτσι την βλέπω την ζωή μωρέ. Ότι δεν μου κάνει το κόβω γιατι έχουμε λίγο ελεύθερο χρόνο και πρέπει να περνάμε καλά. Να σου πώ κάτι φίλος - φίλος δεν ήταν αλλα κάναμε καλή παρέα. Για να γίνεις με κάποιος φίλος σημαίνει οτι έχεις φάει ψωμί και αλάτι και αν ήταν μουνόδουλος θα ήταν λίγο δύσκολο.

 

Στο άλλο που είπες. Εννοείται οτι θα τον σκότωνα άμα τον έπιανα με την κοπέλα μου. Αλλα θα περίμενα 2-3 χρόνια για να μην γυρίσει σε εμένα (για κανέναν πούστη δεν μπαίνω φυλακή). Αν και δεν νομίζω τα φιλαράκια που έχω να μου την φέρουν ποτέ (για τους φίλους μιλάω έτσι, όχι για τις παρέες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλα μια - δυο φορές το χρόνο βγαίνω και με την θειά μου αλλα δεν λέω οτι κάνουμε παρέα. Καλά εννοείται αυτό, άμα τον δώ στο δρόμο λογικά θα τον κεράσω και καφέ. Αλλα εγω έτσι την βλέπω την ζωή μωρέ. Ότι δεν μου κάνει το κόβω γιατι έχουμε λίγο ελεύθερο χρόνο και πρέπει να περνάμε καλά. Να σου πώ κάτι φίλος - φίλος δεν ήταν αλλα κάναμε καλή παρέα. Για να γίνεις με κάποιος φίλος σημαίνει οτι έχεις φάει ψωμί και αλάτι και αν ήταν μουνόδουλος θα ήταν λίγο δύσκολο.

 

Στο άλλο που είπες. Εννοείται οτι θα τον σκότωνα άμα τον έπιανα με την κοπέλα μου. Αλλα θα περίμενα 2-3 χρόνια για να μην γυρίσει σε εμένα (για κανέναν πούστη δεν μπαίνω φυλακή). Αν και δεν νομίζω τα φιλαράκια που έχω να μου την φέρουν ποτέ (για τους φίλους μιλάω έτσι, όχι για τις παρέες).

 

Μα το οτι δεν κανετε παρεα πλεον εννοειται φιλε :D αφου αυτος

κανει παρεα μονο με την γκομενα του !!!!! Και μην νομιζεις οτι τον ενδιαφερει

κιολας και οτι δεν εχει καταλαβει πως τον εχεις καταλαβει. Απλα χέστηκε. Και αμα τον κοντραρεις

ανοιχτα θα στο πει και στα ισια. Μ αρεσει να ειμαι διορατικος σε καποια πραγματα :D

 

Οσο για το αν επιανα την κοπελα με καναν "φιλο" θα του ελεγα και ευχαριστω φιλε :D

αν δεν ηταν αυτος δεν θα μαθαινα ποτε ποσο ****να ειναι !!!!! Που και παλι και αυτο

ειναι συζητισιμο. Λες και ειναι υποχρεωμενη η αλλη να ειναι πιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν έχει εμπιστοσύνη στο γούστο μου αλλα απο ότι φαίνετια μια χαρά μου βγαίνει.

Αυτο ειναι φιλε μου...

 

Νομιζουν οτι δεν εχουμε αποψη...

 

Εγω κανω αυτο που μου αρεσει και ας γκρινιαζει μετα..Μαλλια ειναι θα μεγαλωσουν, ρουχα αντε να τα φορεσει 2 με 3 φορες τα ιδια αν τυχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου εχουν ριξει το λαπτοπ των 1500€ ενώ έλειπες, να μη στο λένε και να αναρωτιέσαι γιατί δε μπαίνει το καλώδιο του usb μέχρι να συνειδητοποίησεις την πλεον απουσία του usb απο το laptop. και ότι δεν ανοίγει το cd tray.

 

fml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου εχουν ριξει το λαπτοπ των 1500€ ενώ έλειπες, να μη στο λένε και να αναρωτιέσαι γιατί δε μπαίνει το καλώδιο του usb μέχρι να συνειδητοποίησεις την πλεον απουσία του usb απο το laptop. και ότι δεν ανοίγει το cd tray.

 

fml

 

ασε εμενα μου το χε ριξει ενα μογκολοπαιδο σε μια καφετερια,και μετα απο ενα χρονο ανακαλυψα οτι η τοτε πτωση φταιει στο οτι δε δουλευει καλα η καμεραdevil.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

να σου εχουν ριξει το λαπτοπ των 1500€ ενώ έλειπες, να μη στο λένε και να αναρωτιέσαι γιατί δε μπαίνει το καλώδιο του usb μέχρι να συνειδητοποίησεις την πλεον απουσία του usb απο το laptop. και ότι δεν ανοίγει το cd tray.

 

fml

 

buy me new, kk thnx bb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν είναι τόσο απλό

 

τριών μηνών λαπτοπ

 

there will be blood

 

από την στιγμή που ξέρεις ποιος το έριξε και το έχει παραδεχτεί γιατί να μην σου πάρει καινούριο? οι μλκιες πληρώνονται... (ποιoς το έκανε btw? :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την στιγμή που ξέρεις ποιος το έριξε και το έχει παραδεχτεί γιατί να μην σου πάρει καινούριο? οι μλκιες πληρώνονται... (ποις το έκανε btw? :P )

 

η άνεργη αδερφή :eek:

 

"σιγά μωρέ τη ζημιά ούτε που φαίνεται". και είχε και χαλάσει ο φορτιστής του iphone και βολευόμουν απο το usb ffs :fear: ούτε κινητό σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...