Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε καταλαβαίνω.. Τα καλά νέα όμως τα άκουσες; Έφτασε το Σαβ/δο!

Παμε για ποτακι???

 

Αφου μου το θυμισες...χαχα

 

Μου την δινει και κατι ακομα τωρα που το σκεφτομαι..

 

Οταν κανω μια αλλαγη π.χ στο κουρεμα η κοπελα μου με λεει 'Πως εγινες ετσι και τετοια' και οταν το δουμε μαζι σε κανεναν αλλον ενω εμενα εχει μεγαλωσει και δεν φαινεται λεει' Πολυ ωραιο μαλλι ετσι να το κανεις' και μετα εγω ειμαι ετοιμος να εκραγω.

 

Η με τα ρουχα φοραω κατι που νμιζω οτι ειναι καλο και κατα την γνωμη μου μου παει και θελει να βλω αλλα ..Και μετανιωνω την ωρ και την στιγμη που την ακουω μερικες φορες..Γιατι και παλι αυτο που ηθελ να βαλω το συνδυασμο εννοω να το δω μπροστα μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Μου την δινει και κατι ακομα τωρα που το σκεφτομαι..

 

Οταν κανω μια αλλαγη π.χ στο κουρεμα η κοπελα μου με λεει 'Πως εγινες ετσι και τετοια' και οταν το δουμε μαζι σε κανεναν αλλον ενω εμενα εχει μεγαλωσει και δεν φαινεται λεει' Πολυ ωραιο μαλλι ετσι να το κανεις' και μετα εγω ειμαι ετοιμος να εκραγω.

 

 

Κι εμένα το έκανε αυτό μια πρώην μου..άσε δεν βγάζεις άκρη.. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε για ποτακι???

 

Αφου μου το θυμισες...χαχα

 

Μου την δινει και κατι ακομα τωρα που το σκεφτομαι..

 

Οταν κανω μια αλλαγη π.χ στο κουρεμα η κοπελα μου με λεει 'Πως εγινες ετσι και τετοια' και οταν το δουμε μαζι σε κανεναν αλλον ενω εμενα εχει μεγαλωσει και δεν φαινεται λεει' Πολυ ωραιο μαλλι ετσι να το κανεις' και μετα εγω ειμαι ετοιμος να εκραγω.

 

Η με τα ρουχα φοραω κατι που νμιζω οτι ειναι καλο και κατα την γνωμη μου μου παει και θελει να βλω αλλα ..Και μετανιωνω την ωρ και την στιγμη που την ακουω μερικες φορες..Γιατι και παλι αυτο που ηθελ να βαλω το συνδυασμο εννοω να το δω μπροστα μου..

 

 

Πολυ σταθερή στις απόψεις της η κοπελα σου φιλε μου :D

 

Και εσύ μπορείς, μια κουβέντα είναι!!!B) B) B)

 

Που θα τον κανει να νιωσει καλυτερα :D

 

Σχέσεις? λιγο χασιμο χρονου :S και φυλακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε για ποτακι???

 

Αφου μου το θυμισες...χαχα

 

Μου την δινει και κατι ακομα τωρα που το σκεφτομαι..

 

Οταν κανω μια αλλαγη π.χ στο κουρεμα η κοπελα μου με λεει 'Πως εγινες ετσι και τετοια' και οταν το δουμε μαζι σε κανεναν αλλον ενω εμενα εχει μεγαλωσει και δεν φαινεται λεει' Πολυ ωραιο μαλλι ετσι να το κανεις' και μετα εγω ειμαι ετοιμος να εκραγω.

 

Η με τα ρουχα φοραω κατι που νμιζω οτι ειναι καλο και κατα την γνωμη μου μου παει και θελει να βλω αλλα ..Και μετανιωνω την ωρ και την στιγμη που την ακουω μερικες φορες..Γιατι και παλι αυτο που ηθελ να βαλω το συνδυασμο εννοω να το δω μπροστα μου..

 

Εμένα το άκρως ανάποδο. Δεν με αφήνει με την καμία παναγία να κουευτώ. Της λέω θα το κάνω έτσι και μου λέει οτι θα είμαι σκατά και ΠΑΝΤΑ όταν κουρεύομαι μου λέει οτι της αρέσουν πάρα πολυ. Είχα αλογοουρά πρίν 1,5 χρόνο και μου έλεγε οιτ αν την κόψω θα με χωρίσει (και καλά) αλλα τώρα μου λέει οτι τελικά δεν συγκρίνομαι με το κοντό. Μάλλον δεν έχει εμπιστοσύνη στο γούστο μου αλλα απο ότι φαίνετια μια χαρά μου βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το άκρως ανάποδο. Δεν με αφήνει με την καμία παναγία να κουραυτώ και μου λέει οιτ θα είμαι σκατά και ΠΑΝΤΑ όταν κουρεύομαι μιυ λέει οτι της αρέσουν πάρα πολυ. Μάλλον δεν έχει εμπιστοσύνη στο γούστο μου αλλα απο ότι φαίνετια μια χαρά μου βγαίνει.

 

Να βγεις μονος σου με φιλους σε αφηνει ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ναι ρε. Για μουνόδουλο με έχεις κάνει. Επιβάλλεται να βγαίνουμε ξεχωριστά βράδυ μόνο με φίλους τουλάχιστον 1 φορά την βδομάδα. Για καφέ εννοείται παραπάνω απο μία. Αλλα αυτό είναι ψιλοάσχετο με αυτό που έγραψα πρίν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ναι ρε. Για μουνόδουλο με έχεις κάνει. Επιβάλλεται να βγαίνουμε ξεχωριστά βράδυ μόνο με φίλους τουλάχιστον 1 φορά την βδομάδα. Για καφέ εννοείται παραπάνω απο μία. Αλλα αυτό είναι ψιλοάσχετο με αυτό που έγραψα πρίν.

 

εχω ενα φιλο που χει χρονια σχεση φιλε

ποτε δεν βγαινει μονος του ομως ερχεται παντα μαζι

και η αλλη. Απο ενα σημειο και μετα κατανταει λιγο ανιαρό.

Αλλα τι να του πεις? οταν δεν το καταλαβαινει απο μονος του ενω ειναι έξυπνος

ή βλεπεις οτι τα χουν τοσο καιρο και η δικια του εχει κανει υπομονη και τον στρατο του

κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα φιλο που χει χρονια σχεση φιλε

ποτε δεν βγαινει μονος του ομως ερχεται παντα μαζι

και η αλλη. Απο ενα σημειο και μετα κατανταει λιγο ανιαρό.

Αλλα τι να του πεις? οταν δεν το καταλαβαινει απο μονος του ενω ειναι έξυπνος

ή βλεπεις οτι τα χουν τοσο καιρο και η δικια του εχει κανει υπομονη και τον στρατο του

κτλπ.

 

Εγω τελικά ξέκοψα με έναν πολυ καλό αλλα ΠΟΛΥΤΑ μουνόδουλο φίλο μου γιατι δεν το έβλεπα ποτέ μονο του. Αφού σκέψου είχε έρθει ο αδελφικός του φίλος που σπουδάζει εξωτερικό για μία μέρα ΑΘήνα και ήθελαν να τα πούν (γιατι είχε να το δεί κανα 4μηνο) και πήγε με την γκόμενα. Αυτοκόλλητοι. Εννοείται πως και μαζί μου ποτέ δεν ερχόταν μόνος μέχρι που σιγά σιγά το αραιώσαμε και τελικά το έκοψα εγώ εντελώς (το ξέκομα έγινε μετά απο 2 χρόνια έτσι, δεν ήμουν υπερβολικός).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τελικά ξέκοψα με έναν πολυ καλό αλλα ΠΟΛΥΤΑ μουνόδουλο φίλο μου γιατι δεν το έβλεπα ποτέ μονο του. Αφού σκέψου είχε έρθει ο αδελφικός του φίλος που σπουδάζει εξωτερικό για μία μέρα ΑΘήνα και ήθελαν να τα πούν (γιατι είχε να το δεί κανα 4μηνο) και πήγε με την γκόμενα. Αυτοκόλλητοι. Εννοείται πως και μαζί μου ποτέ δεν ερχόταν μόνος μέχρι που σιγά σιγά το αραιώσαμε και τελικά το έκοψα εγώ εντελώς (το ξέκομα έγινε μετά απο 2 χρόνια έτσι, δεν ήμουν υπερβολικός).

 

hahahahahhahaha

 

καλα ναι υπάρχουν και τέτοιοι. Αραγε αυτοι γιατι ειναι ετσι?

ειναι θεμα χαρακτηρα ή τους το επιβάλλει η γκόμενα? σε στυλ "κοιτα να δεις... θα βγαινουμε μαζι"

οποτε για να μην την χασουν το δεχονται. Αυτο ειναι κατι που οντως θα ειχα την περιέργεια

να το μαθω.

 

hahahaha εχει πολυ πλακα παντως. Να ξεκοψεις ειναι ακραιο. Απλα τον μαθαινεις και δεχεσαι

οτι ειναι ενας τυπος ο οποιος πανω απο την γκομενα δεν βάζει τιποτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hahahahahhahaha

 

καλα ναι υπάρχουν και τέτοιοι. Αραγε αυτοι γιατι ειναι ετσι?

ειναι θεμα χαρακτηρα ή τους το επιβάλλει η γκόμενα? σε στυλ "κοιτα να δεις... θα βγαινουμε μαζι"

οποτε για να μην την χασουν το δεχονται. Αυτο ειναι κατι που οντως θα ειχα την περιέργεια

να το μαθω.

 

hahahaha εχει πολυ πλακα παντως. Να ξεκοψεις ειναι ακραιο. Απλα τον μαθαινεις και δεχεσαι

οτι ειναι ενας τυπος ο οποιος πανω απο την γκομενα δεν βάζει τιποτα .

 

Ρε ξέρει τι. Όταν είμασταν μικρά πότε με την και πότε με την άλλη. Δεν στεριώναμε κάπου και περνάγαμε πολυ καλά. Μετά που αρχίσανε τα σοβαρά, λέω μία φάση είναι θα του περάσει. Αυτή η φάση κράτησε 3 χρόνια. Μετά χωρίζει και λέω επιτέλους θα θυμηθούμε τις παλιές καλές εποχές, βρίσκει άλλη και κάνει τα ίδια και χειρότερα. Οπότε λέω οτι δεν φταίνε οι κοπέλες αλλα οτι απλά είναι μουνόδουλος. Και αυτό όπως σου είπα δεν το έκανε μόνο με εμένα αλλα ακόμα και με τον κολλητό του και με τους πάντες. Οπότε σιγά σιγά αποξενωθήκαμε (γιατι δεν έχεις την ίδια επαφή όταν είναι ένα τρίτον πάντα στην μέση) και ξεκόψα.

 

Ε μωρέ δε τέτοιες περιπτώσεις δεν φταίνε οι γυναίκες αλλα ο μαλ@ κας ο άλλος. Ε όταν θα χωρίσει και θα είναι μόνο του θα κταλάβει αλλα δεν τον φοβάμε θα βρεί άλλη να κολλήσει.

 

Η μουνοδουλίαση είναι απο τις χειρότερες αντρικές ασθένειες. Και το ανάποδο έτσι.

Παλιότερα λιώναμε κάθε βράδυ με μία κοπελιά και όταν βρήκε γκόμενο αυτός γκρίνιαζε "Και είναι αργά, και έχω διάβασμα αύριο, και τι ώρες είναι αυτές που βγαίνεται, πάμε πριν κλείσει το μετρό" Ε έχω να την δώ κανα 2χρονο. Όταν βγαίνω εγώ εκείνη πάει για νανάκια με τον γκομενούκο της. Άντε γειά ρε, δηλαδή αν κάνουμε έτσι απο τα 22 μετά τι θα κάνουμε. Αν και εγώ δεν πρόκειται να κόψω ποτέ τις τσάρκες με τα φιλαράκια. Δεν κόβονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ξέρει τι. Όταν είμασταν μικρά πότε με την και πότε με την άλλη. Δεν στεριώναμε κάπου και περνάγαμε πολυ καλά. Μετά που αρχίσανε τα σοβαρά, λέω μία φάση είναι θα του περάσει. Αυτή η φάση κράτησε 3 χρόνια. Μετά χωρίζει και λέω επιτέλους θα θυμηθούμε τις παλιές καλές εποχές, βρίσκει άλλη και κάνει τα ίδια και χειρότερα. Οπότε λέω οτι δεν φταίνε οι κοπέλες αλλα οτι απλά είναι μουνόδουλος. Και αυτό όπως σου είπα δεν το έκανε μόνο με εμένα αλλα ακόμα και με τον κολλητό του και με τους πάντες. Οπότε σιγά σιγά αποξενωθήκαμε (γιατι δεν έχεις την ίδια επαφή όταν είναι ένα τρίτον πάντα στην μέση) και ξεκόψα.

 

Ε μωρέ δε τέτοιες περιπτώσεις δεν φταίνε οι γυναίκες αλλα ο μαλ@ κας ο άλλος. Ε όταν θα χωρίσει και θα είναι μόνο του θα κταλάβει αλλα δεν τον φοβάμε θα βρεί άλλη να κολλήσει.

 

Η μουνοδουλίαση είναι απο τις χειρότερες αντρικές ασθένειες. Και το ανάποδο έτσι.

Παλιότερα λιώναμε κάθε βράδυ με μία κοπελιά και όταν βρήκε γκόμενο αυτός γκρίνιαζε "Και είναι αργά, και έχω διάβασμα αύριο, και τι ώρες είναι αυτές που βγαίνεται, πάμε πριν κλείσει το μετρό" Ε έχω να την δώ κανα 2χρονο. Όταν βγαίνω εγώ εκείνη πάει για νανάκια με τον γκομενούκο της. Άντε γειά ρε, δηλαδή αν κάνουμε έτσι απο τα 22 μετά τι θα κάνουμε. Αν και εγώ δεν πρόκειται να κόψω ποτέ τις τσάρκες με τα φιλαράκια. Δεν κόβονται....

 

Kαι εγω εν τελει αυτο πιστευω φιλε. Οτι δεν φταινε οι γκομενες σε αυτα.

Αν ο αλλος ειναι τέτοιος αυτο απο μονο του ειναι αρκετο. Παντως να ξεκοψεις

δεν ειναι λυση πιστευω . Αλλωστε και μονοι σας να βγειτε τι νεα νομιζεις οτι

μπορει να σου πει φιλε? :D Οτι βρηκε παρανομο αίσθημα? σιγα μην τον αφηνε η αλλη χαχαχαχχαα

οποτε δεν ειναι και λογος αυτος να ξεκοψεις εξαρχης.

 

Απο την αλλη και μεταξυ μας αν ο αλλος εχει βρει γκομενα και περνανε καλα και εχει δεσει το γλυκο

δεν ειναι και υποχρεωμενος να ρχετε μαζι σου τσαρκες αν εσυ δεν καταφερες ακομη να βρεις κατι αναλογο. Απλα εγω ειπα πως ειναι ανιαρο αν συνεχεια ερχεται με την αλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει αυτό που λές. Κι εγώ 4 χρόνια είμαι με την κοπέλα και την υπεραγαπάω (και πιστεύω οτι η σχέση μου είναι πολυ πιο υγιείς πο την δικιά του) και ο κολλητός μου 3 χρόνια με την δικιά του. Και ένας άλλος πολυ καλός φίλος μου ένα χρόνο και κάτι. Αλλα αυτό σου λέω. Δεν παίζει ρόλο αν είσαι ή όχι σε καλή σχέση, σημασία έχει το πώς βλέπεις τα πράγματα. Αν κάνεις την σχέση θρησκεία και φοράς παροπίδες και προχωράς σαν το ζώο, τότε κακό του κεφαλιού σου, απλα θα μείνει μόνο σου (απο άποψη φίλων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...