Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι μωρέ αλλα άμα το έκανε θα έλεγα να περιμένει και θα του έφερνα ένα σφουγγάρι και λίγο σαπουνάκι. Ααα και τι σκούπα γιατι η στάχτη μέσα στο αμάξι είναι απίστευτη. Ρε γαμώτο μόνο αυτό με ενοχλεί, πολυ στάχτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς

 

Δεν υπάρχει περίπτωση σε έργο. Αν συμβεί θα συμβεί στο Online Gaming μου. Απλά δεν ανοίγω.

 

Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν

 

...

 

Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ

 

Υπάρχουν ακόμα τηλεοράσεις;

 

Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου

 

Όταν ήμουν μικρή ήμουν σε ένα δωματιάκι για χρόνια και έπαιζα τα ηλεκτρονικά μου, ενώ οι φίλοι του +15 χρόνια μεγαλύτερου αδερφού μου γυρνούσαν χώρτα. Έχω συνηθίσει τον καπνό σαν να είναι ατμόσφαιρα. Proud Αθηναία, που πάει το καλοκαίρι σε πλάτανους και ρυάκια και κουβαλάει και μάσκα μαζί της γιατί την πιάνει πονοκέφαλος. (Γι'αυτό και έχω λασκάρει γενικά, σωστά;)

 

Οι ενοχλητικοί στο σινεμά

 

Είμαι η επικεφαλής τους.

 

Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών

 

Και που να σε φέρει ο δρόμος σου σε εμένα, και να μην είσαι σπίρτο στην οδήγηση.

 

Οι Ολυμπιακοί

Οι βάζελοι

Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)

 

Δεν κάνω παρέα με τέτοια άτομα.

 

Άλλο (διευκρινήστε)

 

Όταν δεν ξέρω τι να κάνω μέχρι το Σαββατόβραδο, και χάνω το χρόνο και τη ζωή μου σε ανούσια Θρεντ. =(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν η ερώτηση είναι απλή, σαφής, κατανοητή, αλλά πρέπει να το υπεραναλύσεις ρε γαμώτο, δε γίνεται αλλιώς.

Βλέπε απάντηση άνωθεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν η ερώτηση είναι απλή, σαφής, κατανοητή, αλλά πρέπει να το υπεραναλύσεις ρε γαμώτο, δε γίνεται αλλιώς.

Βλέπε απάντηση άνωθεν.

 

Πάνω σε αυτό που λές αλλα στο ανάποδο. Όταν κάποιος πάει να σου εξηγήσει κάτι αλλα το αναλύει τοσο πολυ που ε΄συ νομίζεις οτι σε περνάει για ηλίθιο. Του στύλ να σου μάθει ένα παιχνίδι στα χαρτιά και να κάνει κανα μισάωρο και να θές να τον πνίξεις. Το 2 μαζί με το δύο μας κάνουν ένα ζευγάρι. Ένα ζευγάρι 4-4 είναι πιο δυνα,......αααααααααααααααααα τέλειωνε, έχω ξαναπαίξει χαρτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ανθρωποι που εχουν απαντηση για ολα ειναι ξερολες. Εγω δεν γνωριζω πολλα πραγματα. Οι ανθρωποι που απαντουν γρηγορα ειναι απλως πιο ετοιμολογοι απο εσενα. Thats all. Και ηρεμησε, θα παθεις τπτ.

 

Άλλο το να είσαι ετοιμόλογος (καλή ώρα εγώ.), και άλλο κόπανος.:]

 

Ηταν αγενής φίλε? Για αυτο σε νευρίασε? :D

για αυτο εισαι αποτομος μαζι της? / του?

 

Δεν νευριάζω φίλος, ξέρω πόσο ηλίθιοι είναι μερικοί πίσω από τα μόνιτορ τους και παραδέχομαι αυτήν την αναπηρία τους.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο το να είσαι ετοιμόλογος (καλή ώρα εγώ.), και άλλο κόπανος.:]

 

 

 

Δεν νευριάζω φίλος, ξέρω πόσο ηλίθιοι είναι μερικοί πίσω από τα μόνιτορ τους και παραδέχομαι αυτήν την αναπηρία τους.;)

Πρωτον μην κλεβεις αυτα που λεω. δευτερον εχεις βαλει το καλη ωρα εγω πισω απο λαθος προταση. Τι ετοιμολογος; τρεις ωρες εκανες να απαντησεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον μην κλεβεις αυτα που λεω. δευτερον εχεις βαλει το καλη ωρα εγω πισω απο λαθος προταση. Τι ετοιμολογος; τρεις ωρες εκανες να απαντησεις..

 

Ξέρεις, έχω και ζωή «εκεί έξω», εξυπνάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις, έχω και ζωή «εκεί έξω», εξυπνάκια.

 

Εμένα πάντως αυτό με εκνευρίζει. Όταν οι άλλοι στα φόρουμ υποθέτουν πράγματα για το πως ζω τη ζωή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τι γλυκουλια που στε οταν μαλωνετε .... :wub:

 

Ον τοπικ τελευταια με εκνευριζει παρα πολυ το να αργει πολυ το ιντερνετ ή να κοβεται εστω και για 2 λεπτα. 1st world problems.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άλλο (διευκρινήστε)

 

Όταν δεν ξέρω τι να κάνω μέχρι το Σαββατόβραδο, και χάνω το χρόνο και τη ζωή μου σε ανούσια Θρεντ. =(

 

 

Βλέπε απάντηση άνωθεν.

 

Δε καταλαβαίνω.. Τα καλά νέα όμως τα άκουσες; Έφτασε το Σαβ/δο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...