Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

- οι πωλήτριες σούπερ μάρκετ που σχολιάζουν τα ψώνια σου στο ταμείο (θετικά ή αρνητικά)

- τα μαχαιροπήρουνα/πιάτα/ποτήρια που πωλούνται σε τετράδες

 

(σημερινές αναλαμπές)

 

Παρε καποτες XL την επομενη φορα να δουμε τι θα λενε.

Και μια βαζελινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nα μιλάει κανείς κοντά στο πρόσωπό μου!!!!

 

 

Kαι να φτύνει

 

εμένα μου τη σπάει όταν με φτύνουν πάνω στα χείλια..

 

και για να μην προσβάλλω τον άλλον δε σκουπίζομαι, κάθομαι και το νιώθω, κι αντι να ακούω τί μου λέει σκέφτομαι πότε θα μπορέσω επιτέλους να σκουπιστώ κι αν αυτός από την απόσταση που είναι μπορεί να δει ότι μεχει φτύσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι να φτύνει

 

εμένα μου τη σπάει όταν με φτύνουν πάνω στα χείλια..

 

και για να μην προσβάλλω τον άλλον δε σκουπίζομαι, κάθομαι και το νιώθω, κι αντι να ακούω τί μου λέει σκέφτομαι πότε θα μπορέσω επιτέλους να σκουπιστώ κι αν αυτός από την απόσταση που είναι μπορεί να δει ότι μεχει φτύσει...

 

Προσποιήσου ότι σου ήρθε φτάρνισμα και βάζεις και τα δύο χέρια στο στόμα, όχι απλά το ένα.

 

Ευκολάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου τη δινει που νομιζουν μερικοι εργοδοτες οτι οταν κανεις πρακτικη σε αυτους εισαι το σκυλακι για ολα..

 

Και σαν μην φτανει αυτο ουτε ενα απλο ευχαριστω δεν ακους ..μην πω οτι ουτε ευρω δεν εχω δει εδω και 4 μηνες..σε εταιρια που εχει ακομα δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζουν αυτοί που ασχολούνται με πάρα πολλά πράγματα.. Και δουλειά και σχέση και γυμναστήριο και 2η/3η γλώσσα και "αυτή την περίοδο διαβάζω αυτό το βιβλίο/ασχολούμαι με το τάδε χόμπυ".. Σώπα ρε φίλε, πότε τα προλαβαίνεις όλα?? Δε λέω, υπάρχουν δραστήρια άτομα αλλά με εκνερίζει να λένε συνέχεια με τι ασχολούνται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζουν αυτοί που ασχολούνται με πάρα πολλά πράγματα.. Και δουλειά και σχέση και γυμναστήριο και 2η/3η γλώσσα και "αυτή την περίοδο διαβάζω αυτό το βιβλίο/ασχολούμαι με το τάδε χόμπυ".. Σώπα ρε φίλε, πότε τα προλαβαίνεις όλα?? Δε λέω, υπάρχουν δραστήρια άτομα αλλά με εκνερίζει να λένε συνέχεια με τι ασχολούνται..

 

να μην ρωταγες

ή

να μιλαγες περισσοτερο για να μην μιλανε αυτοι τοσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...