Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με ενοχλει που νομιζουν οτι μπορουν να με κοροιδεψουν..

 

Με εκνευριζει που οταν ζηταω να κανω κατι με την κοπελα μου και μου λεει σημερα βαριεμαι ή καλυτερα να μεινουμε σπιτι..Και οταν ειναι να βγει με τις φιλες της για να κανει το ιδιο δεν βαρειται...

 

(Μαλλον λεω να ανοιξω τα πανια μου, για αλλο νησι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με εκνευρίζουν τα άτομα που, ενώ τρώτε μαζί το ίδιο φαγητό (π.χ. μια κατσαρόλα μπάμιες) , βρίσκουν στο πιάτο τους ένα σοβαρό ψεγάδι του φαγητού γενικότερα (π.χ. μια κατσαρίδα μέσα), ΔΕΝ το λένε, ΔΕΝ τρώνε το φαγητό τους και μετά όταν όλοι οι υπόλοιποι έχουν φάει, ξαφνικά λένε "πωπω το φαγητό είχε μια κατσαρίδα μέσα" σαν να μην τρέχει τίποτα.

 

Είμαι πολύ εκνευρισμένος γιατί συνέβη πριν από λίγο. Βγάζει η άλλη τις πατάτες από το γύρο, δεν τις τρώει, δεν λέει τίποτα, εγώ τρώω όλες τις δικές μου (χωρίς να πάρω πρέφα κάτι ύποπτο γιατί πεινούσα) και μετά αφού φάγαμε γυρίζει και μου λέει "πωπω οι πατάτες ήταν πολύ χάλια, μύριζαν φυτοφάρμακο". Και όταν της εξήγησα οτι αυτό που κάνει είναι διπλή μέγιστη μαλακία (γιατι 1. δεν ειδοποιεί έγκαιρα για κάτι σημαντικό που παρατήρησε (δηλητήριο στο φαί), 2. το λέει όταν πλέον είναι αργά και δεν έχει νόημα, γαμώντας μου το υπόλοιπο βράδι και βάζοντάς με στο τριπάκι να περιμένω αν και πότε θα σκάσει το κόψιμο από το φυτοφάρμακο) μου απαντάει με μια απάθεια "έλα μωρέ τώρα ο,τι είναι να γίνει, θα γίνει".

 

Δηλαδή πόσες μπουκετοσφαλιάρες της αξίζουν ξερωγώ ας πούμε;

 

καμια

 

απλως φυτεψετηνα στον τοιχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1.με ενοχλει το πρωινο ξυπνημα

2.με ενοχλει το ψοφοκρυο που κανει το πρωι

3.με ενοχλει που οι πατουσες μου ειναι μονιμως κρυες τον χειμωνα

4.με ενοχλει που η πολλη ζεστη απο το aircondition μου φερνει υπνηλια και βαριεμαι να ψαχνω το κοντρολ για να το χαμηλωσω και τελικα κοιμαμαι

5.με ενοχλει που ξεχναω το φως ανοιχτο ολο το βραδυ και μολις το αντιλαμβανομαι λεω <<οχι ρε γαμοτο.....πλι μλκια εκανα...>>

6.με ενοχλει που ο ταχυδρομος μου αφηνει συστημενα και πρεπει να περιμενω μια μερα για να παω στο ταχυδρομιο και να μαθω τι ειναι.

7.με ενοχλει που υπαρχουν περιοδοι που δεν προλαβαινω να κλασ...και περιοδοι απολυτης βαρεμαρας..κατι ενδιαμεσο ποτε ρε γαμωτο...

8.με ενοχλει που μλκιζομαι στα φορουμ και στα ιντερνετια και δεν αξιοποιω το χρονο μου καλυτερα.

9.με ενοχλει που δεν εχω μεσο για να βολευτω επιτελους σε καποια σταθερη δουλεια

10.με ενοχλουν τα κουνουπια το καλοκαιρι που κανουν ζζζζζζζ το βραδυ μεσα στα αυτια μου και βαριεμαι να ψαξω να τα μαμησω...

11.με ενοχλει η αδιαφορια προς τον συνανθρωπο πχ.καποιος πεφτει στον δρομο και πολλοι τον προσπερνουν σαν να ηταν σκουπιδι

12.με ενοχλει που οι περισσοτεροι οδηγοι(95%) δεν σταματανε για να περασει ο πεζος τον δρομο.ουστ κωλοελληνα...

13.με ενοχλουν τα ντελιβερι οταν εμφανιζονται σαν σφηνα μπροστα μου οταν οδηγω

14.με ενοχλει οταν αργουν οι ντελιβεραδες την παραγγελια πανω απο 15 λεπτα.την να το κανω bro μετα απο μια ωρα το βρωμικο...αντε γεια

15.με ενοχλουν που στα λεωφορεια πολλοι βαζουν ακουστικα handsfree και ακουν ραδιοφωνο-μουσικη....και απομονονται ετσι απο τον εξω κοσμο...αντε ρε φλωρια...

16.με ενοχλει που ο γειτονας μου ακομα και τωρα θα ψηφιζε CENSORED και χειροκροταει οταν βλεπει τον CENSORED στην τηλεοραση

17.με ενοχλει οσοι θα ψηφισουν CENSORED και CENSORED στις επομενες εκλογες...ουστ γιδοπροβατα...

18.με ενοχλει οσοι στολιζουν το σπιτι τους και τα μαγαζια τους με χρισουγεννιατικα απο τωρα πανω δηλ. απο ενα μηνα πριν απο τα χριστουγεννα...

19.με ενοχλουν κατι χριστουγεννιατικα λαμπακια που βγαζουν οι γειτονες στα μπαλκονια

και κανουν μελωδιες οπως<<του ρου ρου ρου, του ρου ρου ρου, του του του του του του τουτου...>> μερα-νυχτα επι ενα μηνα και...ελεος...εγω τι χρωσταω....

20.με ενοχλει που η μενεγακη πηγε στην μεσημεριανη ζωνη και τωρα θα πρεπει να βλεπω την φατσα της τα μεσημερια οταν κανω ζαππινγκ..οχι αλλο καρβουνο...

21.με ενοχλει που σε καθε δουλεια παντα θα υπαρχει και ενας ρουφιανος-γλυφτης-καλοθελητης που δινει αναφορα στο αφεντικο ακομα και τι ωρα κλαν...

22.με ενοχλει η μοναξια (οταν δεν την επιλεγω...)

23.με ενοχλει οταν παιρνω λανθασμενες αποφασεις ....

24.με ενοχλει που μερικες στιγμες γινομαι και εγω κωλοπαιδο-μλκας και βγαζω κακιες και στεναχωρω αγαπημενα μου προσωπα(κατα βαθος σας αγαπαω ρε...)

25.με ενοχλει η γκομενα που μου κωλοτριβεται αλλα τελικα δεν μου καθεται..

26.με ενοχλει που δεν μαμησα καποιες γκομενες στην ολη γκομενικη μου ζωη..τι μαλακας ημουν...

25.με ενοχλει που καθομαι στον μπροστα στο λαπτοπ 06.06 το πρωι επειδη ξυπνησα απο εναν εφιαλτη...ας στο διαολο βραδιατικα...αντε να ξανακοιμηθω τωρα...

 

 

 

To 12 k to 13 έρχονται σε αντίθεση με το 14 παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά με εκνευρίζει το γεγονός όταν χρησιμοποιώ τα μέσα, και σε γεμάτο βαγόνι, λεωφορείο κλπ κλπ να είμαι ο μόνος με ακουστικά και να ακούω μουσική και να σκουντάνε εμένα να με ρωτήσουν διάφορα...!

 

Από την άλλη άκρη έρχονται μερικές φορές >_>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

To 12 k to 13 έρχονται σε αντίθεση με το 14 παντως.

δηλαδη για να φερει ο ντελιβερας το φαι στην ωρα του πρεπει να περασει με κοκκινο και να πατησει κανα πεζο?

φυσικα δε φταιει αυτος,φταιει το αφεντικο που καλυπτει με το μαγαζι του 10τετραγωνικα χιλιομετρα για παραγγελιες και εχει 2 ατομα γι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα βαση οι ντελιβεραδες δουλευουν με μεγάλη πιεση για παραδοση παραγγελιων στον ελάχιστο χρόνο, λίγο να αργησει να ετοιμαστει η παραγγελία, να φτιάξει διαδρομη, να ετοιμάσει τα ρεστα, λίγο να μπλέξει σε κίνηση ή οτιδήποτε αλλο πρεπει να πετάξει για να τη φέρει γρήγορα και ζεστη.. Κατα βαση οι καταστηματάρχες φταινε αλλά και οι ιδιοι δεν ειναι άμοιροι των ευθυνων τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό εγώ πάω και τα παίρνω ο ίδιος. Σαχλαμαρίζω και με τις αλβανιάρες που δουλεύουν στο γυράδικο, έτσι τονώνεται και ο ανδρισμός μου και τρώω και πιο γρήγορα και πιο καλά γιατί με προσέχουν και μου βάζουν το καλό κρέας όχι το γκαγκανιασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει αφάνταστα στα Μέσα Μεταφοράς που όταν ανοίγουν οι πόρτες σε στάση οι απ' έξω σκέκονται ΑΚΡΙΒΩΣ μπροστά στην πόρτα και ορμούν μέσα σαν λιμασμένοι, χωρίς να δώσουν τον ελάχιστο χρόνο στους μέσα να κατέβουν. Συχνότατα γίνονται ομηρικοί καβγάδες μεταξύ των επιβατών.

Ένδειξη του πολιτιστικού και πνευματικού επιπέδου του λαού αυτού του δύσμοιρου τόπου!

Κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζουν οι φαρμακοποιοί που έχουν γίνει έμποροι και το μόνο που κάνουν είναι να λειτουργούν ένα ειδικό κατάστημα λιανικής χωρίς να έχουν παρασκευάσει ποτέ κάτι που ζητείται από συνταγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 18 πάντως δεν στέκει. Πολλοί ψωνίζουν για τα μαγαζιά τους από το Νοέμβριο για να πουλήσουν τα χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γυναίκες που όταν βρέχει και έχοντας ομπρέλα περπατάνε αποκλειστικά κάτω από τα υπόστεγα. Ρε όρνεο εγώ που δεν έχω ομπρέλα χρειάζομαι τα υπόστεγα και όχι εσύ που έχεις ομπρέλα. Ζώο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζουν οι άσχετοι πωλητές που ακόμα και να τους ζητάς κάτι που ξέρεις ότι υπάρχει, αυτοί αν δε το έχουν θα σου πουν με σιγουριά "δε βγαίνει σε τέτοιο αυτό".. Να είχα laptop εκείνη την ώρα να τους τρίψω την σελίδα που το έχει στη μούρη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...