Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με εκνευρίζει να βλέπω οδηγούς ΙΧ να μιλάνε στο κινητό με άνεση λες και πίνουν καφεδάκι και όποιον πάρει ο χάρος.

Στα πλαίσια επίσης κάφρικης ελληνικής οδηγικής συμπεριφοράς, με εξοργίζουν κάποιοι τύποι (κουτάκηδες) που απλά αρνούνται να δουν τις μηχανές στο δρόμο. Ακόμη και μετά από τόσες στραβές, ενώ ξέρουν πόσο εύκολο είναι να γίνει λαλακία, οχι, τα δίτροχα είναι για αυτούς "αόρατες νεραϊδικές οντότητες που φήμες λένε οτί..."

Με εκνευρίζουν οι άνθρωποι που στέκονται στις πόρτες των λεωφορείων σαν φρουροί ενώ δεν κατεβαίνουν σε καμία στάση και επίσης αυτοί που ανεβαίνουν χωρίς να περιμένουν να κατέβουν οι υπόλοιποι.

Με εκνευρίζουν οι παντογνώστες, οι "διαφωτιστές", οι άνθρωποι που επικρίνουν τα πάντα και τους πάντες χωρίς να κοιτούν και τη δική τους καμπουρίτσα καθόλου.

Με εκνευρίζουν οι πέφτουλες οδηγοί ταξί. Ειδικά αυτοί που αφήνουν και το νύχι από το μικρό δαχτυλάκι μακρύ.

Κάθε είδους αγένεια, γαιδουριά, θράσος, ειδικά όταν αυτή/ος έχει εισπράξει πολύ διαφορετική συμπεριφορά από εμένα.

Τέλος, με εκνευρίζουν αφάνταστα όταν ο υδραυλικός/μαστόρια κτλ. μπαίνουν στο σπίτι αλλά ποτέ δεν κλείνουν την πόρτα πίσω τους, ακόμα και όταν δεν χρειάζεται να μπαινοβγαίνουν. Και μετά, αν δεν το πάρω χαμπάρι εγκαίρως, κυνηγάω τα γατιά σε όλη την πολυκατοικία....

Εννοείται αυτό που σπάει όλα τα ρεκορ είναι κάποιος να μασάει παξιμάδι ή παστέλι ή κάτι αντίστοιχο την ώρα που θέλω να κοιμηθώ και ακούγεται ακόμη και από το διπλανό δωμάτιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και ξέρεις ε, δεν έχω ΙΧ, στο ταξί μέσα όλα αυτά. Και άμα μπει και κάνα καλό, της κάνω και μπάσιμο ενώ κλείνω τη βέσπα απ' τα αριστερά.

της κλεινεις το ματι και αναρωτιεται η γκομενα, μου την πεφτει τωρα η απλα ξυνει το αυτι του με το μικρο το δακτυλο με το νυχι που αφηνει μακρυ εδω και 2 μηνες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζουν οι γκόμενες σε μηχανές που με επαναφέρουν στην πραγματικότητα ενώ μιλάω στο κινητό οδηγώντας.

 

Με εκνευρίζουν οι γλυκείς laugh.gif moderators που μου θυμίζουν οτί υπάρχουν και άντρες με στοιχειώδη αίσθηση του χιούμορ.

Μπα, θα χωρίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκνευρίζομαι με τον εαυτό μου όταν δεν έχω όρεξη να κάνω πράγματα που θέλω να κάνω.

 

Σε νιώθω.

 

Η λύση φαίνεται να είναι το καταναγκαστικό πρόγραμμα και η δημιουργία κατάλληλων συνθηκών (ακόμη κι αν χρειάζεται πχ να φεύγεις από το σπίτι χωρίς ιδιαίτερο λόγο). Τις τελευταίες εβδομάδες φαίνεται να πιάνει. Ελπίζω και σε συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκατά στους βρωμοαστούς που, Σάββατο μεσημέρι, αντί να πάρουν τα μούλικά τους να τα πάνε μια βόλτα, κάθονται μέσα και αλληλογαμοσταυρίζονται ουρλιάζοντας με τη δικαιολογία οτι "δεν έχουμε λεφτά να πάμε βόλτα". Πάρτα ρε μαλάκα και πηγαίνετε να περπατήσετε στο πεδίο του Άρεως, στην Αρεοπαγίτου, στο Ζάππειο, στον εθνικό κήπο να ταίσετε τις πάπιες. Τζάμπα είναι. Γαμημένε καταναλωτή αστέ, δούλε του χρήματος, που η σαββατιάτικη οικογενειακή βόλτα σου ήταν στο καρφούρ και στο τζάμπο και η διασκέδαση το διακοσάευρο που έσταζες αγοράζοντας μαλακίες, που ξέχασες να ζείς και τώρα που σου κόψαν το τσιτσί έπαθες παράκρουση και τρέχεις δεξιά κι αριστερά όπως το κοτόπουλο που του κόψαν το κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μαρινος που χανει τον μιραλας στο σπριντ και τρωει γκολ η παναθα απ τη σεντρα που εβγαλε. :mad:

Α ρε μαρινε γατακι, δεν κανεις.

 

Με εκνευρίζει όταν πάω για χοντρό και έχει τελειώσει το χαρτί!!

 

 

godm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευρίζει οταν κατι ανύπαρκτα τυπακια,μου λενε "ΡΕ" κερδίζουν ενα 6μηνο στο κατ,ευκολα.

 

 

 

 

Επισης με εκνευρίζει να βλέπω άτομα δίχως ίχνος αυτοσεβασμού,εκει μου βγαίνει ο σαδισμός....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.με ενοχλει το πρωινο ξυπνημα

2.με ενοχλει το ψοφοκρυο που κανει το πρωι

3.με ενοχλει που οι πατουσες μου ειναι μονιμως κρυες τον χειμωνα

4.με ενοχλει που η πολλη ζεστη απο το aircondition μου φερνει υπνηλια και βαριεμαι να ψαχνω το κοντρολ για να το χαμηλωσω και τελικα κοιμαμαι

5.με ενοχλει που ξεχναω το φως ανοιχτο ολο το βραδυ και μολις το αντιλαμβανομαι λεω <<οχι ρε γαμοτο.....πλι μλκια εκανα...>>

6.με ενοχλει που ο ταχυδρομος μου αφηνει συστημενα και πρεπει να περιμενω μια μερα για να παω στο ταχυδρομιο και να μαθω τι ειναι.

7.με ενοχλει που υπαρχουν περιοδοι που δεν προλαβαινω να κλασ...και περιοδοι απολυτης βαρεμαρας..κατι ενδιαμεσο ποτε ρε γαμωτο...

8.με ενοχλει που μλκιζομαι στα φορουμ και στα ιντερνετια και δεν αξιοποιω το χρονο μου καλυτερα.

9.με ενοχλει που δεν εχω μεσο για να βολευτω επιτελους σε καποια σταθερη δουλεια

10.με ενοχλουν τα κουνουπια το καλοκαιρι που κανουν ζζζζζζζ το βραδυ μεσα στα αυτια μου και βαριεμαι να ψαξω να τα μαμησω...

11.με ενοχλει η αδιαφορια προς τον συνανθρωπο πχ.καποιος πεφτει στον δρομο και πολλοι τον προσπερνουν σαν να ηταν σκουπιδι

12.με ενοχλει που οι περισσοτεροι οδηγοι(95%) δεν σταματανε για να περασει ο πεζος τον δρομο.ουστ κωλοελληνα...

13.με ενοχλουν τα ντελιβερι οταν εμφανιζονται σαν σφηνα μπροστα μου οταν οδηγω

14.με ενοχλει οταν αργουν οι ντελιβεραδες την παραγγελια πανω απο 15 λεπτα.την να το κανω bro μετα απο μια ωρα το βρωμικο...αντε γεια

15.με ενοχλουν που στα λεωφορεια πολλοι βαζουν ακουστικα handsfree και ακουν ραδιοφωνο-μουσικη....και απομονονται ετσι απο τον εξω κοσμο...αντε ρε φλωρια...

16.με ενοχλει που ο γειτονας μου ακομα και τωρα θα ψηφιζε CENSORED και χειροκροταει οταν βλεπει τον CENSORED στην τηλεοραση

17.με ενοχλει οσοι θα ψηφισουν CENSORED και CENSORED στις επομενες εκλογες...ουστ γιδοπροβατα...

18.με ενοχλει οσοι στολιζουν το σπιτι τους και τα μαγαζια τους με χρισουγεννιατικα απο τωρα πανω δηλ. απο ενα μηνα πριν απο τα χριστουγεννα...

19.με ενοχλουν κατι χριστουγεννιατικα λαμπακια που βγαζουν οι γειτονες στα μπαλκονια

και κανουν μελωδιες οπως<<του ρου ρου ρου, του ρου ρου ρου, του του του του του του τουτου...>> μερα-νυχτα επι ενα μηνα και...ελεος...εγω τι χρωσταω....

20.με ενοχλει που η μενεγακη πηγε στην μεσημεριανη ζωνη και τωρα θα πρεπει να βλεπω την φατσα της τα μεσημερια οταν κανω ζαππινγκ..οχι αλλο καρβουνο...

21.με ενοχλει που σε καθε δουλεια παντα θα υπαρχει και ενας ρουφιανος-γλυφτης-καλοθελητης που δινει αναφορα στο αφεντικο ακομα και τι ωρα κλαν...

22.με ενοχλει η μοναξια (οταν δεν την επιλεγω...)

23.με ενοχλει οταν παιρνω λανθασμενες αποφασεις ....

24.με ενοχλει που μερικες στιγμες γινομαι και εγω κωλοπαιδο-μλκας και βγαζω κακιες και στεναχωρω αγαπημενα μου προσωπα(κατα βαθος σας αγαπαω ρε...)

25.με ενοχλει η γκομενα που μου κωλοτριβεται αλλα τελικα δεν μου καθεται..

26.με ενοχλει που δεν μαμησα καποιες γκομενες στην ολη γκομενικη μου ζωη..τι μαλακας ημουν...

25.με ενοχλει που καθομαι στον μπροστα στο λαπτοπ 06.06 το πρωι επειδη ξυπνησα απο εναν εφιαλτη...ας στο διαολο βραδιατικα...αντε να ξανακοιμηθω τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...