Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1.Οταν ο αλλος μου πουλαει τρελα οτι και καλα δεν καταλαβαινει το λαθος του.

2.Οι μεγαλοαπατεωνες που ειναι γνωστοι στο κοινο και την βγαζουν παντα λαδι.

3.Οταν βγαινεις με παρεα και καθεστε και αρχιζουν αρκετοι/τες να στελνουν μνμτα συνεχεια με αποτελεσμα να χανεται η αμεσοτητα της συζητησης , να μην πιανουν αρκετα λογω αυτου και αν τους το πεις σου τη λενε και απο πανω ,αν ηθελες να στελνεις ολο το βραδυ μηνυματα ας καθοσουν σπιτι στην τελικη τι ηρθες.

4.Επισης με εκνευριζει στο λεωφορειο το καλοκαιρι που μπαινουν αρκετοι που εχουν καιρο να κανουν μπανιο και βρωμανε σκατα οχι επειδη ιδρωνουν αλλα επειδη ειναι βρωμικοι .

5.Στις καφετεριες που καθομαι και ο καπνος απο τσιγαρα ερχεται πανω μου.

6.Επισης αλλο που μου ηρθε καποια αδεσποτα που την εχουν δει ειναι η περιοχη μου και με το που περασεις απο τη γειτονια τους σε κυκλωνουν και το παιζουν αγριοι αλλα αμα πας να τους ριξεις καμια κλωτσια τρεχουνε.Σταματαω γιατι ισως γραψω πολλα :devil: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ο αλλος μου πουλαει τρελα οτι και καλα δεν καταλαβαινει το λαθος του. Οι μεγαλοαπατεωνες που ειναι γνωστοι στο κοινο και την βγαζουν παντα λαδι, οταν βγαινεις με παρεα και καθεστε και αρχιζουν αρκετοι/τες να στελνουν μνμτα συνεχεια με αποτελεσμα να χανεται η αμεσοτητα της συζητησης , να μην πιανουν αρκετα λογω αυτου και αν τους το πεις σου τη λενε και απο πανω ,αν ηθελες να στελνεις ολο το βραδυ μηνυματα ας καθοσουν σπιτι στην τελικη τι ηρθες. Επισης με εκνευριζει στο λεωφορειο το καλοκαιρι που μπαινουν αρκετοι που εχουν καιρο να κανουν μπανιο και βρωμανε σκατα οχι επειδη ιδρωνουν αλλα επειδη ειναι βρωμικοι και στις καφετεριες που καθομαι και ο καπνος απο τσιγαρα ερχεται πανω μου. Επισης αλλο που μου ηρθε καποια αδεσποτα που την εχουν δει ειναι η περιοχη μου και με το που περασεις απο τη γειτονια τους σε κυκλωνουν και το παιζουν αγριοι αλλα αμα πας να τους ριξεις καμια κλωτσια τρεχουνε.Σταματαω γιατι ισως γραψω πολλα μ' εκνευρίζουν τα μεγάλα post :devil: .

 

fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

01. Με εκνευρίζει να ξεμένω απο τσιγάρα και να το αντιλαμβάνομαι όταν έχω μόλις μπεί σπίτι και έχω γθυθεί.

02. Με εκνευρίζει που έχω μικρό μπάνιο και όταν πηγαίνω τουαλέτα δεν έχω που να αφήσω το τασάκι.

03. Με εκνευρίζει να έχω λαιμό γιατι όταν καπνίζω με γαργαλάει ο καπνός.

04. Με εκνευρίζει όταν ο καπνός μου ανα περιόδους έχει έλλειψη και πρέπει να περάσω 7 περίπτερα για να βρώ.

05. Με εκνευρίζει να μου κάνουν τράκα πάνω απο 5 τσιγάρα την μέρα.

06. Με εκνευρίζει όταν δεν έχω λεφτά για να πάρω τσιγάρα.

07. Με εκνευρίζει που ο καπνός προκαλεί καρκίνο.

 

08. Με εκνευρίζει η μάνα μου.

 

09. Με εκνευρίζει η κοπέλα μου.

 

10. Με εκενυρίζει που όταν πίνω το ούζο σκέτο με πιάνει το στομάχι μου. (που να βρώ παγάκια στα πεζοδρόμια και στις πλατείες - Επίσης με εκνευρίζει που δεν πουλάνε τα μίνι μάρκετ σακουλάκια με πάγο)

11. Με εκνευρίζει που κάποια περίπτερα πουλάνε το 200mm ούζο 5,30 €.

12. Με εκνευρίζει που το ποτό πειράζει το συκώτι.

13. Με εκνευρίζει που το ποτό στα μαγαζιά έχει τουλάχιστον 7 €.

 

14. Με εκνευρίζει η μάνα μου.

 

15. Με εκνευρίζει που οι γυναίκες δεν κάνουν κίνηση και που άμα τους κάνεις εσύ ψωνίζονται.

16. Με εκνευρίζουν τα πουτανάκια, οι νεόπλουτες, οι τρέντυ, τα ποζέρια και τα μικρά που ντύνονται σαν 30ρες.

17. Με εκνευρίζουν οι γκόμενες που το αραλίκη στο δρόμο δεν το θεωρούν έξοδο.

18. Με εκνευρίζουν οι γκόμενες που θέλουν να τις κερνάς.

19. Εκνευρίζομαι όταν θέλω να κοιμηθώ και η άλλη έχει ορεξούλες, εκνευρίζομαι όταν έχω ορεξούλες και η άλλη θέλει να κοιμηθεί.

 

20. Με εκνευρίζει το νερό που όποτε πραγματικά τοο χρειάζεσαι ή είναι μακριά και βαριέσαι να το πιάσεις ή είναι ζεστό.

21. Με εκνευρίζει που τα μαγαζιά τις καθημερινές κλείνουν απο τις 4 (Τα π-ερισσότερα απο τις 2,5).

22. Με εκενυρίζει που δεν μπορώ να ακούω μουσική όλη μέρα.

23. Με εκνευρίζουν οι ΔΑΠίτες και οι συμφοιτητές μου που σκάνε στην σχολή με πουκαμισάκι, ταχυδρομική τσάντα και λάπτοπ (που πάς ρε καραμήτρο;;; )

24. Τρελαίνομαι όταν περιμένω 2 φανάρια να στρίψω και κάποιος μπαίνει μπροστά μου.

25. Εκνευρίζομαι όταν τελευταία στιγμή συνειδητοποιώ οτι όλες μου οι μπλούζες είναι άπλυτες.

26. Εκνευρίζομαι όταν δεν βρίσκω τα κλειδιά μου.

27. Με εκνευρίζουν κάτι γάτες που έρχονται στο τζάμι την ώρα που μαγειρεύω και μου ζητιανέυουν φαγητό.

28. Εκνευρίζομαι όταν βγαίνω για ποτό και είναι μόνο π...τσοι μέσα στο μαγαζί.

29. Εκνευρίζομαι όταν με πιάνει η αλλεργία μου απο το ήλιο.

30. Με εκνευρίζει ο ίδιος ο ήλιος.

31. Με εκνευρίζει όταν ιδρώνω σαν πούστης.

 

32. Με εκνευρίζει που ακόμα και οι γονείς μας ήταν πιο απελευθερωμένοι σε σεξουαλικά θέματα. Μην αναφέρεις φετίχ, θα σε περάσουν για ανώμαλο.

 

 

Τέλος

 

33. Με εκνευρίζει η μάνα μου.

 

Υ.Γ. ΜΕγάλο το πόστ αλλα πιάσατε κι εσείς ένα θέμα!!! Άντε να σταματήσεις... :mad: :mad: :mad: :mad:

Υ.Γ.2 Με εκνευρίζουν τα μεγάλα πόστ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

01. Με εκνευρίζει να ξεμένω απο τσιγάρα και να το αντιλαμβάνομαι όταν έχω μόλις μπεί σπίτι και έχω γθυθεί.

02. Με εκνευρίζει που έχω μικρό μπάνιο και όταν πηγαίνω τουαλέτα δεν έχω που να αφήσω το τασάκι.

03. Με εκνευρίζει να έχω λαιμό γιατι όταν καπνίζω με γαργαλάει ο καπνός.

04. Με εκνευρίζει όταν ο καπνός μου ανα περιόδους έχει έλλειψη και πρέπει να περάσω 7 περίπτερα για να βρώ.

05. Με εκνευρίζει να μου κάνουν τράκα πάνω απο 5 τσιγάρα την μέρα.

06. Με εκνευρίζει όταν δεν έχω λεφτά για να πάρω τσιγάρα.

07. Με εκνευρίζει που ο καπνός προκαλεί καρκίνο.

 

08. Με εκνευρίζει η μάνα μου.

 

09. Με εκνευρίζει η κοπέλα μου.

 

10. Με εκενυρίζει που όταν πίνω το ούζο σκέτο με πιάνει το στομάχι μου. (που να βρώ παγάκια στα πεζοδρόμια και στις πλατείες - Επίσης με εκνευρίζει που δεν πουλάνε τα μίνι μάρκετ σακουλάκια με πάγο)

11. Με εκνευρίζει που κάποια περίπτερα πουλάνε το 200mm ούζο 5,30 €.

12. Με εκνευρίζει που το ποτό πειράζει το συκώτι.

13. Με εκνευρίζει που το ποτό στα μαγαζιά έχει τουλάχιστον 7 €.

 

14. Με εκνευρίζει η μάνα μου.

 

15. Με εκνευρίζει που οι γυναίκες δεν κάνουν κίνηση και που άμα τους κάνεις εσύ ψωνίζονται.

16. Με εκνευρίζουν τα πουτανάκια, οι νεόπλουτες, οι τρέντυ, τα ποζέρια και τα μικρά που ντύνονται σαν 30ρες.

17. Με εκνευρίζουν οι γκόμενες που το αραλίκη στο δρόμο δεν το θεωρούν έξοδο.

18. Με εκνευρίζουν οι γκόμενες που θέλουν να τις κερνάς.

19. Εκνευρίζομαι όταν θέλω να κοιμηθώ και η άλλη έχει ορεξούλες, εκνευρίζομαι όταν έχω ορεξούλες και η άλλη θέλει να κοιμηθεί.

 

20. Με εκνευρίζει το νερό που όποτε πραγματικά τοο χρειάζεσαι ή είναι μακριά και βαριέσαι να το πιάσεις ή είναι ζεστό.

21. Με εκνευρίζει που τα μαγαζιά τις καθημερινές κλείνουν απο τις 4 (Τα π-ερισσότερα απο τις 2,5).

22. Με εκενυρίζει που δεν μπορώ να ακούω μουσική όλη μέρα.

23. Με εκνευρίζουν οι ΔΑΠίτες και οι συμφοιτητές μου που σκάνε στην σχολή με πουκαμισάκι, ταχυδρομική τσάντα και λάπτοπ (που πάς ρε καραμήτρο;;; )

24. Τρελαίνομαι όταν περιμένω 2 φανάρια να στρίψω και κάποιος μπαίνει μπροστά μου.

25. Εκνευρίζομαι όταν τελευταία στιγμή συνειδητοποιώ οτι όλες μου οι μπλούζες είναι άπλυτες.

26. Εκνευρίζομαι όταν δεν βρίσκω τα κλειδιά μου.

27. Με εκνευρίζουν κάτι γάτες που έρχονται στο τζάμι την ώρα που μαγειρεύω και μου ζητιανέυουν φαγητό.

28. Εκνευρίζομαι όταν βγαίνω για ποτό και είναι μόνο π...τσοι μέσα στο μαγαζί.

29. Εκνευρίζομαι όταν με πιάνει η αλλεργία μου απο το ήλιο.

30. Με εκνευρίζει ο ίδιος ο ήλιος.

31. Με εκνευρίζει όταν ιδρώνω σαν πούστης.

 

32. Με εκνευρίζει που ακόμα και οι γονείς μας ήταν πιο απελευθερωμένοι σε σεξουαλικά θέματα. Μην αναφέρεις φετίχ, θα σε περάσουν για ανώμαλο.

 

 

Τέλος

 

33. Με εκνευρίζει η μάνα μου.

 

Υ.Γ. ΜΕγάλο το πόστ αλλα πιάσατε κι εσείς ένα θέμα!!! Άντε να σταματήσεις... :mad: :mad: :mad: :mad:

Υ.Γ.2 Με εκνευρίζουν τα μεγάλα πόστ....

 

 

 

Προφανής συγγένια του υποφαινόμενου με το παρακάτω στρουμφάκι...

 

images?q=tbn:ANd9GcQBbMDT_JaFT2zFrT5TXBalgQZ-RleTQdEyoABjt3Cqg_rhg_A6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

Προφανής συγγένια του υποφαινόμενου με το παρακάτω στρουμφάκι...

 

images?q=tbn:ANd9GcQBbMDT_JaFT2zFrT5TXBalgQZ-RleTQdEyoABjt3Cqg_rhg_A6

 

χαχαχαχαχα γιατι το λές αυτό;;;;; Και να φανταστείς οτι είπα όσα μου ήρθαν πρόχειρα στο μυαλό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει να μου μιλάνε στον ενικό και να με αποκαλούν "ρε" τα τσουτσέκια στα φόρουμς

 

Ο ενικός και το ρε δε με πειράζουν. Με ενοχλεί, όμως, όταν υποθέτουν ότι γνωρίζουν σε ποιον μιλάνε. Και δεν το εννοώ με την έννοια "ξέρεις ποιος είμαι εγώ που θα μου μιλήσεις έτσι" (άλλωστε ποιος να είμαι; Ένας θα είμαι κι εγώ, όπως όλοι). Το εννοώ με την έννοια "με το χαρακτήρα που έχεις, γι' αυτό δεν έχεις γκόμενα" ή "δε βλέπεις ότι όλοι διαφωνούν μαζί σου και είσαι μόνος σου" ή όταν ο άλλος υποθέτει ότι είσαι όπως όλη η μάζα και οι σκοποί σου αντίστοιχοι.

 

Η εμπειρία μου έχει δείξει ότι οι περισσότεροι (προσωπικά όλοι όσοι γνωρίζω, αλλά σίγουρα θα υπάρχουν και εξαιρέσεις) γράφουν πολύ διαφορετικά από ότι φέρονται, κάτι που έχει επιβεβαιωθεί και από γνωριμίες που έκανα από εδώ μέσα. Εννοώ φυσικά πρόσωπο με πρόσωπο, όχι μέσω Skype.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι περισσότεροι γράφουν πολύ διαφορετικά από ότι φέρονται

 

Τί λες εκεί ρε Manuel; Mόνος σου τα λες-μόνος σου τ' ακούς μου φαίνεται. Όπως οι περισσότεροι άλλωστε που τρολλάρουν.

 

 

 

 

...κοίτα βρες γκόμενα επειγόντως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν ο άλλος υποθέτει ότι είσαι όπως όλη η μάζα

 

Η εμπειρία μου έχει δείξει ότι οι περισσότεροι (προσωπικά όλοι όσοι γνωρίζω, αλλά σίγουρα θα υπάρχουν και εξαιρέσεις) γράφουν πολύ διαφορετικά από ότι φέρονται

 

Σε παρακαλώ πες μου ότι έδωσες παράδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)με εκνευριζουν οι ευαισθητοι συναισθηματικοι-αδυναμοι μαλακες

2.1)με εκνευριζουν οι χαζογκομενες που κλαινε με το παραμικρο

2.2)με εκνευριζουν οι αντρες που τα βαφουν μαυρα οταν τους παραταει η γκομενα και κανουν χειροτερα κι απο γυναικουλες

 

3)με εκνευριζουν οι ανθρωποι που φερνουν φανταστικες/ανυπαρκτες δυσκολιες σε οτι κανουν

 

4)με εκνευριζουν οι ανθρωποι που δεν δεχονται να ιδρωσει ο κωλος ή να υποφερουν λιγο για ν καταφερουν 5 πραματα.

 

5)με εκνευριζουν οι σωβινιστες οποιασδηποτε χωρας

 

6)με εκνευριζουν οι αμορφωτοι που πουλανε εξυπναδες

 

7)με εκνευριζει ο ψευτικος-κλισε ρομαντισμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...