Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν υπάρχει πιο εκνευριστικό πράγμα από επικίνδυνους και προκλητικούς "οδηγούς" στο δρόμο...

 

Και μαζί με το τι με εκνευρίζει,θέτω κι ένα ερώτημα...τι μπορώ να κάνω αγαπητοί συνforumίτες για να "ξεσπάσω" κι εγώ σαν άνθρωπος απέναντι σε τέτοια θλιβερά υποκείμενα;

-Να κατέβω να τον πλακώσω στις φάπες;Θα με τρέχει στα δικαστήρια και θα τον πληρώνω...

-Να τον μπινελικώσω;Μόνος μου τα λέω μόνος μου τ'ακούω...

-Να τον στουκάρω;Θα πληρώνω επισκευές μετά...

Έχω σκεφτεί να αγοράσω ένα πιστόλι του paintball με μπίλιες ανεξίτηλου χρώματος (για να πληρώνει βαφείο ή να του μένουν να τα θυμάται) ώστε να εκτονώνομαι σε τέτοιες περιπτώσεις,πως σας φαίνεται ως ιδέα;Έχετε κάτι άλλο να προτείνετε;

Επεξ/σία από Snoob
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σιαλωμένο δάκτυλο με τις σακούλες.Με αηδιάζει ταμάλα,έκανα παράπονο και στο Υπουργείο,δεν απαντήσαν(σε άλλο για άλλο πράμα απαντήσαν μάλλον βρήκα αυτό το αίτημα μου γελοίο)αλλά μετά από κάποιο καιρό μετά το παράπονο είδα στα καταστήματα αυτό το σφουγγαράκι.Αλλά πάλι συνεχίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σιαλωμένο δάκτυλο με τις σακούλες.Με αηδιάζει ταμάλα,έκανα παράπονο και στο Υπουργείο,δεν απαντήσαν(σε άλλο για άλλο πράμα απαντήσαν μάλλον βρήκα αυτό το αίτημα μου γελοίο)αλλά μετά από κάποιο καιρό μετά το παράπονο είδα στα καταστήματα αυτό το σφουγγαράκι.Αλλά πάλι συνεχίζουν.

 

σου έχω λύση , ξεκίνα πριν τους πληρώσεις να βάζεις το χέρι στον ματσαφλόγκο σου και χρατσ χρατσ να ξέσε και αν σου πουν τίποτα πες τους τι αηδίασες? και εγω με το σαλιωμένο δαχταλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο

τα μικρα που βαζουν σαν διαχειριστες σε διαφορα φορουμς και λειτουργουν καθαρα με το συναισθημα...

τι μπορεις να περιμενεις απο ενα μικρο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μικρα που βαζουν σαν διαχειριστες σε διαφορα φορουμς και λειτουργουν καθαρα με το συναισθημα...

τι μπορεις να περιμενεις απο ενα μικρο???

 

Εγω καλη ωρα... περιμενεις να λειτουργω με συναισθημα; Δεν ειμαστε και ολα τα μικρα ιδια ρε :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει να μου μιλάνε στον ενικό και να με αποκαλούν "ρε" τα τσουτσέκια στα φόρουμς

 

Τι λε ρε φρινταμπα; Πως θες να σε αποκαλουμε δηλαδη; Αν σε ενοχλει τοσο, καλυτερα να αλλαξεις ασχολιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...