Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η απάντηση είναι μια:

 

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

SEX

 

 

Spoiler

ναι αλλα γλιτωνεις το 50αρι(αν ειναι μονο τοσα) την ωρα στο ψυχιατρο!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με εκνευρίζει όταν ο άλλος κρατάει π.χ ένα κουλουράκι στο χέρι του και το φέρνει βόλτες χωρίς να το δαγκώνει. Καθόμαστε π.χ μια παρέα όλοι μαζί, και ένας παίρνει ένα κουλουράκι στο χέρι. Και εκεί που το πλησιάζει στο στόμα του, κάτι γίνεται και παίρνει τον λόγο και το απομακρύνει για να μιλήσει. Και όταν τελειώνει να μιλάει δεν το δαγκώνει μέχρι να του ανταπαντήσει ο άλλος αλλά περιμένει με το κουλουράκι στα χέρια και μετά το κουνάει και πέρα δώθε όταν μιλάει μαζί με τις κινήσεις των χεριών. Και εγώ κάθομαι και κοιτάω το κωλο-κουλουράκι του που δεν λέει να το δαγκώσει. Ε δάγκωσε το, το ρημάδι. Μια μπουκιά και μετά κάνε ότι θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με εκνευρίζει όταν ο άλλος κρατάει π.χ ένα κουλουράκι στο χέρι του και το φέρνει βόλτες χωρίς να το δαγκώνει. Καθόμαστε π.χ μια παρέα όλοι μαζί, και ένας παίρνει ένα κουλουράκι στο χέρι. Και εκεί που το πλησιάζει στο στόμα του, κάτι γίνεται και παίρνει τον λόγο και το απομακρύνει για να μιλήσει. Και όταν τελειώνει να μιλάει δεν το δαγκώνει μέχρι να του ανταπαντήσει ο άλλος αλλά περιμένει με το κουλουράκι στα χέρια και μετά το κουνάει και πέρα δώθε όταν μιλάει μαζί με τις κινήσεις των χεριών. Και εγώ κάθομαι και κοιτάω το κωλο-κουλουράκι του που δεν λέει να το δαγκώσει. Ε δάγκωσε το, το ρημάδι. Μια μπουκιά και μετά κάνε ότι θες.

Εμενα με εκνευριζει επισης (ισως περισσοτερο) η εκδοχη με το τσιγαρο που δεν εχει αναψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ξανθιά χαζογκόμενα που βγαίνει απο το Supermarket (γιατι μόνο αν σου τύχει το ξαναθυμάσαι).

Στο ένα χέρι σακούλα με βάρος ±1500 γραμμάρια,άρα το χέρι τεντωμένο κάτω - το άλλο χέρι ημιανασηκωμένο,κρατώντας το κινητό και κάνοντας αυτό το μαλακισμένο "σπάσιμο" καρπού.Βάζει τα ακουστικά και προχωράει χωρίς να έχει έγνοια στον κόσμο...

Γαμώ το ξεσταύρι μου ρε προσάναμα για τζάκι,προχωράς που προχωράς αργά,κράτα μια μαμημένη γραμμή όμως.Γιατι πρέπει να κάνεις ζιγκ ζαγκ σε όλο το μήκος και πλάτος του πεζοδρομίου;Γιατί πρέπει να γίνω Γκάλης κάνοντας τρίπλες για να σε περάσω;Ζώ(ο)...ε ζώ(ο)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ανθρωποι που δεν μπορουν να συζητησουν σοβαρα .Οτιδηποτε και να πεις το ριχνουν στην τρελη ..

Η βλακεια ,γενικα..

Αυτοι που οταν τους λες πχ εκανες αυτο και ειναι ξεκαθαρο οτι φταινε πανε να βγουν απο πανω ,λες και ο αλλος ειναι ηλιθιος και δεν το καταλαβαινει.Απο την μια δεν παραδεχεσαι το λαθος σου ,απο την αλλη υποτιμας και την νοημοσυνη του αλλου .Ε,ειναι too much.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ανθρωποι που δεν μπορουν να συζητησουν σοβαρα .Οτιδηποτε και να πεις το ριχνουν στην τρελη ..

χαχαχαχαχαχα

 

 

 

 

 

Καλό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

 

Αυτός που έβγαλε τα μηχανάκια, τις σπασμένες εξατμίσεις, και τους πιτσιρικάδες.

 

 

 

 

 

 

Άμα τον πετύχω πουθενά, θα τον σκίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Οταν μου ρχετε ανεξελενκτο κατουρημα στις 6.20 ενω ειναι να σηκωθω στις 6.45 και οσο και να προσπαθησω δε θα ξανακοιμηθω.

2. Ολοι οι "οδηγοι" που παιζουν μεταξυ αριστερης και δεξιας λωριδας στην κινηση, για να κερδισουν 4-5 αμαξια αποσταση και εκνευριζουν εμας που παμε με τη σειρα μας κυριοι.

3. Οταν ερχεται 3 το μεσημερι το αφεντικο και νομιζει οτι ρωτωντας "Τι εχουμε?" εχει managarei την εταιρια.

4. Επισης οι ανθρωποι που εχουν παρει πανω απο διλιτρο τανκ για την καθημερινη κινηση τους στην πολη, ναι το ξερω εχουμε δημοκρατια, εχετε την ελευθερια να ειστε καταναλωτικοι και υπερβολικοι congrats.

5. Να εχω κανει ερευνα αγορας για κατι 2-3 μερες, να αγοραζω, και μετα απο 1 μερα να ανακαλυπτω οτι υπηρχε κατι πολυ καλυτερο στα ιδια λεφτα.

6. Ο πατερας που οτι και να του πω ειναι λαθος και μαλακια.

7. Ο στρατος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω σταματησει να μπαινω σε βενζιναδικα shell εδω και ενα χρονο λόγω του οτι πρεπει να προσπαθησω να πεισω επι 10 λεπτα των υπαλληλο να ΜΗ μου βαλει V-POWER αλλα απλή αμόλυβδη....εδω και κανα μηνα χρησιμοποιουν το νεο κολπο και σου λενε οτι τελειωσε η απλή (ψεμμα τις περισσοτερες φορες) μηπως και απογοητευτεις και βαλεις vpower. πραγματικα ισως υπερβαλλω αλλα το γεγονος οτι σταματησα να μπαινω στα βενζιναδικα τους δειχνει ποσο πολυ εκνευριζομαι.

 

με εκνευριζει οταν καποιος μετα απο καιρο ή 2-3 χρονια με θυμαται και με το προσχημα οτι οι φιλοι ποτε δε ξεχνιουνται προσπαθει να ειναι ολα οπως πριν....και ο νοων νοητο.

 

με εκνευριζει οποιος μη θελωντας να του πλυνουν τα τζαμια στο φαναρι, καταβρεχει με τους υαλοκαθαριστηρες μονος το το τζαμι και μαζι τον ταπεινο πακιστανο που μολις πριν του ζητησε να τα πλυνει. καταβρεχει επισης και το μηχανακι που εχει σταματησει διπλα και μαλιστα κοιταει στην αλλη κατευθυνση για να μην εισπραξει το απαραιτητο βρισιδι....

 

με εκνευριζει να μου στελνουν χρονια πολλα στον τοιχο στο φειςμπουκ ακομα και κολλητοι φιλοι μου ενω ταυτοχρονα στο κινητο μου δεν με πηρε σχεδον κανεις να μου τα πει και να με ρωτησει τι κανω....

 

με εκνευριζει να μου λενε μια κοτσανα ή κατι που με προσβαλει σε μια συζητηση στον υπολογιστη και να κοτσαρουν αμεσως μετα ενα :P για να μου πουν και καλα οτι αστειευονταν....

 

τελος παντων..με εκνευριζουν τα παντα και γινομαι εκνευριστικος..... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι υπερβολικα μηδενιστες και γκρινιαρηδες,πεσιμιστες τυποι, αυτοι που παντα βλεπουν το ποτηρι οχι απλως αδειο αλλα τρυπιο κιολα, οταν ειναι γεματο. Τα βλεπουν ολα σκοτεινα και μαυρα και ολο γκρινιαζουν. Αυτο βεβαια μπορει να ειναι δειγμα ως και καταθλιψης. Στην καταθλιψη τα βλεπεις ολα ματαια. Αλλα εγω τι φταιω βρε φιλέ να παθω καταθλιψη μαζι σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...