Προς το περιεχόμενο

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;


paredwse

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;  

645 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τι σας εκνευρίζει περισσότερο;

    • Να χτυπήσει το κινητό - σταθερό - κουδούνι την πιο κρίσιμη ώρα του έργου - αγώνα - σειράς
    • Όταν ακούω αυτούς που δεν έχουν πάει στρατό , να μιλάνε γι'αυτόν
    • Να θέλω ν'αλλάξω κανάλι και να μη βρίσκω το κοντρόλ
    • Ο διπλανός που θα με φλομώσει στον καπνό του τσιγάρου ή του πούρου
    • Οι ενοχλητικοί στο σινεμά
    • Η ''γαϊδουριά'' κάποιων οδηγών
    • Οι Ολυμπιακοί
    • Οι βάζελοι
    • Οι δύο αποπάνω (ζήτω ο Κεραυνός!)
    • Άλλο (διευκρινήστε)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

με εκνευριζει τρελα που εκει που μιλας με καποιον ειτε στο μσν ειτε στο fb ξαφνικα το κλεινει και εξαφανιζεται!! τι διαολο ρεεεε???? μιλαγαμε μ@λ@κ@!! τι σπαστικο θεε μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με εκνευριζει τρελα που εκει που μιλας με καποιον ειτε στο μσν ειτε στο fb ξαφνικα το κλεινει και εξαφανιζεται!! τι διαολο ρεεεε???? μιλαγαμε μ@λ@κ@!! τι σπαστικο θεε μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σκυλιά που έχουν στις αυλές τους διάφοροι και τη νύχτα κάνουν σαματά όταν περάσει η κατσαρίδα μπροστά από την πόρτα τους... Και όταν κάποιος τα ταίσει με καμιά φόλα αναρωτιούνται γιατί !!! βάλτε τα μέσα στα σπίτια σας επιτέλους και κλείστε τα τζάμια!!!

 

Εμένα με εκνευρίζουν απίστευτα αυτοί που έχουν ελληνικές σημαίες για υπογραφές μαζί με πολεμικές σκηνές και ρίχνουν φόλες στα ζώα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σκυλιά που έχουν στις αυλές τους διάφοροι και τη νύχτα κάνουν σαματά όταν περάσει η κατσαρίδα μπροστά από την πόρτα τους... Και όταν κάποιος τα ταίσει με καμιά φόλα αναρωτιούνται γιατί !!! βάλτε τα μέσα στα σπίτια σας επιτέλους και κλείστε τα τζάμια!!!

 

Εμένα με εκνευρίζουν απίστευτα αυτοί που έχουν ελληνικές σημαίες για υπογραφές μαζί με πολεμικές σκηνές και ρίχνουν φόλες στα ζώα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζει αφανταστα να μπαινω στο ινσομνια και να βλεπω κλειδωμενα θεϊκα θεματα και να μην εχω προλαβει να γραψω για ελαχιστα λεπτα :mad: (αυτουνου του διαολου, και του δικηγορου του, τους το χρωσταω :-D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εκνευριζει αφανταστα να μπαινω στο ινσομνια και να βλεπω κλειδωμενα θεϊκα θεματα και να μην εχω προλαβει να γραψω για ελαχιστα λεπτα :mad: (αυτουνου του διαολου, και του δικηγορου του, τους το χρωσταω :-D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειραζει που εκτος απο τους βαζελους(ενεκα παναθηναικος απο μικρη) ΟΛΑ τα αλλα με εκνευριζουν περισσοτερο!!!!!!!!!!:-)

 

μηπως να ελεγχα τα νευρα μου;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειραζει που εκτος απο τους βαζελους(ενεκα παναθηναικος απο μικρη) ΟΛΑ τα αλλα με εκνευριζουν περισσοτερο!!!!!!!!!!:-)

 

μηπως να ελεγχα τα νευρα μου;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειραζει που εκτος απο τους βαζελους(ενεκα παναθηναικος απο μικρη) ΟΛΑ τα αλλα με εκνευριζουν περισσοτερο!!!!!!!!!!:-)

 

μηπως να ελεγχα τα νευρα μου;

Η απάντηση είναι μια:

 

 

 

 

 

 

SEX

 

 

 

 

 

 

 

Πλάκα κάνω ε! :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειραζει που εκτος απο τους βαζελους(ενεκα παναθηναικος απο μικρη) ΟΛΑ τα αλλα με εκνευριζουν περισσοτερο!!!!!!!!!!:-)

 

μηπως να ελεγχα τα νευρα μου;

Η απάντηση είναι μια:

 

 

 

 

 

 

SEX

 

 

 

 

 

 

 

Πλάκα κάνω ε! :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με εκνευρίζουν απίστευτα αυτοί που έχουν ελληνικές σημαίες για υπογραφές μαζί με πολεμικές σκηνές και ρίχνουν φόλες στα ζώα.

 

Δεν είπα ότι εγώ ταίζω τα σκυλιά φόλα... Δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται.. Άλλωστε ο σκύλος δεν φταίει .. το αφεντικό του φταίει...

 

PS: η ελληνική σημαία τι σε πειράζει στην υπογραφή... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με εκνευρίζουν απίστευτα αυτοί που έχουν ελληνικές σημαίες για υπογραφές μαζί με πολεμικές σκηνές και ρίχνουν φόλες στα ζώα.

 

Δεν είπα ότι εγώ ταίζω τα σκυλιά φόλα... Δεν το έχω κάνει ποτέ και ούτε πρόκειται.. Άλλωστε ο σκύλος δεν φταίει .. το αφεντικό του φταίει...

 

PS: η ελληνική σημαία τι σε πειράζει στην υπογραφή... ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση είναι μια:

 

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

SEX

 

 

Spoiler

ναι αλλα γλιτωνεις το 50αρι(αν ειναι μονο τοσα) την ωρα στο ψυχιατρο!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!!!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...