Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

otan imoun sto internet kai ekana download eixe thermokrasia 62-63 bathmous.... tora exei 56-57

 

ekane to thabma tis i apple..... telio update.....

 

oso gia moo.... den exo akousi akoma oute ena......

 

tora diskola mporo na ftaso tin thermokrasia stous 67....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμένα γιατί μου λέει ότι ο υπολογιστής μου δεν χρειάζεται αυτό το update; Λέτε να το εγκατέστησε αυτόματα και να μην το πήρα χαμπάρι; Ή αφορά μόνο το MacBook;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄ότι κατάλαβα από τα λεγόμενα σας, πριν το update ο ανεμιστήρας άναβε απότομα με μεγάλες στροφές (και θόρυβο) όταν η θερμοκρασία του MacBook ξεπερνούσε κάποιο όριο.

 

Μετά το update, ο ανεμιστήρας λειτουργεί συνέχεια αλλά σε χαμηλές στροφές (και με πολύ λίγο θόρυβο) κι έτσι η θερμοκρασία δεν ανεβαίνει πλέον ψηλά.

 

'Εξυπνο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρατηρώ ότι η μπαταρία μου χάνει συνεχώς μιλιαμπέρ. Αυτά που δίνονται από τον κατασκευαστή είναι 5200 και εγώ έχω τώρα γύρω στα 4830 - 4850. Πως μπορώ να τα αυξήσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Νομίζω ότι οι τύποι που έβγαλαν την "είδηση" παραδέχθηκαν ότι λένε μαλακίες:

 

http://www.tuaw.com/2006/08/18/secureworks-admits-to-falsifying-macbook-wireless-hack/

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tsakaloutis82: Όσο δουλεύεις τη μπαταρία θα χάνει, είναι λογικό συμβαίνει σε όλα τα laptop σε όλο το κόσμο. Με μία normal λειτουργία χάνεις περίπου το 1% της μπαταρίας κάθε ένα-δύο μήνες :(

 

paredwse πες τα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tsakaloutis82: Όσο δουλεύεις τη μπαταρία θα χάνει' date=' είναι λογικό συμβαίνει σε όλα τα laptop σε όλο το κόσμο. Με μία normal λειτουργία χάνεις περίπου το 1% της μπαταρίας κάθε ένα-δύο μήνες :(

 

paredwse πες τα![/quote']

 

εγώ έχω φτάσει 7% σε ένα μήνα!:confused: :confused:

Μήπως έχει συμβεί κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε παληκάρια επειδή έχει αρχίσει και ου γυαλίζει το μαύρο, εσεις που έχετε macbook εδώ και 1-2 μήνες πόσο κρατάει η μπαταρία για απλή χρήση?

Π.χ είμαι στο σύνταγμα και σερφάρω ασύρματα σε ένα παγκάκι πόσο θα μου κρατήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο χρόνος διάρκειάς αλλάζει συνεχώς ανάλογα με το τι κάνεις... ανοίγεις κλείνεις το wifi / bluetooth και πάει λέγοντας...

tsakaloutis82 έχεις χάσεις όντος πολύ! Έχεις κάνει calibration ε? Όλη μέρα ανοιχτό το έχεις? Μόνο με 24/7 λειτουργία μου κάνει λογικό το 7%....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...