Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ'οτι λέγεται η Apple αλλάζει μοντέλα 3 φορές τον χρόνο, δηλαδή κάθε περίπου 4 μήνες.

Επιπλέον εμφάνισε τα υπάρχοντα macbook σχεδόν αμέσως με την παρουσιάση των επεξεργαστών τους.

 

Το πιθανότερο είναι τον Σεπτέμβριο να ανακοινωθούν τα MacBook Pro με τον νέο επεξεργαστή και τον Οκτώβριο τα MacBook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

έχει κανείς το εξής πρόβλημα?

 

Χτές το βράδυ ενώ η μπαταρία ήταν γεμάτι το εβγαλα λίγο από τη μπρίζα και έκανα κάτι στο κρεβάτι για κανα μισάωρο... Μετά το έκλεισα κανονικά και σιμερα το προι πηγα να το ανοιξω και δεν άνοιγε... Μόλισ του έβλα ατο ρεύμα άνοιξε κανονικά......και ως εκ θαύματος η μπαταρία ήταν άδεια!!!! Έπρεπε να ήταν τουλάχιστον κατά τα 4/5 γεμάτη...

 

Καμιά ιδέα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
έχει κανείς το εξής πρόβλημα?

 

Χτές το βράδυ ενώ η μπαταρία ήταν γεμάτι το εβγαλα λίγο από τη μπρίζα και έκανα κάτι στο κρεβάτι για κανα μισάωρο... Μετά το έκλεισα κανονικά και σιμερα το προι πηγα να το ανοιξω και δεν άνοιγε... Μόλισ του έβλα ατο ρεύμα άνοιξε κανονικά......και ως εκ θαύματος η μπαταρία ήταν άδεια!!!! Έπρεπε να ήταν τουλάχιστον κατά τα 4/5 γεμάτη...

 

Καμιά ιδέα??

 

Είναι λογικότατο και οφθαλμοφανές: Σε παρακολουθούσε με την iSight να κάνεις κάτι ;) στο κρεββάτι.

 

Εμ, φυσικά άδειασε η μπαταρία! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρεββ[/b']άτι
tststststs :D

 

 

 

Αλήθεια, αλήθεια, δεν έκανα τίποτα κακό!!:) Έπαιζα με το Front Row και έβλεπα κάτι trailerάκια... Κυκλοφορούν πολλές μαλακίες στους κινηματογράφους... Το πιο ''θεικό'' που είδα χτες ήταν το My Super Ex Girlfriend... Δεν περίμενα να πέσει τόσο κάτω η Uma...

 

Τέσπα!! Με την μπαταρία μου τι γίνεται???? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα το θυμάμαι οτι είχε κλείσει κανονικά η οθόνη...

 

Ακόμα και sleep mode να είχε μπει δεν δικαιολογείται κατα την άποψη μου το αδειασμα της μπαταρίας... Όταν είναι sleep mode ένα λαμπάκι ανάβει μόνο...και πάλι δεν έπρεπε λογικά να τελειώσει...

 

Πάντως είχε κλείσει σίγουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό το είχα πάθει μόνο με sleep mode.

Έχω ένα άλλο μικρό πρόβλημα. Όταν το φορτίζω η βίδα στην γωνία των υπερύθρων και του φωτακίου για το sleep mode έχει τάση. Μικρή, αλλά έχει. Ξέρει κανείς τπτ για αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to eixa pathi kai ego tin proti mera pou to pira sta xeria mou... alla apo tote den to ksanaekane..... meta apo kamia ebdomada ekana kai ego restart to PMU...

den ksero an boithise katholou s'auto to "problima" an kai nomizo pos biastika na kliso to kapaki..... na to prosexis auto....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...