Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κοίτα, εγώ το πήρα με 2048 αλλά όπως καταλαβαίνεις οι θερμοκρασίες αυξάνονται περισσότερο... στην προκειμένη περίπτωση, είδες πόσο είχα στο site που σου έδωσα πριν... φυσιολογικές τις θεωρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε StavrosD, αν δεν κάνω λάθος από systemgraph μου είπαν ότι θα φέρουν μόνο 4 (???) την Τετάρτη. Εγώ παράγγειλα το λευκό αυτό με το superdrive. Οπότε μάλλον θα έχουν και άλλα λευκά. Μόνο πάρτους τηλ. όσο προλαβαίνεις για να κάνεις κράτηση γιατί από κατάλαβα θα εξαφανιστούν σύντομα.

Μετράω τις μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pantws einai alitheia oti anevazei poli thermokrasia.

ta pliktra zestainontai dld.

kai den to vazeis me tpt sta gonata.

 

to mooing einai enoxlitiko mono se sxetiki isixia.

alla einai enoxlitiko ama grafeis na to akous na agkomaxaei.

oi eidimones lene na perimenoume firmware gia tin epilisi tou.

 

to parallels einai oti pio xrisimo exw dei.

kai to tilexeiristirio tou oti pio gadgetistiko!

pisteuw oti einai timio mixanaki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα κύριο παράπονο έχω. Επειδή το office τρέχει μέσω εξομοίωσης (και όχι native σε intel) είναι υπερβολικά αργό. Εχω κάτι βαριά έγγραφα με εξισώσεις και σχήματα και το μηχάνημα γονατίζει. Δυστυχώς μπορεί να κάνουμε 2 χρόνια να δούμε νέα έκδοση από τη Microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@daniel's_saving_grace simfwnw apolita gia to office. elpizw na min argisei poli i microsoft. genika auti i metavatiki periodos me rosseta kai universal einai diskoli.

alitheia, ti egine telika me ti mnimi sou? trexei kanonika? ti provlima eixes akrivws?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για επεξεργαστή κειμένου που είναι Universal Binary και εν αναμονεί του Microsoft Office, ρίξτε μια ματιά στο Mellel:

 

http://www.redlers.com/mellel.html

 

Χωρίς υποστήριξη για ελληνική ορθογραφία - δεν βρήκα dictionary... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα κύριο παράπονο έχω. Επειδή το office τρέχει μέσω εξομοίωσης (και όχι native σε intel) είναι υπερβολικά αργό. Εχω κάτι βαριά έγγραφα με εξισώσεις και σχήματα και το μηχάνημα γονατίζει. Δυστυχώς μπορεί να κάνουμε 2 χρόνια να δούμε νέα έκδοση από τη Microsoft.

 

Ποιο office χρησιμοποιείς;

To 2004 για MacOS ή το 2003 για Windows;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μεγάλη γκαντεμιά. Μίλησα με Systemgraph και μου είπαν ότι η παραγγελία θα καθυστερήσει μια εβδομάδα. Από που είχα ξεκινήσει να μετράω ώρες, πέσαμε στο -7 μέρες πάλι. Γαμ@@#$Ε#@$#@$@$#@$#@$@#@!$$#@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...