Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με το κουμπί του trackpad είχε κανείς πρόβλημα; είναι πολύ μεγάλο και πρέπει να το πατήσεις στο κέντρο ή πιο δυνατά στην άκρη για να πιάσει. μου φαίνεται λίγο δύσχρηστο. και με τα δάχτυλα δεν στο trackpad το βελάκι δεν έχει πάντα την ίδια απόκριση. είναι θέμα συνήθειας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Παιδιά το παράγγειλα και εγώ από systemgraph. Μου έχουν πει για την Τετάρτη. Περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες..

 

afksaneste kai plithineste.......

 

mprabo file.... oloi mazi na stiriksoume to ena kai monadiko leitourgiko kai ipologisti.... MAC for ever...

 

niotho oti den prokeite na ksanaparo pc....

 

7 PC exoun perasi apo ta xeria mou kai den prokeite na paro allo... apo edo kai pera MAC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να γίνει το δικό μου ρε παλικάρια? πιο μαύρο? :)

 

όχι τίποτα. Εμφανισιακά αλλά και λειτουργικά παραμένει άψογο!! Το μόνο που έχω παρατηρήσει και φυσικά είναι απόλυτα λογικό είναι ότι στο trackpad μένει λίπος από τα δάχτυλα με αποτέλεσμα να γυαλίζει πιο πολύ και η μέση του trackpad να έχει μια μικρή χρωματική διαφορά από τα άκρα... Αλλά με ένα πανάκι γίνεται μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικος!!!

...και καλή τύχη, μια και πιστεύω ότι θα την χρειαστείς, κρίνοντας εξ ιδίων... ελπίζω πάντα να 'μαι η εξαίρεση... για το δικό μου, μετά από 20 ημέρες προβλημάτων και 20 ημέρες στο service, δεν έχω ακόμα νέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Se euxaristo poli..

Me ta post pou diabasa exo panikoblithei me tis thermokrasies..

Perasa ena dio programmatakia to ministat2 kai to istat alla ekei pou einai gia na diksei tis thermokrasies tis cpu mou bgazei ena ?

Na arxiso na anisixo i mporei na thelei kamia rithmisi peretero ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Se euxaristo poli..

Me ta post pou diabasa exo panikoblithei me tis thermokrasies..

Perasa ena dio programmatakia to ministat2 kai to istat alla ekei pou einai gia na diksei tis thermokrasies tis cpu mou bgazei ena ?

Na arxiso na anisixo i mporei na thelei kamia rithmisi peretero ?

 

Το έχω στο service και δεν θυμάμαι με ποιο τα μετρούσα εγώ... είχα βρει πάντως αυτό που μετρούσε κανονικά... μισό' date=' θα ψάξω και θα επανέλθω... και μην πανικοβάλλεσαι, αισιοδοξία, το μηχάνημα τρελαίνεσαι να το δουλεύεις...

 

BTW Έχει πολύ πλάκα το nick σου!

 

edit: Πήγαινε ε δ ώ , όπου αναφέρονται 2-3 προγράμματα και οι θερμοκρασίες για να συγκρίνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Se euxaristo gia to reply sou nobleman alla akoma kai me afta pou brika pali exei problima..Diladi otan pernao to coreduotemp to mono pou briskei gia na mou pei thermokrasia einai tou sklirou kai gia cpu tipota...

 

edit: Meta perasa kai to temperatureMonitor kai mou ebriske pali mono to skliro..Mera me rotise gia na kanei ena mikro scan kai install kai afou patisa accept mou brike kai tis cpu kanonika :)

Se euxaristo poli gia ti boitheia sou :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά... και κυρίως το μηλαράκι, το οποίο ακόμα και με τα προβλήματά του, μου λείπει αφάνταστα... και υπόψιν ότι έχω άλλα δύο και δουλεύω, της υπογραφής μου και ένα IBM-lenovo-300N100, που με έχει καταπλήξει με την ποιότητά του αλλά και την θερμική συμπεριφορά του... να σκεφτείς ότι καλοκαιριάτικα, πάνω στα πόδια μου με τις ώρες και ούτε καν αισθάνομαι θερμότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To milaraki nomizo oti ekselisete se arrosteia ;)

Episis exo akousei fimes oti stous antres den einai kalo na akoumpame to laptop sta podia mas..(katalabeneis se ti ipsos enoo) :P

 

Ναι, αλλά εγώ ολοκλήρωσα ως άντρας... καταλαβαίνεις τι εννοώ, ε;;; 3 τέκνα, το μεγαλύτερο 17, στα 42 μου, καλά είναι... ;-)

Το 15άρι έχεις πάρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...