Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή φεύγω για σπουδές Σουηδία τον Αύγουστο, αν αγοράσω το macbook απο Rainbow και μου εμφανίσει πρόβλημα πάνω, μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται με την εγγύηση. Ευελπιστώ πως το applestore Σουηδίας όντας παρα΄ρτημα της μαμάς Apple στην Σουηδία θα με αντιμετωπίσει πολύ πιο ανθρώπινα απο ότι η Rainbow.

 

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...

 

-Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ σήμερα έβαλα τα 2GB μνήμης μάρκας Samsung που πήρα από εδώ:

 

http://stores.ebay.com/McWare-Computer-Stuff_W0QQssPageNameZstrkQ3amewaQ3amesstQQtZkm

 

Μου ήρθε ακριβώς 200 ευρώ συνολικά μαζί με τα ταχυδρομικά. Δεν πλήρωσα τελωνείο διότι ο τύπος συμφωνεί να δηλώνει ό,τι θες. Στην περίπτωσή μου δήλωσε ότι κάνει 40$ και είναι χρησιμοποιημένο και κανένα πρόβλημα. Μου ήρθε με συστημένο σε 4 ημέρες.

 

Επειδή τα έβαλα σήμερα μόλις δε θασας πω οριστικά εντυπώσεις, θα το αφήσω να τα δοκιμάσω για λιγάκι. Πάντως μέχρι στιγμής όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα έβαλα τα 2GB μνήμης μάρκας Samsung που πήρα από εδώ:

 

http://stores.ebay.com/McWare-Computer-Stuff_W0QQssPageNameZstrkQ3amewaQ3amesstQQtZkm

 

Μου ήρθε ακριβώς 200 ευρώ συνολικά μαζί με τα ταχυδρομικά. Δεν πλήρωσα τελωνείο διότι ο τύπος συμφωνεί να δηλώνει ό' date='τι θες. Στην περίπτωσή μου δήλωσε ότι κάνει 40$ και είναι χρησιμοποιημένο και κανένα πρόβλημα. Μου ήρθε με συστημένο σε 4 ημέρες.

 

Επειδή τα έβαλα σήμερα μόλις δε θασας πω οριστικά εντυπώσεις, θα το αφήσω να τα δοκιμάσω για λιγάκι. Πάντως μέχρι στιγμής όλα καλά![/quote']

 

me to anemistiraki ti ginete? akougete?

 

kseris an einai simbati auti i mnimi?

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=3619

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες μέρες (λογικά) θα μου έρθει το λάπτοπ, αλλά ακόμη δεν έχω λύσει ένα θέμα που με απασχολεί, το θέμα του ίντερνετ. Έχω σύνδεση adsl με forthnet, και μόντεμ το F200 usb. To ερώτημά μου είναι το εξής, κάνει το συγκεκριμένο μόντεμ για τα το χρησιμοποιώ στο λάπτοπ? Και αν οχι, τι μπορώ να κάνω για να συνδέσω με κάποιο τρόπο το pc με το macbook για να έχω ίντερνετ και στα 2 απο το pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. agorazeis ena wireless adsl router kai exeis to kefali sou isixo, opou ki an pas me to laptop...

2. kaneis diktyo to pc me to MacBook kai travas apo ekei internet...

 

 

Stin deuteri periptosi tha prepei na einai anoixto to pc gia na exeis internet... Stin proti den xreiazetai na einai anoixto..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. agorazeis ena wireless adsl router kai exeis to kefali sou isixo' date=' opou ki an pas me to laptop...

2. kaneis diktyo to pc me to MacBook kai travas apo ekei internet...

 

 

Stin deuteri periptosi tha prepei na einai anoixto to pc gia na exeis internet... Stin proti den xreiazetai na einai anoixto..[/quote']

 

Κατ'αρχήν ευχαριστώ για την απάντησή σου!

Μήπως είναι εύκολο να μου πείς πώς ακριβώς κάνω δίκτυο το pc με το macbook? (αυτή ήταν και η απορία μου άλλωστε!) Σορρυ, αλλά είναι η πρώτη φορά που παίρνω apple υπολογιστή και όλα θα τα κάνω για πρώτη φορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon.... oso xrisimopoiousa windows.... sinexia legame gia ta kolimata kai gia tetoia problimata... Tora pou exo mac kai den exo kolimata.... den to anafero pouthena... sxedon exo ksexasi ti paei na pi kolaei to laptop...

 

ara epeidi ksexname auto to thetikotato stoixeio.. den to anaferoume pote...

 

DEN KOLANE..... einai telia empeiria...

 

balte oloi to iAlertU POLI GELIO....

 

les kai bazis sinagermo sto autokinito kanei....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

me to anemistiraki ti ginete? akougete?

 

kseris an einai simbati auti i mnimi?

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=3619

 

gia kingston den exw akousei provlima asimvatotitas. partous ena til. rwta tous an gnwrizoun kai kane tin eksis simfwnia an mporeis: an den leitourgei me to macbook na sou epistrepsoun ta xrimata (eksallou stin perigrafi tous anaferei oti einai simvati i mnimi me opoiadipote etairia).

 

PROSOXI OMWS! Otan leme omws na leitourgei ennooume na mi sou kollaei kai na min crasharei oxi apla na tin anagnwrizei!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

me to anemistiraki ti ginete? akougete?

 

Ακόμα δεν έχω καταλάβει ότι έχει ανεμιστήρα παρόλο που η θερμοκρασία έχει πάει και στα 70+

 

Πρέπει να κάτσω κάποιο βράδυ να προσπαθήσω να τον ακούσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...