Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν.. επειδή μένω σε χωριό που δεν έχει οδούς.... αναγκαστικα θα με πάρουν τηλέφωνο στο κινητό πρώτα... Πάντα έτσι γίνετε.... Έτσι και αλλιώς δεν ξέρει που να πάει να χτυπήσει κουδούνι..... Άρα περιμένω τηλέφωνο και όχι το κουδούνι του σπιτιού μου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ε τότε το πιθανότερο είναι να σε άφησαν τελευταίο επειδή μένεις εκτός πόλης. πότε το παρήγγειλες και πότε σε πήραν το πρώτο τηλ. από τη rainbow?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν..... αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα απο το MACBOOK

Επιτέλους θεέ μου......

Λοιπόν φωτογραφίες έχω βγάλει απλά θέλω λίγο να το επεξεργαστώ και μετά θα βγάλω στο site μου http://www.dvdrhelp.eu πληροφορίες. Προς το παρόν θέλω λίγο να το επεξεργαστώ γιατι.... είμαι προτάρης με mac...

 

 

Αλήθεια... πως αλλάζεις απο αγγλικά σε ελληνικά και το αντίστροφο γιατί το κάνω με το ποντίκι (δίπλα στην ώρα είναι η επιλογή της ώρας)

Νόμιζα πως είναι μηλαράκι και shift αλλά δεν αλλάζει...

 

τέλος πάντων.... έχω πορωθεί.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα γραμματα που εχουν τονους αλλα και το τελικο σ μου τα εμφανιζει με ερωτιματικά. ξέρει κανένας τι ρύθμιση πρέπει να κάνω για να μου εμφανίζει κανονικά όλα τα ελληνικά κείμενα??????? και στα κειμενα που γραφω αλλα και στα κειμενα που βλέπω έχει το ίδιο πρόβλημα.

 

Προς το παρον δεν εχω δει κανενα προβλημα hardware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μηλαράκι και SPACE.

Καλορίζικο!!! :-D

 

Πήγαινε στο menou Μήλο (πάνω αριστερά), System Preferences > International. Από εκεί θα κάνεις τις διάφορες ρυθμίσεις γλώσσας για να βλέπεις ελληνικά. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to "milo kai space" stin arxi sto MacBook nomizo pos einai valmeno sto na anoigei to Finder.... Pigaine na to allakseis apo ekei pou eipe o paredwses na to kaneis "milo kai space" i oti allo thes...

 

Kaloriziko!!! Ante kai tora tha arxiseis tis erotiseis! San ki emena!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ακούστε κουλό... εγώ δεν ζήτησα απο την rainbow να μου βάλει το mac os x αυτή... θα το έβαζα μόνος μου... αλλά όταν τον άνοιξα... εκπληκτος είδα ότι μπήκε στο λειτουργικό χωρίς να χρειαστώ να βάλω ούτε ένα cd μέσα... Μπράβο τους (το πρώτο μπράβο). Μου το έκανα τζάμπα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...