Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως παιδιά έχω την εντύπωση ότι βιαστήκαμε λίγο... Δεν λέω δόξα το Θεό όλα καλά με το Macbook και τα Windows κάθησαν ρολόι έλα όμως που αν μάλλον κάτι πάει στραβά (φτου φτου μη το ματιάξω) τον ήπιαμε... H αντιπροσωπεία είναι για τα μπάζα.

 

Επειδή έβαλα Windows με το Boot Camp αντιμετώπισα ένα σοβαρό πρόβλημα... Δεν έβρισκα πουθενά το πλήκτρο Delete για να μπορώ να μπώ σε Windows σεταρισμένα με δίκτυο... 3 μέρες προσπαθούσα να βρώ μια λύση μέσω της αντιπροσωπείας και του μεταπωλητή τους αλλά τζίφος...

 

Ευτυχώς που υπάρχει και το Internet δηλαδή και βρήκα την λύση αλλιώς ακόμα θα έβλεπα την οθόνη Press Ctr + Alt + Delete to login

:-)

 

 

Αν πάντως αντιμετοπίσετε πρόβλημα με τις ελείψης του Keyboard μην διστάσετε να ρωτήσετε βρήκα όλες τι πιθανές λύσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

prepei na eimai o monadikos pou den exoun pei tpt. sta @@ tous. ti mail esteila, ti til prospathisa na parw...oxi tpt allo, na elegan re paidi mou "kserete tha to parete X iouliou i X augoustou". tha ftaiw an me paroun mia mera til kai tous pw "a! ma to exw idi sta xeria mou"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ga25 pote to pareigeiles?

 

Επειδή το βιαζόμουν πήγα και το πήρα από το multiδrama στο mall. Ειμουν σε επικοινωνία απο 17/6/06 μαζί τους μου είχαν πεί ότι είχαν προπαραγγείλει δυο τεμάχια και 28/6 τα έφεραν οπότε πήγα επιτόπου και άρπαξα το ένα. Λίγο πίο ακριβά μεν από το applestore αλλά δεν πειράζει. Τουλάχιστον μπορώ να κάνω την δουλειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aληθεια, αντι για delete τι πατησες?

 

 

Πολύ σύνθετη διαδικασία.. Αρχικά πάτησα μια ακολουθία από keys η οποία εμφανίζει ενα virtual keyb και ετσι κατάφερα να κάνω login. Στην συνέχεια κατέβασα ένα utility από Microsoft με το οποίο μπόρεσα να δηλώσω ώς Delete το πλήκτρο F12 και ετσι πλέον δεν χρησιμοποιώ το virtual keyboard...

 

Για να εμφανίσει το virtual keybard απλά πατήστε το Apple Key(Command Key) + U.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...