Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλα τελικα τι πρεπει να ακουμε: αυτους που λιβανιζουν τα mac ή αυτους που κατηγορουν τα mac?

Οι μεν ειναι κατακριτεοι γιατι δεν ειναι αντικειμενικοι, η δέ επίσης.

Γιατι πρεπει να παρουμε τη θεση της μιας ή της αλλης πλευρας? Μηπως τελικα θελουμε να ακουμε συγκεκριμενα πραγματα και δεν ειναι η αναζητηση της αληθειας για το mac αυτο που πραγματικα ψαχνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι αλλα τελικα τι πρεπει να ακουμε: αυτους που λιβανιζουν τα mac ή αυτους που κατηγορουν τα mac?

Οι μεν ειναι κατακριτεοι γιατι δεν ειναι αντικειμενικοι' date=' η δέ επίσης.

Γιατι πρεπει να παρουμε τη θεση της μιας ή της αλλης πλευρας? Μηπως τελικα θελουμε να ακουμε συγκεκριμενα πραγματα και δεν ειναι η αναζητηση της αληθειας για το mac αυτο που πραγματικα ψαχνουμε?[/quote']

 

Pantos gia na leei o paredwse oti i arstechnica einai aksiopisti ton pisteuo!! :D

Pragmati omos o kalyteros kritis einai o kathenas mas! Gia auto kai ego loipon exo valei san skopo mesa sti vdomada na skaso tin paraggelia... Nomizo pos ta sxolia os tora einai poly thetika kai elpizo na min exo kanena provlima... An exo......elpizo na vgo zontanos..:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Pantos gia na leei o paredwse oti i arstechnica einai aksiopisti ton pisteuo!! :D [...]

 

Δεν το λέω εγώ, το Ars Technica είναι διεθνώς από τα πιο αναγνωρισμένα sites. Και ειδικεύεται κυρίως σε υπολογιστές Wintel.

 

(ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης πάντως :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon ego perimeno ton kodiko apo tin applestore - rainbow gia na paraggilo to macbook... mou eipan oti deutera i triti tha exo ton kodiko gia na to paraggilo... elpizo aurio (simera..23-5) na ton exo kai na to paraggilo. mono an to paraggilo tha ksero se poses meres tha to exo... stin kaliteri periptosi 2 meres... stin xeiroteri 2 ebdomades....

 

tha doume aurio...

 

(Poli oraio ergo to Da Vinci)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

akoma kati,h karta grafikwn tou se sxesh me thn fx 5200 to powerbook12 einai kalyterh h xeiroterh?

 

Des ta framerates sto link pou edosa stin prigoumeni selida. Me vasi to Unreal Tournament 2004, i karta tou MacBook einai ligo xeiroteri apo to PowerBook, kai ligo kaluteri apo to iBook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η Intel GMA950 κάρτα στο WoW με όλα τα settings στο low πιάνει 5 - 6 fps. Κοινώς ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ σχεδόν κανένα σύγχρονο παιχνίδι αξιοπρεπώς. Αν θέλετε να έχετε έστω και την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ δυνατότητα να παίξετε παιχνίδια ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ MacBook. Δεν κάνει για σας.

 

Η GMA950 υποστηρίζει όμως όλες τις τεχνολογίες του OS X όπως Quartz Extreme και Core Image οπότε όλες οι εφαρμογές θα παίζουν αξιοπρεπέστατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon ego perimeno ton kodiko apo tin applestore - rainbow gia na paraggilo to macbook... mou eipan oti deutera i triti tha exo ton kodiko gia na to paraggilo... elpizo aurio (simera..23-5) na ton exo kai na to paraggilo. mono an to paraggilo tha ksero se poses meres tha to exo... stin kaliteri periptosi 2 meres... stin xeiroteri 2 ebdomades....

 

tha doume aurio...

 

Είσαι σίγουρος;; Εμένα μου είπαν σήμερα από τη rainbow ότι περιμένουν τα Macbook να έρθουν στην Ελλάδα στα τέλη Ιουνίου!! Μου κόπηκε κάθε διάθεση να παραγγείλω από το κατάστημα και αναζητώ εναλλακτικό τρόπο να το πάρω άμεσα γιατί καίγομαι. Γνωρίζει κανείς κάποιο Online κατάστημα που να μπορεί να στείλει Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος;; Εμένα μου είπαν σήμερα από τη rainbow ότι περιμένουν τα Macbook να έρθουν στην Ελλάδα στα τέλη Ιουνίου!! Μου κόπηκε κάθε διάθεση να παραγγείλω από το κατάστημα και αναζητώ εναλλακτικό τρόπο να το πάρω άμεσα γιατί καίγομαι. Γνωρίζει κανείς κάποιο Online κατάστημα που να μπορεί να στείλει Ελλάδα;

 

 

plaka kanis..... an einai etsi tote tin g*m*s*m*. Pires tilefono? poio tilefono? ego ton rotisa apo tis prote meres pou kikloforise to macbook ton politi kai mou eipe pos logika tha kani toso kairo oso kai to macbook pro.... diladi 2 ebdomades to poli..

 

Mipos kseri kanis site gia na to agorasoumne apo to eksoteriko?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...